ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:17

Plas skandali në Austri, ish-lojtari i dënuar akuzon presidentin e Skënderbeut

Plas skandali në Austri, ish-lojtari i dënuar akuzon presidentin e Skënderbeut
“A keni kohë për një kafe? Doja të flisja pak me ju”. Kështu e nis artikullin media austriake “Krone”, e cila sjell për publikun një rrëfim tronditës nga ish-lojtari i kombëtares austriake, Sanel Kuljiç, i cili u ...
Zeri | 12-Sep-2019 14:43
“A keni kohë për një kafe? Doja të flisja pak me ju”. Kështu e nis artikullin media austriake “Krone”, e cila sjell për publikun një rrëfim tronditës nga ish-lojtari i kombëtares austriake, Sanel Kuljiç, i cili u ...

Ish-futbllisti austriak denoncon Ardian Takajn e Agim Zeqon: Kam frikë për jetën time, me kërcënuan me një ish-të burgosur
Ardian Takaj dhe Agim Zeqo duket se nuk janë të përfshirë vetëm në trukimet e ndeshjeve të Skënderbeut. Ish-futbollisti austriak, Sanel Kuljiç, i dënuar me 5 vjet burg për trukime ndeshjesh dhe i liruar vetëm pak kohë ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 12:16
Ardian Takaj dhe Agim Zeqo duket se nuk janë të përfshirë vetëm në trukimet e ndeshjeve të Skënderbeut. Ish-futbollisti austriak, Sanel Kuljiç, i dënuar me 5 vjet burg për trukime ndeshjesh dhe i liruar vetëm pak kohë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved