ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:27

Përshtypjet e para të shefit të skoutëve të Tottenhamit për Vedat Muriqin

Përshtypjet e para të shefit të skoutëve të Tottenhamit për Vedat Muriqin
Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi vazhdon ta rrit reputacionin derisa shefi i skautëve të Tottenhamit ka mbetur i mahnitur duke e parë atë në ndeshjen kundër Anglisë. 25-vjeçari shënoi gol nga pika e bardhë dhe dhuroi dy ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 15:31
Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi vazhdon ta rrit reputacionin derisa shefi i skautëve të Tottenhamit ka mbetur i mahnitur duke e parë atë në ndeshjen kundër Anglisë. 25-vjeçari shënoi gol nga pika e bardhë dhe dhuroi dy ...

Fenerbahçe: Kush kërkon Muriqin, le të bëj gati 50 mln euro
Vedat Muriqi është duke kaluar formë të jashtëzakonshme te Fenerbahçe dhe Kosova. Sulmuesi shtatëlart realizoi dy gola në tri xhirot e para në kampionatin turk, ndërsa me Kosovën shënoi Çekisë dhe Anglisë, përfshi edhe ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 15:18
Vedat Muriqi është duke kaluar formë të jashtëzakonshme te Fenerbahçe dhe Kosova. Sulmuesi shtatëlart realizoi dy gola në tri xhirot e para në kampionatin turk, ndërsa me Kosovën shënoi Çekisë dhe Anglisë, përfshi edhe ...

Fenerbahçe cakton çmim të lartë për shitjen e Muriqit
Vedat Muriqi është duke kaluar formë të jashtëzakonshme te Fenerbahçe dhe Kosova. Ai e ka filluar shumë mirë sezonin e ri në Kampionatin turk duke realizuar dy gola në tri xhirot e para. Po ashtu, formën e mirë e ka ...
Lajminet | 12-Sep-2019 15:03
Vedat Muriqi është duke kaluar formë të jashtëzakonshme te Fenerbahçe dhe Kosova. Ai e ka filluar shumë mirë sezonin e ri në Kampionatin turk duke realizuar dy gola në tri xhirot e para. Po ashtu, formën e mirë e ka ...

Fenerbahce i vendos çmim astronomik Vedat Muriqit
Fenerbahce po mendon të rinovojë kontratën e sulmuesit të Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi. Muriqi u transferua vetëm në verë te Fenerbahce nga Rizespori për një shifër të raportuar prej katër milion eurosh. ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 14:46
Fenerbahce po mendon të rinovojë kontratën e sulmuesit të Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi. Muriqi u transferua vetëm në verë te Fenerbahce nga Rizespori për një shifër të raportuar prej katër milion eurosh. ...

Mahnit Muriqi, dy klube të mëdha në ndjekje të tij
Ndeshja e Kosovës kundër Anglisë në stadiumin “St. Mary” ishte një ndër më të bukurat e këtyre kualifikueseve të Euro 2020, edhe pse mbylli serinë prej 15 fitoresh të përfaqësueses kosovare. Por ai që ka tërhequr më ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 13:40
Ndeshja e Kosovës kundër Anglisë në stadiumin “St. Mary” ishte një ndër më të bukurat e këtyre kualifikueseve të Euro 2020, edhe pse mbylli serinë prej 15 fitoresh të përfaqësueses kosovare. Por ai që ka tërhequr më ...

Mahnit Muriqi, dy klube të mëdha në ndjekje të tij Ndeshja e Kosovës kundër Anglisë në stadiumin “St. Mary” ishte një ndër më të bukurat e këtyre kualifikueseve të Euro 2020, edhe pse mbylli serinë prej 15 fitoresh të...
Ndeshja e Kosovës kundër Anglisë në stadiumin “St. Mary” ishte një ndër më të bukurat e këtyre kualifikueseve të Euro 2020, edhe pse mbylli serinë prej 15 fitoresh të përfaqësueses kosovare. Por ai që ka tërhequr më ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 13:49
Ndeshja e Kosovës kundër Anglisë në stadiumin “St. Mary” ishte një ndër më të bukurat e këtyre kualifikueseve të Euro 2020, edhe pse mbylli serinë prej 15 fitoresh të përfaqësueses kosovare. Por ai që ka tërhequr më ...

“Van Dijk nuk është në nivelin e Ramosit”
Vedat Muriqi ka qenë emri më i përfolur kohëve të fundit. Sulmuesi i Kosovës po kalon formë të jashtëzakonshme si me kombëtaren ashtu edhe me skuadrën e tij, Fenerbahce. Fantazisti që dikur djersiti fanellën e Lirisë ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 13:25
Vedat Muriqi ka qenë emri më i përfolur kohëve të fundit. Sulmuesi i Kosovës po kalon formë të jashtëzakonshme si me kombëtaren ashtu edhe me skuadrën e tij, Fenerbahce. Fantazisti që dikur djersiti fanellën e Lirisë ...

Shuma marramendëse që kërkon Fenerbahçe për Vedat Muriqin
Vedat Muriqi është në formë jetësore si me Përfaqësuesen e Kosovës ashtu edhe me skuadrën e Fenerbahçes. Futbollisti nga Prizreni e ka nisur mbarë kampionatin elitar turk me Fenerbahçen me dy gola në tri ndeshjet e ...
Zeri | 12-Sep-2019 13:22
Vedat Muriqi është në formë jetësore si me Përfaqësuesen e Kosovës ashtu edhe me skuadrën e Fenerbahçes. Futbollisti nga Prizreni e ka nisur mbarë kampionatin elitar turk me Fenerbahçen me dy gola në tri ndeshjet e ...

Shkëlqeu me Kosovën, Fenerbahce i vendos çmim astronomik Vedat Muriqit
Fenerbahce po mendon të rinovojë kontratën e sulmuesit të Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi. Muriqi u transferua vetëm në verë te Fenerbahce nga Rizespori për një shifër të raportuar prej katër milion eurosh. ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 11:43
Fenerbahce po mendon të rinovojë kontratën e sulmuesit të Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi. Muriqi u transferua vetëm në verë te Fenerbahce nga Rizespori për një shifër të raportuar prej katër milion eurosh. ...

Super Muriqi, po vjen transferimi në Madrid?
Vedat Muriqi është duke zgjuar interesim nga top klubet evropiane. Ylli i Kosovës së fundmi ishte përmendur si objektiv i Tottenham Hotspur në Premierligë. Mirëpo, mediat turke raportojnë se së fundmi ai është duke u ...
Lajminet | 12-Sep-2019 13:19
Vedat Muriqi është duke zgjuar interesim nga top klubet evropiane. Ylli i Kosovës së fundmi ishte përmendur si objektiv i Tottenham Hotspur në Premierligë. Mirëpo, mediat turke raportojnë se së fundmi ai është duke u ...

LAJMI I FUNDIT: Përshtypjet e para të shefit të skoutëve të Tottenhamit për Vedat Muriqin
Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi vazhdon ta rrit reputacionin derisa shefi i skoutëve të Tottenhamit ka mbetur i mahnitur duke e parë atë duke luajtur kundër Anglisë. 25-vjeçari shënoi gol nga pika e bardhë dhe dhuroi dy ...
Zeri | 12-Sep-2019 13:07
Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi vazhdon ta rrit reputacionin derisa shefi i skoutëve të Tottenhamit ka mbetur i mahnitur duke e parë atë duke luajtur kundër Anglisë. 25-vjeçari shënoi gol nga pika e bardhë dhe dhuroi dy ...

Gazeta turke: Fenerbahce s’e lëshon Muriqin pa 50 milionë euro
Vedat Muriqi ka qenë emri më i përfolur kohët e fundit. Sulmuesi i Kosovës po kalon formë të jashtëzakonshme si me Kombëtaren ashtu edhe me skuadrën e tij, Fenerbahce. Ylli nga Prizreni është monitoruar nga shumë ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 11:53
Vedat Muriqi ka qenë emri më i përfolur kohët e fundit. Sulmuesi i Kosovës po kalon formë të jashtëzakonshme si me Kombëtaren ashtu edhe me skuadrën e tij, Fenerbahce. Ylli nga Prizreni është monitoruar nga shumë ...

Skautët e Atleticos do të jenë në ndeshjen Alanyaspor – Fenerbahce për ta shikuar Muriqin
Forma fantastike e Vedat Muriqit te Kosova dhe Fenerbahce ka aktivizuar shumë skuadrat të mëdha në Evropë. Sulmuesi shqiptar te skuadra turke ka shënuar dy gola në tri ndeshje të zhvilluara deri sa ‘Dardanët’ ka arritur ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 21:28
Forma fantastike e Vedat Muriqit te Kosova dhe Fenerbahce ka aktivizuar shumë skuadrat të mëdha në Evropë. Sulmuesi shqiptar te skuadra turke ka shënuar dy gola në tri ndeshje të zhvilluara deri sa ‘Dardanët’ ka arritur ...

Reagimi i tifozëve në 'Twitter' për paraqitjen e Vedat Muriqit kundër Anglisë
Objektivi i Tottenham Hotspur Vedat Muriqi mahniti me paraqitjen e tij kundër Anglisë në mbrëmjen e së martës. Tifozët e Tottenhamit ishin duke e shikuar Harry Kane për Anglinë, por disa e kanë pasur vëmendjen edhe te ...
Zeri | 12-Sep-2019 09:00
Objektivi i Tottenham Hotspur Vedat Muriqi mahniti me paraqitjen e tij kundër Anglisë në mbrëmjen e së martës. Tifozët e Tottenhamit ishin duke e shikuar Harry Kane për Anglinë, por disa e kanë pasur vëmendjen edhe te ...

Tottenham kërkon “bishën” e kombëtares së Kosovës
Tottenham është në kërkim të një alternative në sulm për Harry Kane, pas largimit të Fernando Llorenten, që mbylli kontratën këtë verë për t’u transferuar te Napoli. Një nga opsionet e fundit që citon “The Guardian” për ...
Telegraf | 10-Sep-2019 17:41
Tottenham është në kërkim të një alternative në sulm për Harry Kane, pas largimit të Fernando Llorenten, që mbylli kontratën këtë verë për t’u transferuar te Napoli. Një nga opsionet e fundit që citon “The Guardian” për ...

Ish-ylli i Barcelonës, Ardan Turan dënohet me burg!
Max Kruse e ka krahasuar Vedat Muriqin me sulmuesin e madh polak të Bayern Munich, Robert Lewandowski, duke e lartësuar yllin e Kosovës si punëtor të zellshëm dhe lojtar ambicioz. Muriqi është duke kaluar nëpër formë ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 08:22
Max Kruse e ka krahasuar Vedat Muriqin me sulmuesin e madh polak të Bayern Munich, Robert Lewandowski, duke e lartësuar yllin e Kosovës si punëtor të zellshëm dhe lojtar ambicioz. Muriqi është duke kaluar nëpër formë ...

Vedat Muriqi mahnit Tottenhamin, anglezët mund të tentojnë transferimin e tij në janar
Tottenham Hotspur thuhet se ka mbetur i befasuar nga paraqitja e sulmuesit shqiptar, Vedat Muriqi në ndeshjen eliminatore ndaj Anglisë. Përfaqësuesja e Kosovës u mposht me rezultat 5-3 nga Anglia në St Mary’s në ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 10:26
Tottenham Hotspur thuhet se ka mbetur i befasuar nga paraqitja e sulmuesit shqiptar, Vedat Muriqi në ndeshjen eliminatore ndaj Anglisë. Përfaqësuesja e Kosovës u mposht me rezultat 5-3 nga Anglia në St Mary’s në ...

Ish-bashkëlojtari i Rashicës: Muriqi, si Lewandowski dhe do të luajë në Bayern një ditë Max Kruse e ka krahasuar Vedat Muriqin me sulmuesin e madh polak të Bayern Munich, Robert Lewandowski, duke e lartësuar yllin e Kosovës si punëtor të zellshëm d
Max Kruse e ka krahasuar Vedat Muriqin me sulmuesin e madh polak të Bayern Munich, Robert Lewandowski, duke e lartësuar yllin e Kosovës si punëtor të zellshëm dhe lojtar ambicioz. Muriqi është duke kaluar nëpër formë ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 23:35
Max Kruse e ka krahasuar Vedat Muriqin me sulmuesin e madh polak të Bayern Munich, Robert Lewandowski, duke e lartësuar yllin e Kosovës si punëtor të zellshëm dhe lojtar ambicioz. Muriqi është duke kaluar nëpër formë ...

Ish-bashkëlojtari i Rashicës: Muriqi, si Lewandowski dhe do të luajë në Bayern një ditë
Max Kruse e ka krahasuar Vedat Muriqin me sulmuesin e madh polak të Bayern Munich, Robert Lewandowski, duke e lartësuar yllin e Kosovës si punëtor të zellshëm dhe lojtar ambicioz. Muriqi është duke kaluar nëpër formë ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 23:21
Max Kruse e ka krahasuar Vedat Muriqin me sulmuesin e madh polak të Bayern Munich, Robert Lewandowski, duke e lartësuar yllin e Kosovës si punëtor të zellshëm dhe lojtar ambicioz. Muriqi është duke kaluar nëpër formë ...

Televizioni anglez me reportazh emocionues për Kosovën
Vedat Muriqi padyshim se po kalon formën jetësore. Pas dy golave në dy ndeshjet e para në Superligën e Turisë me Fenerbahces, Muriqi ka shënuar edhe me kombëtaren e Kosovës, raporton GazetaBlic . Gol me Muriqin dhe dy ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 23:03
Vedat Muriqi padyshim se po kalon formën jetësore. Pas dy golave në dy ndeshjet e para në Superligën e Turisë me Fenerbahces, Muriqi ka shënuar edhe me kombëtaren e Kosovës, raporton GazetaBlic . Gol me Muriqin dhe dy ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved