ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:03

Perez: Tentuam disa herë transferimin e Lewandowskit dhe Pogbas, por nuk ndodhi asgjë

Perez: Tentuam disa herë transferimin e Lewandowskit dhe Pogbas, por nuk ndodhi asgjë
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 08:26
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...

Perez: Transferimi i Pogbas, ishte i vështirë njësoj siç ishte i Lewandowskit
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 09:17
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...

Perez: Tentuam disa herë transferimin e Lewandowskit dhe Pogbas, por nuk ndodhi asgjë
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 09:09
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...

Perez: Tentuam disa herë transferimin e Lewandowskit dhe Pogbas, por nuk ndodhi asgjë
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...
E Dua Sportin | 12-Sep-2019 09:00
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...

Pas Hazardit, Reali arrin marrëveshje me Chelsean edhe për Kanten
Real Madridi raportohet se ka arritur marrëveshje me Chelsean për transferimin e N’Golo Kantes në verën e vitit 2020. Zinedine Zidane në këtë verë e transferoi Eden Hazardin nga The Blues për një shumë rreth 100 milionë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 23:09
Real Madridi raportohet se ka arritur marrëveshje me Chelsean për transferimin e N’Golo Kantes në verën e vitit 2020. Zinedine Zidane në këtë verë e transferoi Eden Hazardin nga The Blues për një shumë rreth 100 milionë ...

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kante
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 08:48
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...

Perez: Transferimi i Pogbas, ishte i vështirë njësoj siç ishte i Lewandowskit
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski.
Kosova Press | 12-Sep-2019 08:38
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski.

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kante
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 08:26
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...

Reali mund ta ofrojë Kroosin në marrëveshje për Pogban
Real Madridi thuhet se po përgatitet që edhe në afatin e janarit të tentojë transferimin e Paul Pogbas nga Manchester United. Sipas asaj që raporton El Chiringuito, Los Blancos po mendojnë që t’u ofrojnë ‘Djajve të Kuq’ ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 20:18
Real Madridi thuhet se po përgatitet që edhe në afatin e janarit të tentojë transferimin e Paul Pogbas nga Manchester United. Sipas asaj që raporton El Chiringuito, Los Blancos po mendojnë që t’u ofrojnë ‘Djajve të Kuq’ ...

Perez: Na pëlqen një futbollist francez, dua ta transferoj në Real Madrid
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka konfirmuar interesimin për transferimin e një ylli francez, por nuk e ka përmendur emrin e tij. “Los Blancos” gjatë verës janë spekuluar me blerjen e Kylian Mbappe nga ...
Lajminet | 12-Sep-2019 08:22
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka konfirmuar interesimin për transferimin e një ylli francez, por nuk e ka përmendur emrin e tij. “Los Blancos” gjatë verës janë spekuluar me blerjen e Kylian Mbappe nga ...

Pas Hazardit, Reali arrin marrëveshje me Chelsean edhe për Kanten
Real Madridi raportohet se ka arritur marrëveshje me Chelsean për transferimin e N’Golo Kantes në verën e vitit 2020. Zinedine Zidane në këtë verë e transferoi Eden Hazardin nga The Blues për një shumë rreth 100 milionë ...
E Dua Sportin | 12-Sep-2019 01:00
Real Madridi raportohet se ka arritur marrëveshje me Chelsean për transferimin e N’Golo Kantes në verën e vitit 2020. Zinedine Zidane në këtë verë e transferoi Eden Hazardin nga The Blues për një shumë rreth 100 milionë ...

Real Madridi, i gatshëm ta sakrifikojë yllin e skuadrës për Pogban
Real Madridi vazhdon të jetë i interesuar për mesfushorin e Manchester Unitedin, Paul Pogba, transmeton zeri.info Klubi madrilen besohej se do të nënshkruante me reprezentuesin gjatë kësaj vere, por kjo gjë nuk ndodhi. ...
Zeri | 11-Sep-2019 23:17
Real Madridi vazhdon të jetë i interesuar për mesfushorin e Manchester Unitedin, Paul Pogba, transmeton zeri.info Klubi madrilen besohej se do të nënshkruante me reprezentuesin gjatë kësaj vere, por kjo gjë nuk ndodhi. ...

21:05 Reali mund ta ofrojë Kroosin në marrëveshje për Pogban Real Madridi thuhet se po përgatitet që...
Real Madridi thuhet se po përgatitet që edhe në afatin e janarit të tentojë transferimin e Paul Pogbas nga Manchester United. Sipas asaj që raporton El Chiringuito, Los Blancos po mendojnë që t’u ofrojnë ‘Djajve të Kuq’ ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 21:07
Real Madridi thuhet se po përgatitet që edhe në afatin e janarit të tentojë transferimin e Paul Pogbas nga Manchester United. Sipas asaj që raporton El Chiringuito, Los Blancos po mendojnë që t’u ofrojnë ‘Djajve të Kuq’ ...

Reali mund ta ofrojë Kroosin në marrëveshje për Pogban
Real Madridi thuhet se po përgatitet që edhe në afatin e janarit të tentojë transferimin e Paul Pogbas nga Manchester United. Sipas asaj që raporton El Chiringuito, Los Blancos po mendojnë që t’u ofrojnë ‘Djajve të Kuq’ ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 21:03
Real Madridi thuhet se po përgatitet që edhe në afatin e janarit të tentojë transferimin e Paul Pogbas nga Manchester United. Sipas asaj që raporton El Chiringuito, Los Blancos po mendojnë që t’u ofrojnë ‘Djajve të Kuq’ ...

Man Utd mund ta lë De Gean të largohet
Portieri spanjoll nuk e ka vazhduar ende kontratën dhe “Djajtë e Kuq” mund të vendosin ta shesin atë E ardhmja e David De Geas duket të jetë larg Manchester Unitedit, shkruan Gazeta Express. Portieri spanjoll nuk ka ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 17:54
Portieri spanjoll nuk e ka vazhduar ende kontratën dhe “Djajtë e Kuq” mund të vendosin ta shesin atë E ardhmja e David De Geas duket të jetë larg Manchester Unitedit, shkruan Gazeta Express. Portieri spanjoll nuk ka ...

”De Gea ka qenë portier mesatar në gjashtë muajt e fundit”
Ka kohë që ka spekulime se spanjolli mund të largohet nga ”Old Trafford”, me Real Madrid dhe Paris Saint-Germain që kanë shprehur interesim për të. Ish-portieri i Atletico Madrid ka bërë një numër gabimesh ...
Lajminet | 11-Sep-2019 17:35
Ka kohë që ka spekulime se spanjolli mund të largohet nga ”Old Trafford”, me Real Madrid dhe Paris Saint-Germain që kanë shprehur interesim për të. Ish-portieri i Atletico Madrid ka bërë një numër gabimesh ...

Man Utd mund ta lë De Gean të largohet
Portieri spanjoll nuk e ka vazhduar ende kontratën dhe “Djajtë e Kuq” mund të vendosin ta shesin atë E ardhmja e David De Geas duket të jetë larg Manchester Unitedit. Portieri spanjoll nuk ka pranuar ende ta vazhdojë ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 14:56
Portieri spanjoll nuk e ka vazhduar ende kontratën dhe “Djajtë e Kuq” mund të vendosin ta shesin atë E ardhmja e David De Geas duket të jetë larg Manchester Unitedit. Portieri spanjoll nuk ka pranuar ende ta vazhdojë ...

“Duhet të reflektojmë”, Perez: Ja pse nuk e morëm Pogbanë dhe Nejmarin
Reali i Madridit nuk e ka nisur aspak mirë aventurën për sezonin e ri futbollistik dhe për këto dyshime, presidentit Florentino Perez i është dashur që të japë llogari përpara ortakëve, të cilët kanë pasur pyetje të ...
InFokusi | 11-Sep-2019 14:46
Reali i Madridit nuk e ka nisur aspak mirë aventurën për sezonin e ri futbollistik dhe për këto dyshime, presidentit Florentino Perez i është dashur që të japë llogari përpara ortakëve, të cilët kanë pasur pyetje të ...

Man Utd mund ta lë De Gean të largohet
Portieri spanjoll nuk e ka vazhduar ende kontratën dhe “Djajtë e Kuq” mund të vendosin ta shesin atë E ardhmja e David De Geas duket të jetë larg Manchester Unitedit, shkruan Gazeta Express. Portieri spanjoll nuk ka ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 14:39
Portieri spanjoll nuk e ka vazhduar ende kontratën dhe “Djajtë e Kuq” mund të vendosin ta shesin atë E ardhmja e David De Geas duket të jetë larg Manchester Unitedit, shkruan Gazeta Express. Portieri spanjoll nuk ka ...

United refuzon ta ulë çmimin për Pogban
Manchester United ka refuzuar ta ulë çmimin për yllin e skuadrës, Paul Pogba.
Kosova Press | 11-Sep-2019 12:01
Manchester United ka refuzuar ta ulë çmimin për yllin e skuadrës, Paul Pogba.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved