ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 18:05

Për nëntë muaj plumbat dhe aksidentet në trafik ua marrin jetën 89 kosovarëve

Për nëntë muaj plumbat dhe aksidentet në trafik ua marrin jetën 89 kosovarëve
Për nëntë muaj plumbat dhe aksidentet në trafik ua marrin jetën 89 kosovarëve Liridonë Çeta 12 Shtator 2019 15:12 Aksidentet e trafikut dhe vrasjet po ua marrin jetën me të madhe kosovarëve. Vetëm gjatë nëntë muajve të ...
Gazeta Monitor | 12-Sep-2019 15:42
Për nëntë muaj plumbat dhe aksidentet në trafik ua marrin jetën 89 kosovarëve Liridonë Çeta 12 Shtator 2019 15:12 Aksidentet e trafikut dhe vrasjet po ua marrin jetën me të madhe kosovarëve. Vetëm gjatë nëntë muajve të ...

Vrasjet me armë për shkaqe pronësore, numër i madh i lëndëve të pazgjidhura në Gjykatën Themelore
Tre persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e plagosjeve me armë që ndodhën këtë muaj. Ndërsa këto vrasje të ndodhura së fundmi e rrisin numrin e vrasjeve të përgjithshme në Kosovë, numër që sipas të dhënave duket jo ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 10:33
Tre persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e plagosjeve me armë që ndodhën këtë muaj. Ndërsa këto vrasje të ndodhura së fundmi e rrisin numrin e vrasjeve të përgjithshme në Kosovë, numër që sipas të dhënave duket jo ...

Për nëntë muaj plumbat dhe aksidentet në trafik ua marrin jetën 89 kosovarëve
Aksidentet e trafikut dhe vrasjet po ua marrin jetën me të madhe kosovarëve. Vetëm gjatë nëntë muajve të këtij viti, 20 persona u vranë me plumba, thika e mjete të forta, e 69 të tjerë vdiqën nëpër rrugët e Kosovës si ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 15:29
Aksidentet e trafikut dhe vrasjet po ua marrin jetën me të madhe kosovarëve. Vetëm gjatë nëntë muajve të këtij viti, 20 persona u vranë me plumba, thika e mjete të forta, e 69 të tjerë vdiqën nëpër rrugët e Kosovës si ...

Për nëntë muaj plumbat dhe aksidentet në trafik ua morën jetën 89 kosovarëve
Aksidentet e trafikut dhe vrasjet po ua marrin jetën me të madhe kosovarëve. Vetëm gjatë nëntë muajve të këtij viti, 20 persona u vranë me plumba, thika e mjete të forta, e 69 të tjerë vdiqën nëpër rrugët e Kosovës si ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 15:13
Aksidentet e trafikut dhe vrasjet po ua marrin jetën me të madhe kosovarëve. Vetëm gjatë nëntë muajve të këtij viti, 20 persona u vranë me plumba, thika e mjete të forta, e 69 të tjerë vdiqën nëpër rrugët e Kosovës si ...

Flet hoxhë Fatmir Latifaj pasi me Shefqet Krasniqin vizituan familjet Mehmeti e Rafuna, “Falja është në traditën Shqiptare e jo hakmarrja”
Më 5 shtator, një tragjedi në Prishtinë tronditi të gjithë Kosovën. Aty, në lagjën Mati 1, pas një kacafytje mes dy familjeve Rafuna e Mehmeti, mbetën të vrarë nga një person për familje dhe dy të tjerë të plagosur, ...
InFokusi | 11-Sep-2019 11:51
Më 5 shtator, një tragjedi në Prishtinë tronditi të gjithë Kosovën. Aty, në lagjën Mati 1, pas një kacafytje mes dy familjeve Rafuna e Mehmeti, mbetën të vrarë nga një person për familje dhe dy të tjerë të plagosur, ...

Flet hoxha që shkoi për t’i pajtuar dy familjet në Prishtinë
Një përleshje fizike mes anëtarëve të familjes Mehmeti dhe Rafuna përfundoi me të shtëna armësh. Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 20:37
Një përleshje fizike mes anëtarëve të familjes Mehmeti dhe Rafuna përfundoi me të shtëna armësh. Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, ...

“Kodi i burrërisë te ne matet me fjalë”, flet hoxha që shkoi për pajtimin e familjeve Rafuna e Mehmeti
Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, një prej të cilëve ishte kalimtar rasti. Gjithë ngjarja dyshohet se ndodhi për çështje pronësore. ...
Lajminet | 10-Sep-2019 19:32
Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, një prej të cilëve ishte kalimtar rasti. Gjithë ngjarja dyshohet se ndodhi për çështje pronësore. ...

“Kodi i burrërisë te ne matet me fjalë”, flet hoxha që shkoi për pajtimin e familjeve Rafuna e Mehmeti
Një përleshje fizike mes anëtarëve të familjes Mehmeti dhe Rafuna përfundoi me të shtëna armësh. Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, ...
Gazeta Monitor | 10-Sep-2019 19:30
Një përleshje fizike mes anëtarëve të familjes Mehmeti dhe Rafuna përfundoi me të shtëna armësh. Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, ...

Flet hoxha që shkoi për t’i pajtuar familjen Rafuna e Mehmeti
Një përleshje fizike mes anëtarëve të familjes Mehmeti dhe Rafuna përfundoi me të shtëna armësh. Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, ...
Arbresh | 10-Sep-2019 19:11
Një përleshje fizike mes anëtarëve të familjes Mehmeti dhe Rafuna përfundoi me të shtëna armësh. Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, ...

Vrasja në Prishtinë, Shefqet Krasniqi e Fatmir Latifi shkojnë për t’i pajtuar dy familjet
Dy të vdekur e tre të plagosur ishte bilanci i përgjakshëm i ngjarjes tragjike të gjuajtjes me armë javën e kaluar në Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Familjet Rafuna e Mehmeti, të cilat ishin pjesë e këtij konflikti, ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 19:09
Dy të vdekur e tre të plagosur ishte bilanci i përgjakshëm i ngjarjes tragjike të gjuajtjes me armë javën e kaluar në Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Familjet Rafuna e Mehmeti, të cilat ishin pjesë e këtij konflikti, ...

Flet hoxha që shkoi për t’i pajtuar familjen Rafuna e Mehmeti
Një përleshje fizike mes anëtarëve të familjes Mehmeti dhe Rafuna përfundoi me të shtëna armësh. Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, ...
InFokusi | 10-Sep-2019 19:09
Një përleshje fizike mes anëtarëve të familjes Mehmeti dhe Rafuna përfundoi me të shtëna armësh. Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, ...

Flet hoxha që shkoi për t’i pajtuar familjen Rafuna e Mehmeti
Një përleshje fizike mes anëtarëve të familjes Mehmeti dhe Rafuna përfundoi me të shtëna armësh. Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, ...
Gazeta Observer | 10-Sep-2019 18:53
Një përleshje fizike mes anëtarëve të familjes Mehmeti dhe Rafuna përfundoi me të shtëna armësh. Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, ...

Flet hoxha që shkoi për t’i pajtuar familjen Rafuna e Mehmeti
Një përleshje fizike mes anëtarëve të familjes Mehmeti dhe Rafuna përfundoi me të shtëna armësh. Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 18:35
Një përleshje fizike mes anëtarëve të familjes Mehmeti dhe Rafuna përfundoi me të shtëna armësh. Nga plumbat që u shkrepën aty, mbetën të vdekur Bashkim Mehmeti e Mefail Rafuna, si dhe u plagosën tre persona të tjerë, ...

Tragjedia në Lagjen e Spitalit: Hoxhallarët Shefqet Krasniqi e Fatmir Latifi shkojnë për t’i pajtuar dy familjet
Rasti tragjik që ndodhi javën e kaluar në Lagjen e Spitalit në Prishtinë ku si pasojë e gjuajtjeve me armë mbeten dy të vdekur e tre të plagosur. Në këtë rast ishin të përfshira familjet Rafuna e Mehmeti, ku sipas ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 14:44
Rasti tragjik që ndodhi javën e kaluar në Lagjen e Spitalit në Prishtinë ku si pasojë e gjuajtjeve me armë mbeten dy të vdekur e tre të plagosur. Në këtë rast ishin të përfshira familjet Rafuna e Mehmeti, ku sipas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved