ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:57

Pastori që ndihmonte njerëzit me probleme të shëndetit mendor, vret veten nga depresioni

Pastori që ndihmonte njerëzit me probleme të shëndetit mendor, vret veten nga depresioni
Një pastor amerikan, që ndihmonte njerëzit të tejkalonin depresionin, ka vrarë veten. Jarrid Wilson, punoi në Kishën e Anëtarëve të Krishterë, Harvest për 18 muaj. Wilson dhe gruaja e tij themeluan ‘Anthem of Hope’, një ...
Dritare | 12-Sep-2019 12:42
Një pastor amerikan, që ndihmonte njerëzit të tejkalonin depresionin, ka vrarë veten. Jarrid Wilson, punoi në Kishën e Anëtarëve të Krishterë, Harvest për 18 muaj. Wilson dhe gruaja e tij themeluan ‘Anthem of Hope’, një ...

Vetëvritet pastori që ndihmoi njerëzit që vuanin nga depresioni
Një pastor amerikan dhe përkrahës i shëndetit mendor, Jarrid Wilson ka vrarë veten. Jarrid Wilson punoi në kishën Harvest Christian Felloëship Church për 18 muaj para se ti jepte fund jetës. 30-vjeçari dhe bashkëshortja ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 11:22
Një pastor amerikan dhe përkrahës i shëndetit mendor, Jarrid Wilson ka vrarë veten. Jarrid Wilson punoi në kishën Harvest Christian Felloëship Church për 18 muaj para se ti jepte fund jetës. 30-vjeçari dhe bashkëshortja ...

Ironia e fatit, vetëvritet pastori që ndihmonte njerëzit që vuanin nga depresioni
Një pastor amerikan dhe përkrahës i shëndetit mendor, Jarrid Wilson ka vrarë veten. Jarrid Wilson punoi në kishën Harvest Christian Felloëship Church për 18 muaj para se ti jepte fund jetës. 30-vjeçari dhe bashkëshortja ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 10:49
Një pastor amerikan dhe përkrahës i shëndetit mendor, Jarrid Wilson ka vrarë veten. Jarrid Wilson punoi në kishën Harvest Christian Felloëship Church për 18 muaj para se ti jepte fund jetës. 30-vjeçari dhe bashkëshortja ...

Jennifer Aniston shfaqet në bikini, duket e mahnitshme
Aktorja Jennifer Aniston mbushi 50-vjeç së fundmi, por ajo po dëshmon që vitet janë vetëm një numër. Shumë yje të ‘Friends’ do të kishin qenë të paktën 20 vjet më pak, dhe Jennifer konfirmoi me fotot që bëri për ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 00:01
Aktorja Jennifer Aniston mbushi 50-vjeç së fundmi, por ajo po dëshmon që vitet janë vetëm një numër. Shumë yje të ‘Friends’ do të kishin qenë të paktën 20 vjet më pak, dhe Jennifer konfirmoi me fotot që bëri për ...

Edhe pse në të pesëdhjetat, Aniston është në qendër të vëmendjes me fotosesionin për InStyle
Aktorja Jennifer Aniston, e cila i ka mbushur 50 vjet në muajin shkurt, në pozat e reja për revistën InStyle ka dëshmuar se vitet janë vetëm numër. Ajo është shfaqur në ballinën e kësaj reviste prestigjioze për botimin ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 20:54
Aktorja Jennifer Aniston, e cila i ka mbushur 50 vjet në muajin shkurt, në pozat e reja për revistën InStyle ka dëshmuar se vitet janë vetëm numër. Ajo është shfaqur në ballinën e kësaj reviste prestigjioze për botimin ...

Jennifer Aniston shfaqet në bikini, duket e mahnitshme
Aktorja Jennifer Aniston mbushi 50-vjeç së fundmi, por ajo po dëshmon që vitet janë vetëm një numër. Shumë yje të ‘Friends’ do të kishin qenë të paktën 20 vjet më pak, dhe Jennifer konfirmoi me fotot që bëri për ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 19:58
Aktorja Jennifer Aniston mbushi 50-vjeç së fundmi, por ajo po dëshmon që vitet janë vetëm një numër. Shumë yje të ‘Friends’ do të kishin qenë të paktën 20 vjet më pak, dhe Jennifer konfirmoi me fotot që bëri për ...

Jennifer Aniston shfaqet në bikini, duket e mahnitshme
Aktorja Jennifer Aniston mbushi 50-vjeç së fundmi, por ajo po dëshmon që vitet janë vetëm një numër. Shumë yje të ‘Friends’ do të kishin qenë të paktën 20 vjet më pak, dhe Jennifer konfirmoi me fotot që bëri për ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 19:14
Aktorja Jennifer Aniston mbushi 50-vjeç së fundmi, por ajo po dëshmon që vitet janë vetëm një numër. Shumë yje të ‘Friends’ do të kishin qenë të paktën 20 vjet më pak, dhe Jennifer konfirmoi me fotot që bëri për ...

Jennifer Aniston shfaqet në bikini - duket e mahnitshme - foto
Aktorja Jennifer Aniston mbushi 50-vjeç së fundmi, por ajo po dëshmon që vitet janë vetëm një numër.
Kosova Press | 11-Sep-2019 18:51
Aktorja Jennifer Aniston mbushi 50-vjeç së fundmi, por ajo po dëshmon që vitet janë vetëm një numër.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved