ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:13

Paris SG ka frikë nga tifozët, shtyhet rikthimi i Neymar në fushë

Paris SG ka frikë nga tifozët, shtyhet rikthimi i Neymar në fushë
Neymar është gati të kthehet në fushë për Paris SG. Sulmuesi tregoi se ka lënë pas dëmtimin duke u aktivizuar në ndeshjen e fundit me kombëtaren e Brazilit, por aktivizimi në ndeshjen e radhës në Ligue 1 kundër ...
E Dua Sportin | 12-Sep-2019 14:01
Neymar është gati të kthehet në fushë për Paris SG. Sulmuesi tregoi se ka lënë pas dëmtimin duke u aktivizuar në ndeshjen e fundit me kombëtaren e Brazilit, por aktivizimi në ndeshjen e radhës në Ligue 1 kundër ...

Messi i zhgënjyer që Barcelona nuk transferoi Neymarin
Ylli argjentinas, Lionel Messi, ka mbetur i zhgënjyer që drejtuesit e Barcelonës nuk arritën ta transferojnë sulmuesin brazilian Neymar gjatë afatit kalimtar të verës, kanë raportuar të enjten mediumet e huaja. ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 13:40
Ylli argjentinas, Lionel Messi, ka mbetur i zhgënjyer që drejtuesit e Barcelonës nuk arritën ta transferojnë sulmuesin brazilian Neymar gjatë afatit kalimtar të verës, kanë raportuar të enjten mediumet e huaja. ...

Paris SG ka frikë nga tifozët, shtyhet rikthimi i Neymar në fushë
Neymar është gati të kthehet në fushë për Paris SG. Sulmuesi tregoi se ka lënë pas dëmtimin duke u aktivizuar në ndeshjen e fundit me kombëtaren e Brazilit, por aktivizimi në ndeshjen e radhës në Ligue 1 kundër ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 13:40
Neymar është gati të kthehet në fushë për Paris SG. Sulmuesi tregoi se ka lënë pas dëmtimin duke u aktivizuar në ndeshjen e fundit me kombëtaren e Brazilit, por aktivizimi në ndeshjen e radhës në Ligue 1 kundër ...

E ardhmja e Mesit te Barcelona në dyshim
Lionel Messi hodhi dyshime të mëdha për të ardhmen e tij, dhe shprehu dyshime për dëshirën e klubit për të marrë Nejmarin. Argjentinasi deklaroi se dëshiron të fitojë trofe. Kontrata e tij krijoi habi dhe polemika. ...
ABCNews | 12-Sep-2019 13:12
Lionel Messi hodhi dyshime të mëdha për të ardhmen e tij, dhe shprehu dyshime për dëshirën e klubit për të marrë Nejmarin. Argjentinasi deklaroi se dëshiron të fitojë trofe. Kontrata e tij krijoi habi dhe polemika. ...

Messi i zhgënjyer që Barça nuk transferoi Neymarin
Ylli argjentinas Lionel Messi ka mbetur i zhgënjyer që drejtuesit e Barcelonës nuk arritën ta transferojnë sulmuesin brazilian Neymar gjatë afatit kalimtar të verës, kanë raportuar të enjten mediumet e huaja. Barcelona ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 13:07
Ylli argjentinas Lionel Messi ka mbetur i zhgënjyer që drejtuesit e Barcelonës nuk arritën ta transferojnë sulmuesin brazilian Neymar gjatë afatit kalimtar të verës, kanë raportuar të enjten mediumet e huaja. Barcelona ...

Messi: Barcelona është shtëpia ime, dua të fitoj këtu
Lionel Messi ka mohuar zërat për një largim të tij të mundshëm nga Barcelona. Gjatë javëve të fundit është përfolur shumë për një kluazolë e cila ia mundëson yllit argjentinas të largohet në fund të sezonit nga Camp ...
E Dua Sportin | 12-Sep-2019 12:59
Lionel Messi ka mohuar zërat për një largim të tij të mundshëm nga Barcelona. Gjatë javëve të fundit është përfolur shumë për një kluazolë e cila ia mundëson yllit argjentinas të largohet në fund të sezonit nga Camp ...

Messi: Barcelona është shtëpia ime, dua të fitoj këtu
Lionel Messi ka mohuar zërat për një largim të tij të mundshëm nga Barcelona. Gjatë javëve të fundit është përfolur shumë për një kluazolë e cila ia mundëson yllit argjentinas të largohet në fund të sezonit nga Camp ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 12:38
Lionel Messi ka mohuar zërat për një largim të tij të mundshëm nga Barcelona. Gjatë javëve të fundit është përfolur shumë për një kluazolë e cila ia mundëson yllit argjentinas të largohet në fund të sezonit nga Camp ...

Messi: Dua që Neymari të kthehet te Barcelona
Lionel Messi ka thënë se dëshiron ta kishte parë Neymarin të kthehej në Barcelonë, por po ashtu ka treguar se nuk është i zhgënjyer për dështimin e transferimit të tij. “Do t’kisha dashur që Neymari të vijë”, tha ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 12:42
Lionel Messi ka thënë se dëshiron ta kishte parë Neymarin të kthehej në Barcelonë, por po ashtu ka treguar se nuk është i zhgënjyer për dështimin e transferimit të tij. “Do t’kisha dashur që Neymari të vijë”, tha ...

Messi flet për të ardhmen, mungesën e transferimit të Neymar dhe ftesën e Ronaldos
Leo Messi flet si një futbollist normal dhe pse është i vetëdijshëm se nuk është një i tillë, aq më tepër tek Barcelona. U fol shumë për të ardhmen e tij por vetë “pleshti” në një intervistë për të përditshmen “Sport” ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 10:20
Leo Messi flet si një futbollist normal dhe pse është i vetëdijshëm se nuk është një i tillë, aq më tepër tek Barcelona. U fol shumë për të ardhmen e tij por vetë “pleshti” në një intervistë për të përditshmen “Sport” ...

Messi: S’jam në bisedime për kontratë por dua të qëndrojë në Barcelonë, është shtëpia ime
Lionel Messi e ka hedhur poshtë çdo dyshim mund të largohet nga klubi katalonas përmes klauzolës së largimit që ekziston në kontratën e tij me Barcelonën, duke theksuar se dëshiron të qëndrojë në klubin që e quan shtëpi ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 12:26
Lionel Messi e ka hedhur poshtë çdo dyshim mund të largohet nga klubi katalonas përmes klauzolës së largimit që ekziston në kontratën e tij me Barcelonën, duke theksuar se dëshiron të qëndrojë në klubin që e quan shtëpi ...

Messi: Nuk keni bërë mjaftueshëm për ta rikthyer Naymarin
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi nuk beson që klubi ka bërë gjithçka për të rikthyer Neymar. Gjatë gjithë verës ylli i PSG-së, ka kërkuar të rikthehet, mirëpo gjiganti francez ka kërkuar 300 milionë euro. ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 12:16
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi nuk beson që klubi ka bërë gjithçka për të rikthyer Neymar. Gjatë gjithë verës ylli i PSG-së, ka kërkuar të rikthehet, mirëpo gjiganti francez ka kërkuar 300 milionë euro. ...

Messi: S’jam në bisedime për kontratë por dua të qëndrojë në Barcelonë, është shtëpia ime
Lionel Messi e ka hedhur poshtë çdo dyshim mund të largohet nga klubi katalonas përmes klauzolës së largimit që ekziston në kontratën e tij me Barcelonën, duke theksuar se dëshiron të qëndrojë në klubin që e quan shtëpi ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 12:03
Lionel Messi e ka hedhur poshtë çdo dyshim mund të largohet nga klubi katalonas përmes klauzolës së largimit që ekziston në kontratën e tij me Barcelonën, duke theksuar se dëshiron të qëndrojë në klubin që e quan shtëpi ...

Drejtori i Barcelonës: Do të bëjmë gjithçka për ta kthyer Neymarin
Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas, ka thënë se kampioni i La Ligës do të bëjë gjithçka që është e mundur për ta kthyer Neymarin në Camp Nou. Ylli brazilian e kërkoi largimin nga Paris Saint-Germain gjatë afatit ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 11:39
Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas, ka thënë se kampioni i La Ligës do të bëjë gjithçka që është e mundur për ta kthyer Neymarin në Camp Nou. Ylli brazilian e kërkoi largimin nga Paris Saint-Germain gjatë afatit ...

Messi: Nuk kërkova nënshkrimin e Neymarit, nuk e di nëse Barcelona bëri gjithçka për rikthimin e tij
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të luftojnë për të gjithë titujt edhe pa brazilianin. Me negociatat në ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:15
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të luftojnë për të gjithë titujt edhe pa brazilianin. Me negociatat në ...

Drejtori i Barcelonës: Do të bëjmë gjithçka për ta kthyer Neymarin
Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas, ka thënë se kampioni i La Ligës do të bëjë gjithçka që është e mundur për ta kthyer Neymarin në Camp Nou. Ylli brazilian e kërkoi largimin nga Paris Saint-Germain gjatë afatit ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 11:18
Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas, ka thënë se kampioni i La Ligës do të bëjë gjithçka që është e mundur për ta kthyer Neymarin në Camp Nou. Ylli brazilian e kërkoi largimin nga Paris Saint-Germain gjatë afatit ...

Messi mbyll dilemat, tregon përfundimisht nëse do të largohet nga Barcelona
Ditëve të fundit është përfolur goxha sa i përket të ardhmes së tij. Fjala është për njërin prej futbollistëve më të mirë në histori të futbollit, Leo Messi, i cili ka mohuar zërat që e largojnë atë nga “Camp Nou”, duke ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 11:15
Ditëve të fundit është përfolur goxha sa i përket të ardhmes së tij. Fjala është për njërin prej futbollistëve më të mirë në histori të futbollit, Leo Messi, i cili ka mohuar zërat që e largojnë atë nga “Camp Nou”, duke ...

Messi: Nuk kërkova nënshkrimin e Neymarit, nuk e di nëse Barcelona bëri gjithçka për rikthimin e tij
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të luftojnë për të gjithë titujt edhe pa brazilianin. Me negociatat në ...
E Dua Sportin | 12-Sep-2019 10:59
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të luftojnë për të gjithë titujt edhe pa brazilianin. Me negociatat në ...

Zyrtare: Sulmuesi i Kosovës U21 nënshkruan me Skënderbeun
Ditëve të fundit është përfolur goxha sa i përket të ardhmes së tij. Fjala është për njërin prej futbollistëve më të mirë në histori të futbollit, Leo Messi, i cili ka mohuar zërat që e largojnë atë nga “Camp Nou”, duke ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 09:56
Ditëve të fundit është përfolur goxha sa i përket të ardhmes së tij. Fjala është për njërin prej futbollistëve më të mirë në histori të futbollit, Leo Messi, i cili ka mohuar zërat që e largojnë atë nga “Camp Nou”, duke ...

Messi: Nuk kërkova nënshkrimin e Neymarit, nuk e di nëse Barcelona bëri gjithçka për rikthimin e tij Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të lu
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të luftojnë për të gjithë titujt edhe pa brazilianin. Me negociatat në ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 09:26
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të luftojnë për të gjithë titujt edhe pa brazilianin. Me negociatat në ...

Drejtori i Barcelonës e jep lajmin e madh për Neymarin
Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas ka thënë se skuadra kampione e La Ligës do të bëjë gjithçka në fuqinë e saj për transferimin e Neymarit në Camp Nou. Ylli brazilian ishte në prag të largimit nga Paris Saint-Germain ...
Lajminet | 12-Sep-2019 09:25
Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas ka thënë se skuadra kampione e La Ligës do të bëjë gjithçka në fuqinë e saj për transferimin e Neymarit në Camp Nou. Ylli brazilian ishte në prag të largimit nga Paris Saint-Germain ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved