ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 12:17

OAK del me propozime për qeverinë e ardhshme

OAK del me propozime për qeverinë e ardhshme
Oda e Afarizmit të Kosovës njofton se pasi që vendi ynë ndodhet pranë zgjedhjeve parlamentare, dhe duke e pasur parasysh gjendjen jo edhe aq të favorshme ekonomike-afariste, pas mbledhjes së mbajtur të Bordit ka ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 12:46
Oda e Afarizmit të Kosovës njofton se pasi që vendi ynë ndodhet pranë zgjedhjeve parlamentare, dhe duke e pasur parasysh gjendjen jo edhe aq të favorshme ekonomike-afariste, pas mbledhjes së mbajtur të Bordit ka ...

OAK del me propozime për Qeverinë e ardhshme
Kryetari i OAK-së, Skënder Krasniqi njoftoi se këto rekomandime janë bërë pas qindra takimeve që OAK i ka zhvilluar me bizneset në teren. Këto janë disa propozime për qeverinë e ardhshme të Kosovës nga OAK: Kosova të ...
Lajminet | 12-Sep-2019 12:23
Kryetari i OAK-së, Skënder Krasniqi njoftoi se këto rekomandime janë bërë pas qindra takimeve që OAK i ka zhvilluar me bizneset në teren. Këto janë disa propozime për qeverinë e ardhshme të Kosovës nga OAK: Kosova të ...

Oda e Afarizmit propozon rekomandimet për qeverinë e ardhshme
Oda e Afarizmit të Kosovës sot ka propozuar rekomandime të gjitha partive politike për vënien në prioritet zhvillimin ekonomik dhe zgjidhjen e disa barrierave në të bërit biznes në Qeverinë e ardhshme. Kryetari i bordit ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 11:53
Oda e Afarizmit të Kosovës sot ka propozuar rekomandime të gjitha partive politike për vënien në prioritet zhvillimin ekonomik dhe zgjidhjen e disa barrierave në të bërit biznes në Qeverinë e ardhshme. Kryetari i bordit ...

OAK propozon rekomandimet për Qeverinë e ardhshme
Oda e Afarizmit të Kosovës sot ka propozuar rekomandime të gjitha partive politike për vënien në prioritet zhvillimin ekonomik dhe zgjidhjen e disa barrierave në të bërit biznes në Qeverinë e ardhshme.
Kosova Press | 12-Sep-2019 11:43
Oda e Afarizmit të Kosovës sot ka propozuar rekomandime të gjitha partive politike për vënien në prioritet zhvillimin ekonomik dhe zgjidhjen e disa barrierave në të bërit biznes në Qeverinë e ardhshme.

Oda e Afarizmit të Kosovës shpalos propozimet për Qeverinë e ardhshme (Drejtpërdrejtë)
Oda e Afarizmit të Kosovës mban konferencë me temën “Propozimet e OAK-ut për Qeverinë e ardhshme”.
Kosova Press | 12-Sep-2019 10:39
Oda e Afarizmit të Kosovës mban konferencë me temën “Propozimet e OAK-ut për Qeverinë e ardhshme”.

Krasniqi: Vendosja e taksës 100 për qind, ishte veprim politik i pakoordinuar me bizneset
Kryetari i bordit të Odës së Afarizmit të Kosovës, Skënder Krasniqi, në një intervistë për Telegrafin ka thënë se vendosja e tarifës 100 për qind ka qenë veprim politik që nuk është koordinuar me bizneset. Ai thotë se ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 16:55
Kryetari i bordit të Odës së Afarizmit të Kosovës, Skënder Krasniqi, në një intervistë për Telegrafin ka thënë se vendosja e tarifës 100 për qind ka qenë veprim politik që nuk është koordinuar me bizneset. Ai thotë se ...

Krasniqi: Vendosja e taksës 100 për qind, ishte veprim politik i pakoordinuar me bizneset
Kryetari i bordit të Odës së Afarizmit të Kosovës, Skënder Krasniqi ka thënë se vendosja e tarifës 100 për qind ka qenë veprim politik që nuk është koordinuar me bizneset. Ai thotë se karshi Serbisë duhet të veprohet ...
Zeri | 11-Sep-2019 17:39
Kryetari i bordit të Odës së Afarizmit të Kosovës, Skënder Krasniqi ka thënë se vendosja e tarifës 100 për qind ka qenë veprim politik që nuk është koordinuar me bizneset. Ai thotë se karshi Serbisë duhet të veprohet ...

Krasniqi: Qeveritë nuk e kanë prioritet zhvillimin ekonomik të vendit
Kryetari i bordit të Odës së Afarizmit të Kosovës, Skënder Krasniqi, në një intervistë më gazetarin Albert Spahiu, ka thënë se ambienti i të bëri biznes në vend nuk është në nivelin e duhur. Ai thotë se qeveritë në ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 08:56
Kryetari i bordit të Odës së Afarizmit të Kosovës, Skënder Krasniqi, në një intervistë më gazetarin Albert Spahiu, ka thënë se ambienti i të bëri biznes në vend nuk është në nivelin e duhur. Ai thotë se qeveritë në ...

Oda e Afarizmit kërkon reagim më të shpejtë nga Autoriteti Kosovar i Konkurrencës
Përfaqësues të Odës së Afarizmit të Kosovës (OAK) u pritën në takim nga drejtori i përgjithshëm i Autoritetit Kosovar të Konkurrencës (AKK), Sakip Imeri. Kryetari i Bordit të OAK-ut, Skënder Krasniqi tha se bashkëpunimi ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 14:53
Përfaqësues të Odës së Afarizmit të Kosovës (OAK) u pritën në takim nga drejtori i përgjithshëm i Autoritetit Kosovar të Konkurrencës (AKK), Sakip Imeri. Kryetari i Bordit të OAK-ut, Skënder Krasniqi tha se bashkëpunimi ...

OAK kërkon reagim më të shpejtë nga Autoriteti Kosovar i Konkurrencës
Përfaqësues të Odës së Afarizmit të Kosovës (OAK) u pritën në takim nga drejtori i përgjithshëm i Autoritetit Kosovar të Konkurrencës (AKK) Sakip Imeri.
Kosova Press | 10-Sep-2019 14:23
Përfaqësues të Odës së Afarizmit të Kosovës (OAK) u pritën në takim nga drejtori i përgjithshëm i Autoritetit Kosovar të Konkurrencës (AKK) Sakip Imeri.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved