ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 19:38

Johnson, liderëve në Kosovë dhe Serbi: Duhet sqaruar njerëzve që një marrëveshje është në interes të tyre

Johnson, liderëve në Kosovë dhe Serbi: Duhet sqaruar njerëzve që një marrëveshje është në interes të tyre
Senatori amerikan, i cili vizitoi Prishtinën dhe Beogradin javën e kaluar, tha se bllokimi i dialogut duhej të kapërcehet. Ne duhet t’u sqarojmë qytetarëve në Kosovë dhe Serbi se një marrëveshje, e cila mund të mos u ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:37
Senatori amerikan, i cili vizitoi Prishtinën dhe Beogradin javën e kaluar, tha se bllokimi i dialogut duhej të kapërcehet. Ne duhet t’u sqarojmë qytetarëve në Kosovë dhe Serbi se një marrëveshje, e cila mund të mos u ...

“Njerëzve në Kosovë dhe Serbi duhet sqaruar, mund të mos ju pëlqejë zgjidhja”
Ne duhet t’u sqarojmë popujve të Kosovës dhe Serbisë se një marrëveshje, të cilën ata ndoshta nuk do ta pëlqejnë, është në interesin e tyre më të mirë, tha senatori amerikan Ron Johnson. Ai i tha shërbimit të Zërit të ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 09:37
Ne duhet t’u sqarojmë popujve të Kosovës dhe Serbisë se një marrëveshje, të cilën ata ndoshta nuk do ta pëlqejnë, është në interesin e tyre më të mirë, tha senatori amerikan Ron Johnson. Ai i tha shërbimit të Zërit të ...

Johnson: Duhet t’ia sqarojmë Kosovës dhe Serbisë, që dialogu është interesi i tyre
Ne duhet t’u sqarojmë popujve të Kosovës dhe Serbisë se një marrëveshje, të cilën ata ndoshta nuk do ta pëlqejnë, është në interesin e tyre më të mirë, tha senatori amerikan Ron Johnson. Ai i tha shërbimit të Zërit të ...
Arbresh | 12-Sep-2019 09:19
Ne duhet t’u sqarojmë popujve të Kosovës dhe Serbisë se një marrëveshje, të cilën ata ndoshta nuk do ta pëlqejnë, është në interesin e tyre më të mirë, tha senatori amerikan Ron Johnson. Ai i tha shërbimit të Zërit të ...

Johnson: Duhet t’ia sqarojmë Kosovës dhe Serbisë, që dialogu është interesi i tyre
Ne duhet t’u sqarojmë popujve të Kosovës dhe Serbisë se një marrëveshje, të cilën ata ndoshta nuk do ta pëlqejnë, është në interesin e tyre më të mirë, tha senatori amerikan Ron Johnson. Ai i tha shërbimit të Zërit të ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 09:16
Ne duhet t’u sqarojmë popujve të Kosovës dhe Serbisë se një marrëveshje, të cilën ata ndoshta nuk do ta pëlqejnë, është në interesin e tyre më të mirë, tha senatori amerikan Ron Johnson. Ai i tha shërbimit të Zërit të ...

"Njerëzve në Kosovë dhe Serbi duhet sqaruar, mund të mos ju pëlqejë zgjidhja"
Ne duhet t'u sqarojmë popujve të Kosovës dhe Serbisë se një marrëveshje, të cilën ata ndoshta nuk do ta pëlqejnë, është në interesin e tyre më të mirë, tha senatori amerikan Ron Johnson.
Kosova Press | 12-Sep-2019 09:08
Ne duhet t'u sqarojmë popujve të Kosovës dhe Serbisë se një marrëveshje, të cilën ata ndoshta nuk do ta pëlqejnë, është në interesin e tyre më të mirë, tha senatori amerikan Ron Johnson.

Popullit në Kosovë dhe atij të Serbisë ndoshta marrëveshja finale nuk do t’u pëlqejë
Javën e kaluar, Senatori Ron Johnson gjithashtu Beogradin dhe Prishtinën. Ai i tha shërbimit të Zërit të Amerikës në Ukrainë se u takon udhëheqësve në Beograd dhe Prishtinë të vendosin nëse ata mund të arrijnë një ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 09:04
Javën e kaluar, Senatori Ron Johnson gjithashtu Beogradin dhe Prishtinën. Ai i tha shërbimit të Zërit të Amerikës në Ukrainë se u takon udhëheqësve në Beograd dhe Prishtinë të vendosin nëse ata mund të arrijnë një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved