ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:17

Nëna i mbante fëmijët mes plehrave dhe jashtëqitjeve

Nëna i mbante fëmijët mes plehrave dhe jashtëqitjeve
Pronari i një shtëpie në Birmingam të Anglisë, cilën e kishte dhënë me qira, zbuloi se nëna që jetonte aty i mbante katër fëmijët mes jashtëqitjeve, mykut dhe plehrave.
Top Channel | 12-Sep-2019 15:07
Pronari i një shtëpie në Birmingam të Anglisë, cilën e kishte dhënë me qira, zbuloi se nëna që jetonte aty i mbante katër fëmijët mes jashtëqitjeve, mykut dhe plehrave.

Juventusi nuk dorëzohet për Chiesa-n
Gjatë verës që sapo lamë pas, ai mund të kishte përfunduar tek Juventusi. Megjithëse arriti akordin personal me klubin, Federico Chiesa mbeti te Fiorentina pasi klubi vendosi ta mbante. Siç dihet tashmë, Rocco Commisso ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 08:36
Gjatë verës që sapo lamë pas, ai mund të kishte përfunduar tek Juventusi. Megjithëse arriti akordin personal me klubin, Federico Chiesa mbeti te Fiorentina pasi klubi vendosi ta mbante. Siç dihet tashmë, Rocco Commisso ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved