ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 08:54

Mourinho: Ronaldo nuk më befason, duhet të studiohet gjenetika e tij

Mourinho: Ronaldo nuk më befason, duhet të studiohet gjenetika e tij
Jose Mourinho e ka përshkruar Cristiano Ronaldon si një “fenomen” dhe u shpreh i bindur se ylli portugez do të vazhdojë të shënojë gola deri në moshën 50 vjeç. CR7 po vijon të luajë në ritme të lartë, teksa këtë javë ...
Telegraf | 12-Sep-2019 14:32
Jose Mourinho e ka përshkruar Cristiano Ronaldon si një “fenomen” dhe u shpreh i bindur se ylli portugez do të vazhdojë të shënojë gola deri në moshën 50 vjeç. CR7 po vijon të luajë në ritme të lartë, teksa këtë javë ...

Ronaldo befason Botën por jo Mourinhon: Do shënoj edhe 50 vjeç
Nuk ka më fjalë të përshtatshme për të përshkruar atë që C.Ronaldo dhuron në fushën e lojës. CR7 ka lindur për të thyer rekorde, një futbollist me një ego të paimagjinueshme, një lojtar që nuk vendos kurrë limite, ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 11:34
Nuk ka më fjalë të përshtatshme për të përshkruar atë që C.Ronaldo dhuron në fushën e lojës. CR7 ka lindur për të thyer rekorde, një futbollist me një ego të paimagjinueshme, një lojtar që nuk vendos kurrë limite, ...

Mourinho për Ronaldon: Është rast studimi
Pas rekordit të radhës të Cristiano Ronaldos, që të martën me “pokerin” e tij ndaj Estonisë u bë golashënuesi më i mirë në kualifikueset europiane, me 25 finalizime, 2 më shumë se Robbie Keane, “Ylli” portgez meritoi ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 14:39
Pas rekordit të radhës të Cristiano Ronaldos, që të martën me “pokerin” e tij ndaj Estonisë u bë golashënuesi më i mirë në kualifikueset europiane, me 25 finalizime, 2 më shumë se Robbie Keane, “Ylli” portgez meritoi ...

14:29 Shënon Ronaldo, shikoni reagimin e 4 fëmijëve të tij nga shtëpia! Cristiano Ronaldo theu një tjetër...
Cristiano Ronaldo theu një tjetër rekord me fanellën e kombëtares portugeze. Sulmuesi 34 vjeçar u ngjit në krye të listës së golashënuesve në kualifikueset e Europianit. Georgina Rodriguez, partnerja e futbollistit, ka ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 14:33
Cristiano Ronaldo theu një tjetër rekord me fanellën e kombëtares portugeze. Sulmuesi 34 vjeçar u ngjit në krye të listës së golashënuesve në kualifikueset e Europianit. Georgina Rodriguez, partnerja e futbollistit, ka ...

Southgate: Sterling do të bëhet më i miri në botë
Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka mbështetur sulmuesin e Manchester Cityt, Raheem Sterling për të tejkaluar Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon dhe për t’u njohur si futbollisti numër 1 në botë. Me Messin që ka ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 11:07
Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka mbështetur sulmuesin e Manchester Cityt, Raheem Sterling për të tejkaluar Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon dhe për t’u njohur si futbollisti numër 1 në botë. Me Messin që ka ...

14:24 Këto janë 150 skuadrat që Ronaldo i ka shënuar gjatë karrierës së tij "Pokeri" kundër Lituanisë...
"Pokeri" kundër Lituanisë në fitoren 5-1 që Portugalia regjistroi e ngjiti Cristiano Ronaldon në kuotën e 93 golave të shënuar me kombëtaren. Një statistikë mjaft interesante, që e afron me 16 realizime me sulmuesin më ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 14:27
"Pokeri" kundër Lituanisë në fitoren 5-1 që Portugalia regjistroi e ngjiti Cristiano Ronaldon në kuotën e 93 golave të shënuar me kombëtaren. Një statistikë mjaft interesante, që e afron me 16 realizime me sulmuesin më ...

Mourinho: Ronaldo është rast studimi, ai do të shënojë gola edhe në moshën 50 vjeçe
Jose Mourinho e ka lartësuar sulmuesin e Juventusit dhe bashkatdhetarin e vet, Cristiano Ronaldon, si rast studimi i cili do të shënojë gola edhe në moshën 50v-vjeçare. Së fundmi, Ronaldo u bë golashënuesi më i mirë në ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 14:24
Jose Mourinho e ka lartësuar sulmuesin e Juventusit dhe bashkatdhetarin e vet, Cristiano Ronaldon, si rast studimi i cili do të shënojë gola edhe në moshën 50v-vjeçare. Së fundmi, Ronaldo u bë golashënuesi më i mirë në ...

Mourinho për “yllin” portugez: Është rast studimi, kur të jetë 50 vjeç…
Pas rekordit të radhës të Cristiano Ronaldos, që të martën me “pokerin” e tij ndaj Estonisë u bë golashënuesi më i mirë në kualifikueset europiane, me 25 finalizime, 2 më shumë se Robbie Keane, “Ylli” portgez meritoi ...
SuperSport | 12-Sep-2019 13:50
Pas rekordit të radhës të Cristiano Ronaldos, që të martën me “pokerin” e tij ndaj Estonisë u bë golashënuesi më i mirë në kualifikueset europiane, me 25 finalizime, 2 më shumë se Robbie Keane, “Ylli” portgez meritoi ...

Mourinho: Ronaldo është fenomen, duhet studim për të
Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për sulmuesin e Juventusit dhe bashkëvendësin e tij, Cristiano Ronaldo. Ronaldo së fundmi u bë golashënuesi më i madh në historinë e kualifikimeve në kampionate evropiane me katër ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 10:17
Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për sulmuesin e Juventusit dhe bashkëvendësin e tij, Cristiano Ronaldo. Ronaldo së fundmi u bë golashënuesi më i madh në historinë e kualifikimeve në kampionate evropiane me katër ...

Mourinho: Cristiano është fenomen, mendon vetëm si të fitojë
Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është një fenomen dhe mendon vetëm që të fitojë. Ronaldo shënoi katër gola në fitoren e Portugalisë ndaj Lituanisë me ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 13:45
Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është një fenomen dhe mendon vetëm që të fitojë. Ronaldo shënoi katër gola në fitoren e Portugalisë ndaj Lituanisë me ...

Southgate: Sterling do të bëhet më i miri në botë
Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka mbështetur sulmuesin e Manchester Cityt, Raheem Sterling për të tejkaluar Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon dhe për t’u njohur si futbollisti numër 1 në botë. Me Messin që ka ...
E Dua Sportin | 12-Sep-2019 12:59
Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka mbështetur sulmuesin e Manchester Cityt, Raheem Sterling për të tejkaluar Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon dhe për t’u njohur si futbollisti numër 1 në botë. Me Messin që ka ...

Kjo është shuma e çmendur që e kërkon Fenerbahce për Vedat Muriqin
Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është një fenomen dhe mendon vetëm që të fitojë. Ronaldo shënoi katër gola në fitoren e Portugalisë ndaj Lituanisë me ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 12:42
Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është një fenomen dhe mendon vetëm që të fitojë. Ronaldo shënoi katër gola në fitoren e Portugalisë ndaj Lituanisë me ...

Mourinho: Ronaldo është rast studimi, ai do të shënojë gola edhe në moshën 50 vjeçe Jose Mourinho e ka lartësuar sulmuesin e Juventusit dhe bashkatdhetarin e vet, Cristiano Ronaldon, si rast studimi i cili do të shënojë gola edhe në moshën 50v-vjeç
Jose Mourinho e ka lartësuar sulmuesin e Juventusit dhe bashkatdhetarin e vet, Cristiano Ronaldon, si rast studimi i cili do të shënojë gola edhe në moshën 50v-vjeçare. Së fundmi, Ronaldo u bë golashënuesi më i mirë në ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 11:14
Jose Mourinho e ka lartësuar sulmuesin e Juventusit dhe bashkatdhetarin e vet, Cristiano Ronaldon, si rast studimi i cili do të shënojë gola edhe në moshën 50v-vjeçare. Së fundmi, Ronaldo u bë golashënuesi më i mirë në ...

Askush si Cristiano Ronaldo në Europë, tjetër rekord për sulmuesin
Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet. I vetëm merr në krahë Portugalinë dhe vendos një tjetër rekord në karrierën e tij të pabesueshme. Sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 të skuadrës luzitane në ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 12:50
Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet. I vetëm merr në krahë Portugalinë dhe vendos një tjetër rekord në karrierën e tij të pabesueshme. Sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 të skuadrës luzitane në ...

Mourinho: Ronaldo është rast studimi, ai do të shënojë gola edhe në moshën 50 vjeçe
Jose Mourinho e ka lartësuar sulmuesin e Juventusit dhe bashkatdhetarin e vet, Cristiano Ronaldon, si rast studimi i cili do të shënojë gola edhe në moshën 50v-vjeçare. Së fundmi, Ronaldo u bë golashënuesi më i mirë në ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 10:59
Jose Mourinho e ka lartësuar sulmuesin e Juventusit dhe bashkatdhetarin e vet, Cristiano Ronaldon, si rast studimi i cili do të shënojë gola edhe në moshën 50v-vjeçare. Së fundmi, Ronaldo u bë golashënuesi më i mirë në ...

I lutet i gjunjëzuar…, Ronaldo bën këtë gjest ndaj tifozit të ‘çmendur’! (Video)
Cristiano Ronaldo është një futbollist i madh si brenda fushave të blerta ashtu edhe jashtë saj. Në duelin kundër Lituanisë, Cristiano realizoi 4 gola por gjatë momentit të zëvendësimit pati një episod fantastik me një ...
Telegraf | 11-Sep-2019 14:33
Cristiano Ronaldo është një futbollist i madh si brenda fushave të blerta ashtu edhe jashtë saj. Në duelin kundër Lituanisë, Cristiano realizoi 4 gola por gjatë momentit të zëvendësimit pati një episod fantastik me një ...

Mourinho: Ronaldo është fenomen, duhet studim për të
Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për sulmuesin e Juventusit dhe bashkëvendësin e tij, Cristiano Ronaldo. Ronaldo së fundmi u bë golashënuesi më i madh në historinë e kualifikimeve në kampionate evropiane me katër ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 10:39
Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për sulmuesin e Juventusit dhe bashkëvendësin e tij, Cristiano Ronaldo. Ronaldo së fundmi u bë golashënuesi më i madh në historinë e kualifikimeve në kampionate evropiane me katër ...

“Unë nuk luaj futboll duke menduar për çmime individuale”, “makineri golash”, Ronaldo i ka shënuar 150 skuadrave
“Pokeri” kundër Lituanisë në fitoren 5-1 që Portugalia regjistroi mbrëmjen e djeshme e ngjiti Cristiano Ronaldon në kuotën e 93 golave të shënuar me kombëtaren. Një statistikë mjaft interesante, që e afron me 16 ...
Standard | 12-Sep-2019 09:12
“Pokeri” kundër Lituanisë në fitoren 5-1 që Portugalia regjistroi mbrëmjen e djeshme e ngjiti Cristiano Ronaldon në kuotën e 93 golave të shënuar me kombëtaren. Një statistikë mjaft interesante, që e afron me 16 ...

Georgina dhe fëmijët e Ronaldo-s festojnë, derisa ai shkëlqeu me paraqitjen
Mbrëmë ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer me paraqitjen, duke shënuar 4 gola në përballjen Lituani-Portugali e cila përfundoi me rezultat 1-5, shkruan Indeksonline. Gruaja e tij, modelja Georgina Rodriguez ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 19:28
Mbrëmë ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer me paraqitjen, duke shënuar 4 gola në përballjen Lituani-Portugali e cila përfundoi me rezultat 1-5, shkruan Indeksonline. Gruaja e tij, modelja Georgina Rodriguez ...

Ronaldo flet për mundësinë e fitimit të ‘Topit të Artë’
Ai tashmë është i nominuar në treshen e fundit të FIFA’s The Best, por ka insistuar se nuk po mendon për çmime të tilla tani. “Siç them gjithmonë, nuk e jetoj futbollin duke menduar për çmime individuale”, tha ai pas ...
Lajminet | 11-Sep-2019 19:06
Ai tashmë është i nominuar në treshen e fundit të FIFA’s The Best, por ka insistuar se nuk po mendon për çmime të tilla tani. “Siç them gjithmonë, nuk e jetoj futbollin duke menduar për çmime individuale”, tha ai pas ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved