ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:47

Motori i avionit në flakë, SMS e pasagjerëve: Diçka po ndodh, të dua…

Motori i avionit në flakë, SMS e pasagjerëve: Diçka po ndodh, të dua…
Pasagjerët e tmerruar filluan të shkruanin mesazhe drejtuar njerëzve të tyre të dashur, duke menduar se ishin fjalët e tyre të fundit, kur motori i avionit u përfshi nga flakët mbi Kanadanë perëndimore. Ata menduan se ...
Telegraf | 12-Sep-2019 15:13
Pasagjerët e tmerruar filluan të shkruanin mesazhe drejtuar njerëzve të tyre të dashur, duke menduar se ishin fjalët e tyre të fundit, kur motori i avionit u përfshi nga flakët mbi Kanadanë perëndimore. Ata menduan se ...

Motori i avionit shpërthen në flakë, tmerrohen pasagjerët Ky është momenti i tmerrshëm kur motorët e avionit marrin flakë teksa ishte në fluturim. Nga kjo situatë e frikshme pasagjerët në panik nisen të shkruajnë mesazhe për të dashurit...
Ky është momenti i tmerrshëm kur motorët e avionit marrin flakë teksa ishte në fluturim. Nga kjo situatë e frikshme pasagjerët në panik nisen të shkruajnë mesazhe për të dashurit dhe familjarët e tyre. Por fatmirësisht ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 13:34
Ky është momenti i tmerrshëm kur motorët e avionit marrin flakë teksa ishte në fluturim. Nga kjo situatë e frikshme pasagjerët në panik nisen të shkruajnë mesazhe për të dashurit dhe familjarët e tyre. Por fatmirësisht ...

VIDEO: Motori i avionit shpërthen në flakë, tmerrohen pasagjerët
Ky është momenti i tmerrshëm kur motorët e avionit marrin flakë teksa ishte në fluturim. Nga kjo situatë e frikshme pasagjerët në panik nisen të shkruajnë mesazhe për të dashurit dhe familjarët e tyre. Por fatmirësisht ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 13:02
Ky është momenti i tmerrshëm kur motorët e avionit marrin flakë teksa ishte në fluturim. Nga kjo situatë e frikshme pasagjerët në panik nisen të shkruajnë mesazhe për të dashurit dhe familjarët e tyre. Por fatmirësisht ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved