ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 21:01

Modric i shtohet listës së gjatë të lëndimeve te Real Madridi

Modric i shtohet listës së gjatë të lëndimeve te Real Madridi
Real Madridi e ka filluar sezonin 2019/20 në mes të një krize të lëndimeve, ndërsa emri i Luka Modricit tani i shtuar në listën e zgjatjeve të klubit. Ish-mesfushori i Tottenham Hotspur është diagnostikuar me një dëmtim ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 15:27
Real Madridi e ka filluar sezonin 2019/20 në mes të një krize të lëndimeve, ndërsa emri i Luka Modricit tani i shtuar në listën e zgjatjeve të klubit. Ish-mesfushori i Tottenham Hotspur është diagnostikuar me një dëmtim ...

Modric i shtohet listës së gjatë të të lënduarve në Real Madrid
Real Madridi e ka nisur sezonin e ri 2019/20 me një krizë lëndimesh dhe gjërat vetëm sa po përkeqësohen për të, duke parë që Luka Modric është bërë lojtari më i ri që i shtohet kësaj liste të gjatë të të lënduarve. ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 15:07
Real Madridi e ka nisur sezonin e ri 2019/20 me një krizë lëndimesh dhe gjërat vetëm sa po përkeqësohen për të, duke parë që Luka Modric është bërë lojtari më i ri që i shtohet kësaj liste të gjatë të të lënduarve. ...

Modric i shtohet listës së gjatë të të lënduarve në Real Madrid
Real Madridi e ka nisur sezonin e ri 2019/20 me një krizë lëndimesh dhe gjërat vetëm sa po përkeqësohen për të, duke parë që Luka Modric është bërë lojtari më i ri që i shtohet kësaj liste të gjatë të të lënduarve. ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 14:43
Real Madridi e ka nisur sezonin e ri 2019/20 me një krizë lëndimesh dhe gjërat vetëm sa po përkeqësohen për të, duke parë që Luka Modric është bërë lojtari më i ri që i shtohet kësaj liste të gjatë të të lënduarve. ...

Zidane mund të shkarkohet të shtunën?
Zidane mund të shkarkohet të shtunën. Kështu bëjnë të ditur mediat spanjolle, që e lidhin francezin me një largim nga “Santiago Bernabeu”, shkruan GazetaBlic, përcjellë gazeta Koha Sipas raportimeve të fundit nga ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 14:34
Zidane mund të shkarkohet të shtunën. Kështu bëjnë të ditur mediat spanjolle, që e lidhin francezin me një largim nga “Santiago Bernabeu”, shkruan GazetaBlic, përcjellë gazeta Koha Sipas raportimeve të fundit nga ...

Zyrtare: Zidane njofton lëndimin e “Topit të artë”
Luka Modriq ka pësuar një lëndim dhe nuk do të jetë i gatshëm për Zinedine Zidane në ndeshjet e ardhshme. Mesfushori kroat ka pësuar lëndim muskular dhe ende nuk dihet se sa do të mungojë, shkruan Indeksonline. Trajneri ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 14:34
Luka Modriq ka pësuar një lëndim dhe nuk do të jetë i gatshëm për Zinedine Zidane në ndeshjet e ardhshme. Mesfushori kroat ka pësuar lëndim muskular dhe ende nuk dihet se sa do të mungojë, shkruan Indeksonline. Trajneri ...

Zinedine Zidane në telashe, i mungon edhe Luka Modriq
Nuk ka paqe për Real Madridin sa u përket dëmtime. Trajneri Zinedine Zidane nuk do të ketë në dispozicion për një kohë të pacaktuar edhe kroatin Luka Modriq. Mesfushori, sikurse lexohet në komunikatën e klubit ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 13:52
Nuk ka paqe për Real Madridin sa u përket dëmtime. Trajneri Zinedine Zidane nuk do të ketë në dispozicion për një kohë të pacaktuar edhe kroatin Luka Modriq. Mesfushori, sikurse lexohet në komunikatën e klubit ...

Vazhdojnë problemet në Real Madrid, lëndohet Modric
Luka Modric është futbollisti i radhës i Real Madridit i cili ka pësuar një lëndim. Sipas njoftimit të “Los Blancos”, ylli kroat vuan nga një dëmtim muskulor në këmbën e djathtë, transmeton . Andaj, Modric nuk pritet të ...
Lajminet | 12-Sep-2019 13:07
Luka Modric është futbollisti i radhës i Real Madridit i cili ka pësuar një lëndim. Sipas njoftimit të “Los Blancos”, ylli kroat vuan nga një dëmtim muskulor në këmbën e djathtë, transmeton . Andaj, Modric nuk pritet të ...

10 vjet nga festimi i çmendur i Adebayorit ndaj ish-skuadrës, Arsenalit
Zidane mund të shkarkohet të shtunën. Kështu bëjnë të ditur mediat spanjolle, që e lidhin francezin me një largim nga “Santiago Bernabeu”, shkruan GazetaBlic . Sipas raportimeve të fundit nga gadishulli Iberik, e ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 13:07
Zidane mund të shkarkohet të shtunën. Kështu bëjnë të ditur mediat spanjolle, që e lidhin francezin me një largim nga “Santiago Bernabeu”, shkruan GazetaBlic . Sipas raportimeve të fundit nga gadishulli Iberik, e ...

Rezultatet e dobëta, Zidane në rrezik të shkarkimit në Real Madrid
Zinedine Zidnae nuk është duke kaluar një periudhë të mirë si trajner në Real Madrid. Francezi u rikthye në detyrë më 11 mars por rezultatet në sezonin e ri nuk janë aspak pozitive. E përditshmja sportive madrilene “AS” ...
Lajminet | 12-Sep-2019 11:31
Zinedine Zidnae nuk është duke kaluar një periudhë të mirë si trajner në Real Madrid. Francezi u rikthye në detyrë më 11 mars por rezultatet në sezonin e ri nuk janë aspak pozitive. E përditshmja sportive madrilene “AS” ...

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kanten
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 10:06
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kante
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 08:48
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kante
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 08:26
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se në të e ka gjetur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved