ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 13:07

Dortmundi konfirmon bisedimet me Unitedin për Jadon Sanchon

Dortmundi konfirmon bisedimet me Unitedin për Jadon Sanchon
Borussia Dortmundi ka konfirmuar se kishte bisedime me Manchester Unitedin në këtë verë për Jadon Sanchon. Djajtë e Kuq tentuan ta transferonin talentin anglez në këtë verë, madje ishin të gatshëm që të ofronin mbi 100 ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 22:29
Borussia Dortmundi ka konfirmuar se kishte bisedime me Manchester Unitedin në këtë verë për Jadon Sanchon. Djajtë e Kuq tentuan ta transferonin talentin anglez në këtë verë, madje ishin të gatshëm që të ofronin mbi 100 ...

Michael Zorc: Ja si qëndron e vërteta me Sanchon
Drejtori sportiv i Borussia Dortmundit, Michael Zorc, ka konfirmuar se është zhvilluar një takim në lidhje me shitjen e mundshme të Jadon Sancho te Manchester United, por adoleshenti nuk kishte “asnjë qëllim” për t’u ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 08:32
Drejtori sportiv i Borussia Dortmundit, Michael Zorc, ka konfirmuar se është zhvilluar një takim në lidhje me shitjen e mundshme të Jadon Sancho te Manchester United, por adoleshenti nuk kishte “asnjë qëllim” për t’u ...

Dortmundi konfirmon bisedimet me Unitedin për Jadon Sanchon
Borussia Dortmundi ka konfirmuar se kishte bisedime me Manchester Unitedin në këtë verë për Jadon Sanchon. Djajtë e Kuq tentuan ta transferonin talentin anglez në këtë verë, madje ishin të gatshëm që të ofronin mbi 100 ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 22:59
Borussia Dortmundi ka konfirmuar se kishte bisedime me Manchester Unitedin në këtë verë për Jadon Sanchon. Djajtë e Kuq tentuan ta transferonin talentin anglez në këtë verë, madje ishin të gatshëm që të ofronin mbi 100 ...

Konfirmohet: Man Utd mbajti takim me Dortmund për Sanchon
Anësori i Anglisë, i cili shënoi dy herë të martën në mbrëmje kur skuadra e Gareth Southgate mposhti 5-3 Kosovën, u identifikua si një objektiv për ‘Djajtë e Kuq’ përpara verës. Drejtori sportiv i Dortmundit Michael ...
Lajminet | 11-Sep-2019 22:21
Anësori i Anglisë, i cili shënoi dy herë të martën në mbrëmje kur skuadra e Gareth Southgate mposhti 5-3 Kosovën, u identifikua si një objektiv për ‘Djajtë e Kuq’ përpara verës. Drejtori sportiv i Dortmundit Michael ...

Michael Zorc: Ja si qëndron e vërteta me Sanchon
Drejtori sportiv i Borussia Dortmundit, Michael Zorc, ka konfirmuar se është zhvilluar një takim në lidhje me shitjen e mundshme të Jadon Sancho te Manchester United, por adoleshenti nuk kishte “asnjë qëllim” për t’u ...
SuperSport | 11-Sep-2019 18:07
Drejtori sportiv i Borussia Dortmundit, Michael Zorc, ka konfirmuar se është zhvilluar një takim në lidhje me shitjen e mundshme të Jadon Sancho te Manchester United, por adoleshenti nuk kishte “asnjë qëllim” për t’u ...

Wenger e zbulon një sekret për shënuesin e dy golave ndaj Kosovës, Sancho
Trajneri Arsene Wenger gjatë periudhës sa e drejtonte Arsenalin, e dëshironte me ngulm talentin anglez Arsene Wenger ka zbuluar se kishte tentuar ta transferonte Jadon Sanchon në periudhën kur e udhëhiqte Arsenalin, ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 17:57
Trajneri Arsene Wenger gjatë periudhës sa e drejtonte Arsenalin, e dëshironte me ngulm talentin anglez Arsene Wenger ka zbuluar se kishte tentuar ta transferonte Jadon Sanchon në periudhën kur e udhëhiqte Arsenalin, ...

Wenger e zbulon një sekret për shënuesin e dy golave ndaj Kosovës, Sancho
Trajneri Arsene Wenger gjatë periudhës sa e drejtonte Arsenalin, e dëshironte me ngulm talentin anglez Arsene Wenger ka zbuluar se kishte tentuar ta transferonte Jadon Sanchon në periudhën kur e udhëhiqte Arsenalin. ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 14:56
Trajneri Arsene Wenger gjatë periudhës sa e drejtonte Arsenalin, e dëshironte me ngulm talentin anglez Arsene Wenger ka zbuluar se kishte tentuar ta transferonte Jadon Sanchon në periudhën kur e udhëhiqte Arsenalin. ...

Wenger e zbulon një sekret për shënuesin e dy golave ndaj Kosovës, Sancho
Trajneri Arsene Wenger gjatë periudhës sa e drejtonte Arsenalin, e dëshironte me ngulm talentin anglez Arsene Wenger ka zbuluar se kishte tentuar ta transferonte Jadon Sanchon në periudhën kur e udhëhiqte Arsenalin, ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 14:46
Trajneri Arsene Wenger gjatë periudhës sa e drejtonte Arsenalin, e dëshironte me ngulm talentin anglez Arsene Wenger ka zbuluar se kishte tentuar ta transferonte Jadon Sanchon në periudhën kur e udhëhiqte Arsenalin, ...

Wenger: U munodva ta transferoja Sanchon
Arsene Wenger e ka pranuar që është munduar ta transferoj sulmuesin, Jadon Sancho në Arsenal. Sancho është në formë të mirë me gjigantin gjerman, transmeton KosovaPress. Ish-trajneri i “Topçinjëve” tha se ka provuar ...
InFokusi | 11-Sep-2019 13:01
Arsene Wenger e ka pranuar që është munduar ta transferoj sulmuesin, Jadon Sancho në Arsenal. Sancho është në formë të mirë me gjigantin gjerman, transmeton KosovaPress. Ish-trajneri i “Topçinjëve” tha se ka provuar ...

Wenger: U mundova ta transferoja Sanchon
Arsene Wenger e ka pranuar që është munduar ta transferoj sulmuesin, Jadon Sancho në Arsenal.
Kosova Press | 11-Sep-2019 12:14
Arsene Wenger e ka pranuar që është munduar ta transferoj sulmuesin, Jadon Sancho në Arsenal.

Wenger: Pendohem që s’e transferova Messin në Arsenal
Arsene Wenger ka zbuluar se Arsenali ka qenë shumë afër transferimit të Lionel Messit nga Barcelona në vitin 2003 dhe thotë se ndihet i penduar që nuk ia kishte dalë ta blejë argjentinasin. Arsenali e bleu Cesc ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 18:51
Arsene Wenger ka zbuluar se Arsenali ka qenë shumë afër transferimit të Lionel Messit nga Barcelona në vitin 2003 dhe thotë se ndihet i penduar që nuk ia kishte dalë ta blejë argjentinasin. Arsenali e bleu Cesc ...

Wenger: Pendohem që s’e transferova Messin në Arsenal
Arsene Wenger ka zbuluar se Arsenali ka qenë shumë afër transferimit të Lionel Messit nga Barcelona në vitin 2003 dhe thotë se ndihet i penduar që nuk ia kishte dalë ta blejë argjentinasin. Arsenali e bleu Cesc ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 18:40
Arsene Wenger ka zbuluar se Arsenali ka qenë shumë afër transferimit të Lionel Messit nga Barcelona në vitin 2003 dhe thotë se ndihet i penduar që nuk ia kishte dalë ta blejë argjentinasin. Arsenali e bleu Cesc ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved