ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 23:46

Messi e Suarez së bashku te një klub që nuk e kishte pritur askush

Messi e Suarez së bashku te një klub që nuk e kishte pritur askush
David Beckham ka plane të mëdha me skuadrën e Miamit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ish ylli i top klubeve evropiane, pronar i ekipit të ri amerikan ka një ide shumë ambicioze. “Mundo Deportivo” raporton se Beckham ...
Lajminet | 12-Sep-2019 08:08
David Beckham ka plane të mëdha me skuadrën e Miamit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ish ylli i top klubeve evropiane, pronar i ekipit të ri amerikan ka një ide shumë ambicioze. “Mundo Deportivo” raporton se Beckham ...

Beckham kontakton Messin, ja arsyeja
Shefi i Inter Miamit, David Beckham ka kontaktuar yllin e Barcelonës, Lionel Messi për të biseduar për një transferim të lojtarit. Sipas mediave spanjolle legjenda e Realit dhe United, i ka premtuar argjentinasit super ...
Flaka | 11-Sep-2019 19:50
Shefi i Inter Miamit, David Beckham ka kontaktuar yllin e Barcelonës, Lionel Messi për të biseduar për një transferim të lojtarit. Sipas mediave spanjolle legjenda e Realit dhe United, i ka premtuar argjentinasit super ...

Messi dhe Ronaldo në një skuadër? Zbulohet propozimi i çmendur që bën Beckham
Klubi amerikan i David Beckham, Inter Milani po përgatitet të ofrojë një marrëveshje të madhe për yllin argjentinas, Lionel Messi. Inter Miami do të fillojë të luajë në MLS në vitin 2020 dhe po kërkon të rekrutojë emra ...
Telegraf | 11-Sep-2019 15:26
Klubi amerikan i David Beckham, Inter Milani po përgatitet të ofrojë një marrëveshje të madhe për yllin argjentinas, Lionel Messi. Inter Miami do të fillojë të luajë në MLS në vitin 2020 dhe po kërkon të rekrutojë emra ...

?Beckham në kontakt me Messin
Shefi i Inter Miamit, David Beckham ka kontaktuar yllin e Barcelonës, Lionel Messi për të biseduar për një transferim të lojtarit.
Kosova Press | 11-Sep-2019 19:21
Shefi i Inter Miamit, David Beckham ka kontaktuar yllin e Barcelonës, Lionel Messi për të biseduar për një transferim të lojtarit.

Beckham e do Messin në klubin e tij
Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë Lionel Messin në klubin e tij amerikan, Inter Miami Lionel Messi është ende në kulmin e karrierës, por pas pak vitesh ai do të shkojë drejt pensionimit nga futbolli, Mirëpo, ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 18:24
Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë Lionel Messin në klubin e tij amerikan, Inter Miami Lionel Messi është ende në kulmin e karrierës, por pas pak vitesh ai do të shkojë drejt pensionimit nga futbolli, Mirëpo, ...

Beckhami e do Messin në klubin e tij në MLS
Klubi amerikan i David Beckham, Inter Milani po përgatitet të ofrojë një marrëveshje të madhe për yllin argjentinas, Lionel Messi. Inter Miami do të fillojë të luajë në MLS në vitin 2020 dhe po kërkon të rekrutojë emra ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 12:54
Klubi amerikan i David Beckham, Inter Milani po përgatitet të ofrojë një marrëveshje të madhe për yllin argjentinas, Lionel Messi. Inter Miami do të fillojë të luajë në MLS në vitin 2020 dhe po kërkon të rekrutojë emra ...

12:19 Beckham e do Messin në klubin e tij Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë...
Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë Lionel Messin në klubin e tij amerikan, Inter Miami Lionel Messi është ende në kulmin e karrierës, por pas pak vitesh ai do të shkojë drejt pensionimit nga futbolli. Mirëpo, ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 12:24
Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë Lionel Messin në klubin e tij amerikan, Inter Miami Lionel Messi është ende në kulmin e karrierës, por pas pak vitesh ai do të shkojë drejt pensionimit nga futbolli. Mirëpo, ...

Beckham e do Messin në klubin e tij
Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë Lionel Messin në klubin e tij amerikan, Inter Miami Lionel Messi është ende në kulmin e karrierës, por pas pak vitesh ai do të shkojë drejt pensionimit nga futbolli, shkruan ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 12:07
Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë Lionel Messin në klubin e tij amerikan, Inter Miami Lionel Messi është ende në kulmin e karrierës, por pas pak vitesh ai do të shkojë drejt pensionimit nga futbolli, shkruan ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved