ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 19:06

Messi: Nuk kërkova nënshkrimin e Neymarit, nuk e di nëse Barcelona bëri gjithçka për rikthimin e tij

Messi: Nuk kërkova nënshkrimin e Neymarit, nuk e di nëse Barcelona bëri gjithçka për rikthimin e tij
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të luftojnë për të gjithë titujt edhe pa brazilianin. Me negociatat në ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:15
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të luftojnë për të gjithë titujt edhe pa brazilianin. Me negociatat në ...

Messi: Nuk kërkova nënshkrimin e Neymarit, nuk e di nëse Barcelona bëri gjithçka për rikthimin e tij Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të lu
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të luftojnë për të gjithë titujt edhe pa brazilianin. Me negociatat në ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 09:26
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të luftojnë për të gjithë titujt edhe pa brazilianin. Me negociatat në ...

Drejtori i Barcelonës e jep lajmin e madh për Neymarin
Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas ka thënë se skuadra kampione e La Ligës do të bëjë gjithçka në fuqinë e saj për transferimin e Neymarit në Camp Nou. Ylli brazilian ishte në prag të largimit nga Paris Saint-Germain ...
Lajminet | 12-Sep-2019 09:25
Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas ka thënë se skuadra kampione e La Ligës do të bëjë gjithçka në fuqinë e saj për transferimin e Neymarit në Camp Nou. Ylli brazilian ishte në prag të largimit nga Paris Saint-Germain ...

Messi thyen heshtjen, tregon nëse do të largohet nga Barcelona
Lionel Messi ka reaguar pas spekulimeve në lidhje me largimin e mundshëm nga Barcelona. Kapiteni i skuadrës katalane ka mohuar raportimet e fundit se mund të largohet nga Camp Nou në verën e vitit 2020. “Barcelona është ...
Lajminet | 12-Sep-2019 08:58
Lionel Messi ka reaguar pas spekulimeve në lidhje me largimin e mundshëm nga Barcelona. Kapiteni i skuadrës katalane ka mohuar raportimet e fundit se mund të largohet nga Camp Nou në verën e vitit 2020. “Barcelona është ...

Messi: S’e di nëse Barcelona bëri gjithçka për ta kthyer Neymarin
Lionel Messi këmbëngul se nuk është i zhgënjyer me Barcelonën që dështoi ta kthejë Neymarin në klub gjatë afatit kalimtar veror, derisa e pranon se nuk është i sigurt nëse drejtuesit e klubit katalonas kanë bërë çdo ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 08:44
Lionel Messi këmbëngul se nuk është i zhgënjyer me Barcelonën që dështoi ta kthejë Neymarin në klub gjatë afatit kalimtar veror, derisa e pranon se nuk është i sigurt nëse drejtuesit e klubit katalonas kanë bërë çdo ...

Messi: Nuk keni bërë mjaftueshëm për ta rikthyer Neymar
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi nuk beson që klubi ka bërë gjithçka për të rikthyer Neymar. Gjatë gjithë verës ylli i PSG-së, ka kërkuar të rikthehet, mirëpo gjiganti francez ka kërkuar 300 milionë euro. ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 08:36
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi nuk beson që klubi ka bërë gjithçka për të rikthyer Neymar. Gjatë gjithë verës ylli i PSG-së, ka kërkuar të rikthehet, mirëpo gjiganti francez ka kërkuar 300 milionë euro. ...

Babai i Neymarit: Me Barcelonën ende nuk është mbyllur
Babait të Neymarit ende nuk i ka dalë inati për mostransferimin e sulmuesit brazilian te Barcelona gjatë merkatos së verës. Sapo i jepet rasti të flasë për mediet ai këmbëngul se bisedimet mes PSG dhe Barcelonës ende ...
Shenja | 12-Sep-2019 08:33
Babait të Neymarit ende nuk i ka dalë inati për mostransferimin e sulmuesit brazilian te Barcelona gjatë merkatos së verës. Sapo i jepet rasti të flasë për mediet ai këmbëngul se bisedimet mes PSG dhe Barcelonës ende ...

Messi: S’e di nëse Barcelona bëri gjithçka për ta kthyer Neymarin
Lionel Messi këmbëngul se nuk është i zhgënjyer me Barcelonën që dështoi ta kthejë Neymarin në klub gjatë afatit kalimtar veror, derisa e pranon se nuk është i sigurt nëse drejtuesit e klubit katalonas kanë bërë çdo ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 08:16
Lionel Messi këmbëngul se nuk është i zhgënjyer me Barcelonën që dështoi ta kthejë Neymarin në klub gjatë afatit kalimtar veror, derisa e pranon se nuk është i sigurt nëse drejtuesit e klubit katalonas kanë bërë çdo ...

Babai i Neymar: Djali im ishte i lumtur te Barcelona
Babait të Neymarit ende nuk i ka dalë inati për dështimin e transferimit të sulmuesit brazilian te Barcelona gjatë merkatos së verës. Sapo i jepet rasti të flasë për mediet, ai këmbëngul se bisedimet mes PSG dhe ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 20:38
Babait të Neymarit ende nuk i ka dalë inati për dështimin e transferimit të sulmuesit brazilian te Barcelona gjatë merkatos së verës. Sapo i jepet rasti të flasë për mediet, ai këmbëngul se bisedimet mes PSG dhe ...

PSG merr vendim për Neymar
Raportohet se drejtori i PSG, Leonardo do të përpiqet të shesë brazilianin në afatin kalimtar dimror. Sipas Tuttosport, Leonardo po planifikon të hedh në dritaren e transferimin anësorin brazilian që nga 1 janari i ...
Lajminet | 11-Sep-2019 20:18
Raportohet se drejtori i PSG, Leonardo do të përpiqet të shesë brazilianin në afatin kalimtar dimror. Sipas Tuttosport, Leonardo po planifikon të hedh në dritaren e transferimin anësorin brazilian që nga 1 janari i ...

Zëvendës-presidenti i Barcës tregon kohën kur do të largohet Messi
Shumë tifozë të Barcelonës filluan të shqetësohen për perspektivën e humbjes së lojtaritkryesor te tyre, por Cardoner është i bindur se të gjithë në ‘Camp Nou’ nuk shqetësohen për këtë situatë. “Ne jemi të qetë dhe ka ...
Lajminet | 11-Sep-2019 18:44
Shumë tifozë të Barcelonës filluan të shqetësohen për perspektivën e humbjes së lojtaritkryesor te tyre, por Cardoner është i bindur se të gjithë në ‘Camp Nou’ nuk shqetësohen për këtë situatë. “Ne jemi të qetë dhe ka ...

Boateng: Ky emër i njohur i Barcelonës nuk ka lidhje me futboll
Kevin Prince Boateng ka bërë kritika të ashpra ndaj ish bashkëlojtarit të tij nga Barcelona, Ousmane Dembele. Ish futbollisti i skuadrës katalane, tani te Fiorentina ka thënë se reprezentuesi francez nuk e ka sjelljen e ...
Lajminet | 11-Sep-2019 12:46
Kevin Prince Boateng ka bërë kritika të ashpra ndaj ish bashkëlojtarit të tij nga Barcelona, Ousmane Dembele. Ish futbollisti i skuadrës katalane, tani te Fiorentina ka thënë se reprezentuesi francez nuk e ka sjelljen e ...

Baba i Neymar: Jam i lumtur që Barcelona u mundua ta rikthejë Neymar
Baba i yllit të PSG-së, Neymar e ka pranuar që ka qenë i lumtur kur lojtarët e Barcelonës, kërkuan rikthimin e Neymar. Braziliani ka biseduar për këto lidhje me liderët e Barcelonës në dhomën e zhveshjes, transmeton ...
InFokusi | 11-Sep-2019 12:33
Baba i yllit të PSG-së, Neymar e ka pranuar që ka qenë i lumtur kur lojtarët e Barcelonës, kërkuan rikthimin e Neymar. Braziliani ka biseduar për këto lidhje me liderët e Barcelonës në dhomën e zhveshjes, transmeton ...

Babai i Neymar: Jam i lumtur që Barcelona u mundua ta rikthejë Neymar
Babai i yllit të PSG-së, Neymar e ka pranuar që ka qenë i lumtur kur lojtarët e Barcelonës, kërkuan rikthimin e Neymar. Braziliani ka biseduar për këto lidhje me liderët e Barcelonës në dhomën e zhveshjes. Për këtë gjë ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 11:36
Babai i yllit të PSG-së, Neymar e ka pranuar që ka qenë i lumtur kur lojtarët e Barcelonës, kërkuan rikthimin e Neymar. Braziliani ka biseduar për këto lidhje me liderët e Barcelonës në dhomën e zhveshjes. Për këtë gjë ...

Baba i Neymar: Jam i lumtur që Barcelona u mundua ta rikthejë Neymar
Baba i yllit të PSG-së, Neymar e ka pranuar që ka qenë i lumtur kur lojtarët e Barcelonës, kërkuan rikthimin e Neymar.
Kosova Press | 11-Sep-2019 11:24
Baba i yllit të PSG-së, Neymar e ka pranuar që ka qenë i lumtur kur lojtarët e Barcelonës, kërkuan rikthimin e Neymar.

Babai i Neymarit: S’kanë mbaruar negociatat mes Barcelonës dhe PSG-së
Paris Saint-Germaini dhe Barcelona kanë ende mundësi të arrijnë marrëveshje për transferimin e Neymarit pasi që negociatat nuk kanë marrë fund, sipas agjentit dhe babait të futbollistit. Neymari kishte qenë i përfolur ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 09:40
Paris Saint-Germaini dhe Barcelona kanë ende mundësi të arrijnë marrëveshje për transferimin e Neymarit pasi që negociatat nuk kanë marrë fund, sipas agjentit dhe babait të futbollistit. Neymari kishte qenë i përfolur ...

Babai i Neymarit: S’kanë mbaruar negociatat mes Barcelonës dhe PSG-së
Paris Saint-Germaini dhe Barcelona kanë ende mundësi të arrijnë marrëveshje për transferimin e Neymarit pasi që negociatat nuk kanë marrë fund, sipas agjentit dhe babait të futbollistit. Neymari kishte qenë i përfolur ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 09:29
Paris Saint-Germaini dhe Barcelona kanë ende mundësi të arrijnë marrëveshje për transferimin e Neymarit pasi që negociatat nuk kanë marrë fund, sipas agjentit dhe babait të futbollistit. Neymari kishte qenë i përfolur ...

“Neymar do të kishte influencë të keqe për Vinicius e Rodrygo”
Ish-drejtori sportiv i Realit, Jorge Valdano është i lumtur që klubi dështoi ta transferojë yllin e PSG-së, Neymar.
Kosova Press | 10-Sep-2019 16:11
Ish-drejtori sportiv i Realit, Jorge Valdano është i lumtur që klubi dështoi ta transferojë yllin e PSG-së, Neymar.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved