ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:03

Mbi pastërtinë e listave, qëllimet, lëshimet, gabimet dhe përfitimet!

Mbi pastërtinë e listave, qëllimet, lëshimet, gabimet dhe përfitimet!
Kush e huqi dhe kush e skuqi : Edhe para se të fillojë fushata zyrtarisht , disa muaj më parë , liderët e subjekteve politike garuese premtuan se listat do të jenë befasi për të mirë dhe se në këto lista nuk do të ketë ...
Medial | 11-Sep-2019 18:17
Kush e huqi dhe kush e skuqi : Edhe para se të fillojë fushata zyrtarisht , disa muaj më parë , liderët e subjekteve politike garuese premtuan se listat do të jenë befasi për të mirë dhe se në këto lista nuk do të ketë ...

Mbi pastërtinë e listave, qëllimet, lëshimet, gabimet dhe përfitimet!
Kush e huqi dhe kush e skuqi : Edhe para se të fillojë fushata zyrtarisht , disa muaj më parë , liderët e subjekteve politike garuese premtuan se listat do të jenë befasi për të mirë dhe se në këto lista nuk do të ketë ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 13:54
Kush e huqi dhe kush e skuqi : Edhe para se të fillojë fushata zyrtarisht , disa muaj më parë , liderët e subjekteve politike garuese premtuan se listat do të jenë befasi për të mirë dhe se në këto lista nuk do të ketë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved