ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 10:10

Maqedoni, debat publik për zbatimin e strategjisë për barazi gjinore për vitin 2018

Maqedoni, debat publik për zbatimin e strategjisë për barazi gjinore për vitin 2018
Në organizim të Komisionit për Mundësi të Barabarta të Grave dhe Burrave në Kuvend sot do të mbahet debat publik për raportin vjetor për zbatimin e Strategjisë për barazi gjinore për vitin 2018. Krahas anëtarëve dhe ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 08:30
Në organizim të Komisionit për Mundësi të Barabarta të Grave dhe Burrave në Kuvend sot do të mbahet debat publik për raportin vjetor për zbatimin e Strategjisë për barazi gjinore për vitin 2018. Krahas anëtarëve dhe ...

Debat publik për zbatimin e Strategjisë për barazi gjinore për vitin 2018
Në organizim të Komisionit për Mundësi të Barabarta të Grave dhe Burrave në Kuvend sot do të mbahet debat publik për raportin vjetor për zbatimin e Strategjisë për barazi gjinore për vitin 2018. Krahas anëtarëve dhe ...
Arbresh | 12-Sep-2019 08:06
Në organizim të Komisionit për Mundësi të Barabarta të Grave dhe Burrave në Kuvend sot do të mbahet debat publik për raportin vjetor për zbatimin e Strategjisë për barazi gjinore për vitin 2018. Krahas anëtarëve dhe ...

Debat publik për zbatimin e Strategjisë për barazi gjinore për vitin 2018
Shkup, 12 shtator 2019 (MEDIAL) – Në organizim të Komisionit për Mundësi të Barabarta të Grave dhe Burrave në Kuvend sot do të mbahet debat publik për raportin vjetor për zbatimin e Strategjisë për barazi gjinore për ...
Medial | 12-Sep-2019 07:54
Shkup, 12 shtator 2019 (MEDIAL) – Në organizim të Komisionit për Mundësi të Barabarta të Grave dhe Burrave në Kuvend sot do të mbahet debat publik për raportin vjetor për zbatimin e Strategjisë për barazi gjinore për ...

BDI – Çair të dielën mban Kuvendin Zgjedhor
“Kemi nderin t’ju ftojmë në Kuvendin Zgjedhor të Degës së Çairit pranë Bashkimit Demokratik për Integrim që do të mbahet ditën e diel, më 15 shtator, me fillim në ora 14:00, në Teatrin Kombëtar të Maqedonisë në Shkup. ...
Flaka | 10-Sep-2019 11:54
“Kemi nderin t’ju ftojmë në Kuvendin Zgjedhor të Degës së Çairit pranë Bashkimit Demokratik për Integrim që do të mbahet ditën e diel, më 15 shtator, me fillim në ora 14:00, në Teatrin Kombëtar të Maqedonisë në Shkup. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved