ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 09:06

Liqeni i Fierzës shpallet zonë bashkëmenaxhuese peshkimi

Liqeni i Fierzës shpallet zonë bashkëmenaxhuese peshkimi
Organizata e menaxhimit të peshkimit, brenda 12 muajve, nga data e shpalljes së kësaj zone, përgatit planin e bashkëmenaxhimit për liqenin e Fierzës, i cili miratohet me urdhër të ministrit përgjegjës për peshkimin. ...
Lajminet | 12-Sep-2019 09:12
Organizata e menaxhimit të peshkimit, brenda 12 muajve, nga data e shpalljes së kësaj zone, përgatit planin e bashkëmenaxhimit për liqenin e Fierzës, i cili miratohet me urdhër të ministrit përgjegjës për peshkimin. ...

Liqeni i Fierzës shpallet zonë bashkëmenaxhuese peshkimi
Këshilli i Ministrave vendosi sot, me propozimin e ministrit të Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, shpalljen e liqenit të Fierzës, hapësirë ujore me interes për peshkimin, si zonë bashkëmenaxhuese peshkimi. Organizata e ...
Lexo | 11-Sep-2019 20:57
Këshilli i Ministrave vendosi sot, me propozimin e ministrit të Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, shpalljen e liqenit të Fierzës, hapësirë ujore me interes për peshkimin, si zonë bashkëmenaxhuese peshkimi. Organizata e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved