ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 16:43

Lëviznin me armë dhe drogë, dy të arrestuar në Tiranë

Lëviznin me armë dhe drogë, dy të arrestuar në Tiranë
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, ditën e sotme. Ata po lëviznin në kryeqytet me armë zjarri pistoletë, një armë të ftohtë thikë dhe një sasi lënde narkotike e dyshuar të jetë e llojit “cannabis sativa”. ...
Politiko | 11-Sep-2019 16:24
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, ditën e sotme. Ata po lëviznin në kryeqytet me armë zjarri pistoletë, një armë të ftohtë thikë dhe një sasi lënde narkotike e dyshuar të jetë e llojit “cannabis sativa”. ...

Armë dhe drogë, pranga dy personave në Tiranë
Komisariati i Policisë Nr. 6 finalizoi operacionin policor të koduar “Aleati 2”, në kuadër të të cilit, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve: – E. D., 33 vjeç, banues në Yrshek, Tiranë; – E. B., 25 vjeç, banues në ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 15:58
Komisariati i Policisë Nr. 6 finalizoi operacionin policor të koduar “Aleati 2”, në kuadër të të cilit, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve: – E. D., 33 vjeç, banues në Yrshek, Tiranë; – E. B., 25 vjeç, banues në ...

Tiranë/ Lëviznin me armë dhe drogë me vete, në pranga dy persona
Dy persona janë arrestuar në flagrancë në Tiranë, teksa lëviznin në kryeqytet me armë zjarri pistoletë, një armë të ftohtë thikë dhe një sasi lënde narkotike e dyshuar të jetë e llojit “cannabis sativa”. Nga njoftimi i ...
Lapsi | 11-Sep-2019 15:43
Dy persona janë arrestuar në flagrancë në Tiranë, teksa lëviznin në kryeqytet me armë zjarri pistoletë, një armë të ftohtë thikë dhe një sasi lënde narkotike e dyshuar të jetë e llojit “cannabis sativa”. Nga njoftimi i ...

ak.sion “blic” në Tiranë, gjenden armë, dro.gë dhe thi.ka, dy persona në pranga
TIRANË Dy persona janë vënë në pranga të policisë, ndërsa u sekuestruan një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis. Sipas Policisë, në pranga kanë përfunduar shtetasit E. ...
Medial | 11-Sep-2019 15:36
TIRANË Dy persona janë vënë në pranga të policisë, ndërsa u sekuestruan një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis. Sipas Policisë, në pranga kanë përfunduar shtetasit E. ...

Aksion “blic” në Tiranë, gjenden armë, drogë dhe thika, dy persona në pranga
TIRANË Dy persona janë vënë në pranga të policisë, ndërsa u sekuestruan një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis. Sipas Policisë, në pranga kanë përfunduar shtetasit E. ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 15:27
TIRANË Dy persona janë vënë në pranga të policisë, ndërsa u sekuestruan një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis. Sipas Policisë, në pranga kanë përfunduar shtetasit E. ...

Armë dhe drogë me vete, arrestohet dy persona në Tiranë
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, ditën e sotme. Personave të arrestuar i janë sekuestrohet një armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde e dyshuar kanabis. Ja njoftimi i plotë i ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 15:36
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, ditën e sotme. Personave të arrestuar i janë sekuestrohet një armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde e dyshuar kanabis. Ja njoftimi i plotë i ...

Lëviznin me armë zjarri dhe kanabis nëpër Tiranë, 2 në pranga
mapo.al Dy persona kanë rënë në prangat e policisë si rezultat i finalizimit të operacionit “Aleati 2”. Gjatë aksionit janë sekuestruar një armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde e dyshuar ...
Mapo | 11-Sep-2019 15:29
mapo.al Dy persona kanë rënë në prangat e policisë si rezultat i finalizimit të operacionit “Aleati 2”. Gjatë aksionit janë sekuestruar një armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde e dyshuar ...

Lëviznin me armë dhe drogë me vete, arrestohet dy persona në Tiranë
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, ditën e sotme. Personave të arrestuar I janë sekuestrohet një armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde e dyshuar kanabis. NJOFTIMI I POLICISE: Tiranë ...
Telegraf | 11-Sep-2019 15:26
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, ditën e sotme. Personave të arrestuar I janë sekuestrohet një armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde e dyshuar kanabis. NJOFTIMI I POLICISE: Tiranë ...

Dhunojnë bashkëshortet, e pësojnë keq lushnjari dhe fieraku
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për dhunë fizike ndaj bashkëshorteve të tyre. Një 43-vjeçar është arrestuar në Fier, ndërsa një 36-vjeçar është kapur në Lushnjë, pasi të dy kanë dhunuar ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 10:26
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për dhunë fizike ndaj bashkëshorteve të tyre. Një 43-vjeçar është arrestuar në Fier, ndërsa një 36-vjeçar është kapur në Lushnjë, pasi të dy kanë dhunuar ...

Kanos punonjësin e policisë dhe të shërbimit parimior, arrestohet 38 vjeçari
Një 38 vjeçar me iniciale A.O, banues në Ballsh, është arrestuar në flgrancë nga policia në Mallakastër. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur për shkak të detyrës punonjësit e policisë dhe punonjësit e ...
Telegraf | 11-Sep-2019 12:01
Një 38 vjeçar me iniciale A.O, banues në Ballsh, është arrestuar në flgrancë nga policia në Mallakastër. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur për shkak të detyrës punonjësit e policisë dhe punonjësit e ...

Kanosi policët dhe përmbaruesit për pronën, arrestohet 38-vjeçari në Mallakastër
Një 38-vjeçar është arrestuar nga Policia në Mallakastër, pasi ka kanosur punonjësit e policisë dhe punonjësit e shërbimit përmbarimor. Në pranga ka rënë shtetasi A. O., banues në Ballsh, i cili sipas policisë, ka ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 09:39
Një 38-vjeçar është arrestuar nga Policia në Mallakastër, pasi ka kanosur punonjësit e policisë dhe punonjësit e shërbimit përmbarimor. Në pranga ka rënë shtetasi A. O., banues në Ballsh, i cili sipas policisë, ka ...

Nuk lëshonte pronën, arrestohet pasi kanosi policët dhe përmbaruesit
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë shtetasin A.O, 38 vjeç, banues në Ballsh.
Top Channel | 11-Sep-2019 09:38
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë shtetasin A.O, 38 vjeç, banues në Ballsh.

Dorëzohet i riu që tentoi të vrasë me armë zjarri 48-vjeçarin
Vetëdorëzohet në polici autori që tentoi të vrasë me armë zjarri një 48-vjeçar. Ngjarja ndodhi katër ditë më parë në lagjen nr. 6 të qytetit. 28-vjeçari është paraqitur në komisariatin e Korçës sëbashku me avokatin e ...
ABCNews | 11-Sep-2019 12:07
Vetëdorëzohet në polici autori që tentoi të vrasë me armë zjarri një 48-vjeçar. Ngjarja ndodhi katër ditë më parë në lagjen nr. 6 të qytetit. 28-vjeçari është paraqitur në komisariatin e Korçës sëbashku me avokatin e ...

Kërcënoi policin dhe përmbaruesin për çështje prone
Një 38 vjeçar u arrestua nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër. 38 vjeçari i arrestuar është me inicilaet A.O., banues në Ballsh. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 10:17
Një 38 vjeçar u arrestua nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër. 38 vjeçari i arrestuar është me inicilaet A.O., banues në Ballsh. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur ...

“Jam autori i plagosjes së I.H. Erdha të dorëzohem”, arrestohet pas 4 ditwsh 28-vjeçari
Plagosi me kallashnikov një 48-vjeçar, Policia e Korçës arreston pas katër ditësh autorin e dyshuar të krimit. Arrestimi i shtetasit J.H., 28 vjeç është bërë pas bashkëpunimit të policisë me familjarët dhe avokatin e të ...
Top Channel | 11-Sep-2019 09:15
Plagosi me kallashnikov një 48-vjeçar, Policia e Korçës arreston pas katër ditësh autorin e dyshuar të krimit. Arrestimi i shtetasit J.H., 28 vjeç është bërë pas bashkëpunimit të policisë me familjarët dhe avokatin e të ...

Plagosi me armë në lokal 48-vjeçarin, vetëdorëzohet në polici i riu nga Korça
KORÇË Ndalohet autori i dyshuar i tentativës së vrasjes me armë zjarri të 48-vjeçarit në Korçë. Ngjarja ndodhi katër ditë më parë në një lokal në lagjen nr.6 të qytetit të Korçës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 09:13
KORÇË Ndalohet autori i dyshuar i tentativës së vrasjes me armë zjarri të 48-vjeçarit në Korçë. Ngjarja ndodhi katër ditë më parë në një lokal në lagjen nr.6 të qytetit të Korçës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...

Sekuestrohen 53 doza kanabis, 3 persona në pranga
Policia e Shtetit bën me dije se janë kryer kontrolle për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza.
Top Channel | 10-Sep-2019 15:09
Policia e Shtetit bën me dije se janë kryer kontrolle për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza.

Policia “blindon” disa zona të Tiranës, pranga 3 të rinjve, njëri me precedentë penalë
Policia e Tiranës ka goditur sot disa raste të trafikut të lëndëve narkotike, në disa zona të kryeqytetit, duke arrestuar 3 persona dhe proceduar në gjendje të lirë 1 tjetër. Njoftimi i policisë: Kontrolle për ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 15:02
Policia e Tiranës ka goditur sot disa raste të trafikut të lëndëve narkotike, në disa zona të kryeqytetit, duke arrestuar 3 persona dhe proceduar në gjendje të lirë 1 tjetër. Njoftimi i policisë: Kontrolle për ...

I dënuar me 4 vite e 8 muaj burg për drogë, pranga 36-vjeçarit në Durrës
Një 36-vjecar është shpallur në kërkim nga policia e Durrësit, pasi ishte shpallur në kërkim për drogë. Burime zyrtare pohuan se shtetasi me inicialet R.Gj., ishte i dënuar me 4 vite e 8 muaj burg për veprën penale ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 12:05
Një 36-vjecar është shpallur në kërkim nga policia e Durrësit, pasi ishte shpallur në kërkim për drogë. Burime zyrtare pohuan se shtetasi me inicialet R.Gj., ishte i dënuar me 4 vite e 8 muaj burg për veprën penale ...

Policia iu gjen drogë dhe armë në banesë, dy të arrestuar në Fier
FIER Policia e Fierit ka sekuestruar 57 kg kanabis, 1 armë zjarri dhe municion luftarak, ndërsa ka vënë në pranga dy persona. Burime zyrtare bënë me dije se në kuadër të operacionit të koduar ‘Cakrani’, u kapën ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 10:07
FIER Policia e Fierit ka sekuestruar 57 kg kanabis, 1 armë zjarri dhe municion luftarak, ndërsa ka vënë në pranga dy persona. Burime zyrtare bënë me dije se në kuadër të operacionit të koduar ‘Cakrani’, u kapën ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved