ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 12:57

Kuba para krizës për shkak të sanksioneve të SHBA-së për karburante

Kuba para krizës për shkak të sanksioneve të SHBA-së për karburante
Presidenti i Kubës, Miguel Diaz-Cannel ka paralajmëruar se vendi po përballet me një krizë serioze energjetike për shkak të mungesës së naftës. Ai fajësoi sanksionet e SHBA-së për mungesat dhe paralajmëroi kubanët që të ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 09:33
Presidenti i Kubës, Miguel Diaz-Cannel ka paralajmëruar se vendi po përballet me një krizë serioze energjetike për shkak të mungesës së naftës. Ai fajësoi sanksionet e SHBA-së për mungesat dhe paralajmëroi kubanët që të ...

Kuba para krizës ekonomike për shkak të sanksioneve amerikane
Presidenti i Kubës, Miguel Diaz-Cannel ka paralajmëruar se vendi po përballet me një krizë serioze energjetike për shkak të mungesës së naftës. Ai fajësoi sanksionet e amerikane për mungesat dhe paralajmëroi kubanët që ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:08
Presidenti i Kubës, Miguel Diaz-Cannel ka paralajmëruar se vendi po përballet me një krizë serioze energjetike për shkak të mungesës së naftës. Ai fajësoi sanksionet e amerikane për mungesat dhe paralajmëroi kubanët që ...

Kuba para krizës për shkak të sanksioneve të SHBA-së për karburante
Presidenti i Kubës, Miguel Diaz-Cannel ka paralajmëruar se vendi po përballet me një krizë serioze energjetike për shkak të mungesës së naftës . Ai fajësoi sanksionet e SHBA-së për mungesat dhe paralajmëroi kubanët që ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 08:58
Presidenti i Kubës, Miguel Diaz-Cannel ka paralajmëruar se vendi po përballet me një krizë serioze energjetike për shkak të mungesës së naftës . Ai fajësoi sanksionet e SHBA-së për mungesat dhe paralajmëroi kubanët që ...

Kuba para krizës për shkak të sanksioneve të SHBA-së për karburante
Presidenti i Kubës, Miguel Diaz-Cannel ka paralajmëruar se vendi po përballet me një krizë serioze energjetike për shkak të mungesës së naftës.
Kosova Press | 12-Sep-2019 08:52
Presidenti i Kubës, Miguel Diaz-Cannel ka paralajmëruar se vendi po përballet me një krizë serioze energjetike për shkak të mungesës së naftës.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved