ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 21:51

Kostadinov: Mickoski ka bërë vepër penale

Kostadinov: Mickoski ka bërë vepër penale
Përskaj asaj që gjatë gjithë kohës mbante në duar dokumente të kallëzimeve dhe hetimeve, në deklaratën e mbrëmshme, Hristijan Mickovski rastëssisht apo jo, ka pranuar se VMRO-DPMNE posedon materiale nga veprimet ...
Albportali | 12-Sep-2019 15:40
Përskaj asaj që gjatë gjithë kohës mbante në duar dokumente të kallëzimeve dhe hetimeve, në deklaratën e mbrëmshme, Hristijan Mickovski rastëssisht apo jo, ka pranuar se VMRO-DPMNE posedon materiale nga veprimet ...

“Rruga Drejt”, pushteti dhe opozita përplasen për gjyqësorin
LSDM-ja dhe VMRO-DPMNE-ja insistojnë për sistem drejtësie të pavarur, por akuzojnë njëra -tjetrën se pas deklaratave të tilla fshehin qëllimet për të mbrojtur kriminalitetin e zyrtarëve të lartë të tyre partiak. Dimçe ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 15:15
LSDM-ja dhe VMRO-DPMNE-ja insistojnë për sistem drejtësie të pavarur, por akuzojnë njëra -tjetrën se pas deklaratave të tilla fshehin qëllimet për të mbrojtur kriminalitetin e zyrtarëve të lartë të tyre partiak. Dimçe ...

Kostadinov: Mickoski ka bërë vepër penale
Përskaj asaj që gjatë gjithë kohës mbante në duar dokumente të kallëzimeve dhe hetimeve, në deklaratën e mbrëmshme, Hristijan Mickovski rastëssisht apo jo, ka pranuar se VMRO-DPMNE posedon materiale nga veprimet ...
TetovaSot | 12-Sep-2019 14:39
Përskaj asaj që gjatë gjithë kohës mbante në duar dokumente të kallëzimeve dhe hetimeve, në deklaratën e mbrëmshme, Hristijan Mickovski rastëssisht apo jo, ka pranuar se VMRO-DPMNE posedon materiale nga veprimet ...

Kostadinov: Mickoski ka bërë vepër penale
Përskaj asaj që gjatë gjithë kohës mbante në duar dokumente të kallëzimeve dhe hetimeve, në deklaratën e mbrëmshme, Hristijan Mickovski rastëssisht apo jo, ka pranuar se VMRO-DPMNE posedon materiale nga veprimet ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 13:56
Përskaj asaj që gjatë gjithë kohës mbante në duar dokumente të kallëzimeve dhe hetimeve, në deklaratën e mbrëmshme, Hristijan Mickovski rastëssisht apo jo, ka pranuar se VMRO-DPMNE posedon materiale nga veprimet ...

Kostadinov: Mickoski ka pranuar se posedon kallëzimet parahetimore, kjo përbën vepër penale
Përskaj asaj që gjatë gjithë kohës mbante në duar dokumente të kallëzimeve dhe hetimeve, në deklaratën e mbrëmshme, Hristijan Mickovski rastëssisht apo jo, ka pranuar se VMRO-DPMNE posedon materiale nga veprimet ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 13:40
Përskaj asaj që gjatë gjithë kohës mbante në duar dokumente të kallëzimeve dhe hetimeve, në deklaratën e mbrëmshme, Hristijan Mickovski rastëssisht apo jo, ka pranuar se VMRO-DPMNE posedon materiale nga veprimet ...

Tortevski: Është krim që të publikohen dokumente nga hetimi për rastin “Haraçi”
Avokati Aleksandar Tortevski sonte për televizionin “Telma” tha se publikimi i deklaratave dhe urdhrave nga hetimi për rastin “Haraçi” është absolutisht një krim. Ai ka komentuar deklaratën e sotme të Hristijan ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 20:54
Avokati Aleksandar Tortevski sonte për televizionin “Telma” tha se publikimi i deklaratave dhe urdhrave nga hetimi për rastin “Haraçi” është absolutisht një krim. Ai ka komentuar deklaratën e sotme të Hristijan ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved