ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/01/2020 09:00

Kamionit i plas goma, shoferi nuk ndalet dhe vazhdon rrugën

Kamionit i plas goma, shoferi nuk ndalet dhe vazhdon rrugën
Para pak çastesh në udhëkryqin në afërsi të Q.T. Mavrovasja në Shkup një kamion i cili siç duket në video ishte i mbingarkuar me asfalt, i ka plasur goma. Trafiku në udhëkryq për disa minuta është bllokuar, ndërsa siç ...
Republika | 12-Sep-2019 12:32
Para pak çastesh në udhëkryqin në afërsi të Q.T. Mavrovasja në Shkup një kamion i cili siç duket në video ishte i mbingarkuar me asfalt, i ka plasur goma. Trafiku në udhëkryq për disa minuta është bllokuar, ndërsa siç ...

Kamionit i plas goma, shoferi nuk ndalet dhe vazhdon rrugën
Para pak çastesh në udhëkryqin në afërsi të Q.T. Mavrovasja në Shkup një kamion i cili siç duket në video ishte i mbingarkuar me asfalt, i ka plasur goma. Trafiku në udhëkryq për disa minuta është bllokuar, ndërsa siç ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 12:30
Para pak çastesh në udhëkryqin në afërsi të Q.T. Mavrovasja në Shkup një kamion i cili siç duket në video ishte i mbingarkuar me asfalt, i ka plasur goma. Trafiku në udhëkryq për disa minuta është bllokuar, ndërsa siç ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved