ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 17:44

Ja si ta bëni veten të pini sa më shumë ujë

Ja si ta bëni veten të pini sa më shumë ujë
Tanimë dihet se hidratimi i trupit është shumë i rëndësishëm për funksionimin sa më efikas të shumë proceseve në trup. Mirëpo jo të gjithëve ju pëlqen të pijnë ujë, prandaj nuk e konsumojnë atë shpesh. Disa nga ...
Republika | 12-Sep-2019 15:49
Tanimë dihet se hidratimi i trupit është shumë i rëndësishëm për funksionimin sa më efikas të shumë proceseve në trup. Mirëpo jo të gjithëve ju pëlqen të pijnë ujë, prandaj nuk e konsumojnë atë shpesh. Disa nga ...

Ja si ta bëni veten të pini sa më shumë ujë
Tanimë dihet se hidratimi i trupit është shumë i rëndësishëm për funksionimin sa më efikas të shumë proceseve në trup. Mirëpo jo të gjithëve ju pëlqen të pijnë ujë, prandaj nuk e konsumojnë atë shpesh. Disa nga ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 15:00
Tanimë dihet se hidratimi i trupit është shumë i rëndësishëm për funksionimin sa më efikas të shumë proceseve në trup. Mirëpo jo të gjithëve ju pëlqen të pijnë ujë, prandaj nuk e konsumojnë atë shpesh. Disa nga ...

Mundeni të hani bukë dhe të dobësoheni – vetëm nëse nuk e bëni këtë gabim
Nëse keni menduar që në tërësi patjetër duhet t’i shmangni hidrokarburet nga ushqimi në mënyrë që të arrini të ulni peshën, për ju kemi lajme të mira – mund të hani madje edhe 12 feta bukë gjatë një jave Edhe pse ka ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 12:42
Nëse keni menduar që në tërësi patjetër duhet t’i shmangni hidrokarburet nga ushqimi në mënyrë që të arrini të ulni peshën, për ju kemi lajme të mira – mund të hani madje edhe 12 feta bukë gjatë një jave Edhe pse ka ...

Mundeni të hani bukë dhe të dobësoheni – vetëm nëse nuk e bëni këtë gabim
Edhe pse ka marrë famë të keqe si një ndër artikujt të cilët më së shumti ju shtojnë peshë, e vërteta është që buka është burim i rëndësishëm i përbërësve ushqyes, siç janë albuminat, amino-thartirat, vitaminat A dhe B, ...
Lajminet | 12-Sep-2019 11:53
Edhe pse ka marrë famë të keqe si një ndër artikujt të cilët më së shumti ju shtojnë peshë, e vërteta është që buka është burim i rëndësishëm i përbërësve ushqyes, siç janë albuminat, amino-thartirat, vitaminat A dhe B, ...

Mundeni të hani bukë dhe të dobësoheni – vetëm nëse nuk e bëni këtë gabim
Nëse keni menduar që në tërësi patjetër duhet t’i shmangni hidrokarburet nga ushqimi në mënyrë që të arrini të ulni peshën, për ju kemi lajme të mira – mund të hani madje edhe 12 feta bukë gjatë një jave Edhe pse ka ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:40
Nëse keni menduar që në tërësi patjetër duhet t’i shmangni hidrokarburet nga ushqimi në mënyrë që të arrini të ulni peshën, për ju kemi lajme të mira – mund të hani madje edhe 12 feta bukë gjatë një jave Edhe pse ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved