ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 17:08

Ja oficeri i krimeve që i dogjën makinën/ FOTO

Ja oficeri i krimeve që i dogjën makinën/ FOTO
Policia publikoi një informacion paraprak në lidhje me ngjarjen e mengjesit të kësaj të enjte ku një makine e një oficeri krimesh në Shkodër u dogj pjesërisht. Sipas policisë, gjatë natës, në lagjen “Fahri Ramadani” në ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 11:19
Policia publikoi një informacion paraprak në lidhje me ngjarjen e mengjesit të kësaj të enjte ku një makine e një oficeri krimesh në Shkodër u dogj pjesërisht. Sipas policisë, gjatë natës, në lagjen “Fahri Ramadani” në ...

Digjet makina e oficerit të krimeve në Shkodër, policia: E qëllimshme
Automjeti i një oficeri të policisë së Shkodrës është djegur në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mahalla e Çakajve” në Shkodër, rreth orës 4 të mëngjesit. Arber Duli ka parkuar mjetin e tij ...
Arbresh | 12-Sep-2019 09:49
Automjeti i një oficeri të policisë së Shkodrës është djegur në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mahalla e Çakajve” në Shkodër, rreth orës 4 të mëngjesit. Arber Duli ka parkuar mjetin e tij ...

I dogjën makinën, kush është oficeri në Shkodër
Personi që shihni në foto është Arbër Duli, oficeri i Krimeve të Rënda në Shkodër, të cilit mëngjesin e sotëm i kanë djegur makinën. Ngjarja e ka ndodhur rreth orës 04.00 të mëngjesit në lagjen “Mahalla e Çakajve” në ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 09:40
Personi që shihni në foto është Arbër Duli, oficeri i Krimeve të Rënda në Shkodër, të cilit mëngjesin e sotëm i kanë djegur makinën. Ngjarja e ka ndodhur rreth orës 04.00 të mëngjesit në lagjen “Mahalla e Çakajve” në ...

Digjet makina e oficerit të krimeve në Shkodër, policia: E qëllimshme
Automjeti i një oficeri të policisë së Shkodrës është djegur në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mahalla e Çakajve” në Shkodër, rreth orës 4 të mëngjesit. Arber Duli ka parkuar mjetin e tij ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 09:37
Automjeti i një oficeri të policisë së Shkodrës është djegur në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mahalla e Çakajve” në Shkodër, rreth orës 4 të mëngjesit. Arber Duli ka parkuar mjetin e tij ...

Digjet makina e oficerit të policisë në Shkodër, detajet e para
Arber Duli, ka parkuar mjetin e tij në afërsi të banesës dhe rreth ores 04:00 të mëngjesit ka vënë re zjarrin. Ai ka deklaruar se nuk ka asnjë dijeni për autorët dhe nuk ka probleme me askënd. Duli vitet e fundit ka ...
Lajminet | 12-Sep-2019 09:35
Arber Duli, ka parkuar mjetin e tij në afërsi të banesës dhe rreth ores 04:00 të mëngjesit ka vënë re zjarrin. Ai ka deklaruar se nuk ka asnjë dijeni për autorët dhe nuk ka probleme me askënd. Duli vitet e fundit ka ...

Digjet makina e oficerit të policisë në Shkodër, detajet e para
Automjeti i një oficeri të policisë së Shkodrës është djegur në orët e para të ditës së sotme.
Top Channel | 12-Sep-2019 09:15
Automjeti i një oficeri të policisë së Shkodrës është djegur në orët e para të ditës së sotme.

Foto/ Digjet makina e oficerit të krimeve, në Shkodër!
Mëngjesin e sotëm është përfshirë nga flakët makina e një oficeri krimesh në Shkodër. Mësohet se, makina është në pronësi të Arbër Dulit. Nga hetimet paraprake, dyshohet se bëhet fjalë për zjarrvënie të qëllimshme. ...
Dritare | 12-Sep-2019 09:35
Mëngjesin e sotëm është përfshirë nga flakët makina e një oficeri krimesh në Shkodër. Mësohet se, makina është në pronësi të Arbër Dulit. Nga hetimet paraprake, dyshohet se bëhet fjalë për zjarrvënie të qëllimshme. ...

Digjet makina e oficerit të krimeve në Shkodër, policia: E qëllimshme
Makina e një oficeri të krimeve në policinë e Shkodrës është djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Sipas informacioneve nga policia, makina është në pronësi të oficerit Arbër Duli. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ...
Lapsi | 12-Sep-2019 09:29
Makina e një oficeri të krimeve në policinë e Shkodrës është djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Sipas informacioneve nga policia, makina është në pronësi të oficerit Arbër Duli. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ...

I vihet zjarri makinës së oficerit të krimeve në Shkodër
Digjet makina e oficerit të krimeve në policinë e Shkodrës Arbër Duli. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mahalla e Çakajve” në orët e para të mëngjesit. Burime për Vizion Plus bëjnë të ditur se zjarri në mjet ka qënë I ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 09:17
Digjet makina e oficerit të krimeve në policinë e Shkodrës Arbër Duli. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mahalla e Çakajve” në orët e para të mëngjesit. Burime për Vizion Plus bëjnë të ditur se zjarri në mjet ka qënë I ...

FOTO/ I digjet makina oficerit të krimeve në Shkodër, policia: E qëllimshme
SHKODËR Makina e një oficeri të krimeve në policinë e Shkodrës është djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Sipas informacioneve nga policia, makina është në pronësi të oficerit Arbër Duli. Ngjarja ka ndodhur në ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 08:57
SHKODËR Makina e një oficeri të krimeve në policinë e Shkodrës është djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Sipas informacioneve nga policia, makina është në pronësi të oficerit Arbër Duli. Ngjarja ka ndodhur në ...

Digjet makina e oficerit të krimeve në Shkodër
Në orët e para të ditës së sotme është djegur makina e oficerit të krimeve në policinë e Shkodrës, Arbër Duli. Makina ka qenë e parkuar pranë vendit të quajtur “Mahalla e Çakejve” kur është përfshirë nga flakët në ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 09:19
Në orët e para të ditës së sotme është djegur makina e oficerit të krimeve në policinë e Shkodrës, Arbër Duli. Makina ka qenë e parkuar pranë vendit të quajtur “Mahalla e Çakejve” kur është përfshirë nga flakët në ...

Digjet makina e oficerit të krimeve
Një automjet është djegur orët e para të mëngjesit në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 4:00 në lagjen e Çakajve. Mësohet se makina i përket oficerit të krimeve, Arbër Duli. Deri më tani nuk dihen shkaqet e ...
ABCNews | 12-Sep-2019 09:15
Një automjet është djegur orët e para të mëngjesit në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 4:00 në lagjen e Çakajve. Mësohet se makina i përket oficerit të krimeve, Arbër Duli. Deri më tani nuk dihen shkaqet e ...

I vënë zjarrin makinës së oficerit të Krimeve të Rënda në Shkodër
Një oficeri të krimeve të rënda në policinë e Shkodrës i kanë djegur makinën. Ngjarja e ka ndodhur rreth orës 04.00 të mëngjesit të sotëm dhe mësohet se makina është e oficerit Arbër Duli. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 09:10
Një oficeri të krimeve të rënda në policinë e Shkodrës i kanë djegur makinën. Ngjarja e ka ndodhur rreth orës 04.00 të mëngjesit të sotëm dhe mësohet se makina është e oficerit Arbër Duli. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen ...

Digjet makina e oficerit të Krimeve në Shkodër, dyshohet për ngjarje të qëllimshme
Digjet makina e një oficeri të sektorit të krimeve në policinë e Shkodrës. Sipas të dhënave të deritanishme, mjeti është në pronësi të oficerit Arbër Duli dhe mendohet se djegia e makinës tip ‘Wolsvagen’ ka qenë e ...
Politiko | 12-Sep-2019 09:10
Digjet makina e një oficeri të sektorit të krimeve në policinë e Shkodrës. Sipas të dhënave të deritanishme, mjeti është në pronësi të oficerit Arbër Duli dhe mendohet se djegia e makinës tip ‘Wolsvagen’ ka qenë e ...

FOTO/ I digjet makina oficerit të krimeve në Shkodër, policia: E qëllimshme
SHKODËR Makina e një oficeri të krimeve në policinë e Shkodrës është djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Sipas informacioneve nga policia, makina është në pronësi të oficerit Arbër Duli. Ngjarja ka ndodhur në ...
Medial | 12-Sep-2019 09:02
SHKODËR Makina e një oficeri të krimeve në policinë e Shkodrës është djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Sipas informacioneve nga policia, makina është në pronësi të oficerit Arbër Duli. Ngjarja ka ndodhur në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved