ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 07:58

Infermierët kërkojnë rritje të pagës për të mos e braktisur vendin

Infermierët kërkojnë rritje të pagës për të mos e braktisur vendin
Shoqata Sindikale e Infermierëve, Mamive dhe Profesionistëve të tjerë shëndetësorë (SHSIMP) ka kërkuar përkrahje nga avokati i popullit, Hilmi Jashari, për ndryshimin dhe rritjen e koeficientit për infermierët në Ligjin ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 08:08
Shoqata Sindikale e Infermierëve, Mamive dhe Profesionistëve të tjerë shëndetësorë (SHSIMP) ka kërkuar përkrahje nga avokati i popullit, Hilmi Jashari, për ndryshimin dhe rritjen e koeficientit për infermierët në Ligjin ...

Infermierët kërkojnë rritje të pagës për të mos e braktisur vendin
Shoqata Sindikale e Infermierëve, Mamive dhe Profesionistëve të tjerë shëndetësorë (SHSIMP) ka kërkuar përkrahje nga avokati i popullit, Hilmi Jashari, për ndryshimin dhe rritjen e koeficientit për infermierët në Ligjin ...
InFokusi | 12-Sep-2019 07:09
Shoqata Sindikale e Infermierëve, Mamive dhe Profesionistëve të tjerë shëndetësorë (SHSIMP) ka kërkuar përkrahje nga avokati i popullit, Hilmi Jashari, për ndryshimin dhe rritjen e koeficientit për infermierët në Ligjin ...

Sindikata e Infermierëve nuk ndalet, kërkon përkrahje nga Avokati i Popullit për ta rritur koeficientin
Sindikata e Infermierëve nuk e ka ndërmend të ndalet në kërkesën e tyre për rritje të koeficientit. Kësaj radhe ata kanë kërkuar përkrahje edhe nga Avokati i Popullit për të arritur qëllimin e tyre, shkruan Gazeta ...
InFokusi | 11-Sep-2019 10:54
Sindikata e Infermierëve nuk e ka ndërmend të ndalet në kërkesën e tyre për rritje të koeficientit. Kësaj radhe ata kanë kërkuar përkrahje edhe nga Avokati i Popullit për të arritur qëllimin e tyre, shkruan Gazeta ...

Sindikata e Infermierëve kërkon përkrahjen e Avokatit të Popullit për rritjen e koeficientit
Sindikata e Infermierëve ka kërkuar përkrahje nga Avokati i Popullit për ndryshimin dhe rritjen e koeficientit për infermierët në Ligjin e ri për Pagat të miratuar në Kuvendin e Kosovës në fillim të këtij viti. ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 10:38
Sindikata e Infermierëve ka kërkuar përkrahje nga Avokati i Popullit për ndryshimin dhe rritjen e koeficientit për infermierët në Ligjin e ri për Pagat të miratuar në Kuvendin e Kosovës në fillim të këtij viti. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved