ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 12:07

INSTAT: Zënia e peshkut me rritje dyshifrore; Ja arsyet

INSTAT: Zënia e peshkut me rritje dyshifrore; Ja arsyet
Instat ka publikuar statistikat e peshkimit për vitin 2018, ku sipas të dhënave të publikuara zënia e peshkut nga të gjitha kategoritë ujore, ka qenë 14.875 tonë nga 12.719 tonë që ishte në vitin 2017, duke pësuar një ...
Monitor | 12-Sep-2019 11:43
Instat ka publikuar statistikat e peshkimit për vitin 2018, ku sipas të dhënave të publikuara zënia e peshkut nga të gjitha kategoritë ujore, ka qenë 14.875 tonë nga 12.719 tonë që ishte në vitin 2017, duke pësuar një ...

Energjia nga era/ Ka leje dhe licenca dhe zero prodhim
Prodhimi i energjisë me mënyra alternative që kanë ndikim minimal negativ në Tokë është një objektivë globale. Një prej këtyre mënyrave, padyshim është përftimi i enegjisë nga era. Por sipas ministrisë së ...
Gazeta Dita | 10-Sep-2019 18:18
Prodhimi i energjisë me mënyra alternative që kanë ndikim minimal negativ në Tokë është një objektivë globale. Një prej këtyre mënyrave, padyshim është përftimi i enegjisë nga era. Por sipas ministrisë së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved