ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 13:37

Hummus ndihmon në shëndetin e tretjes

Hummus ndihmon në shëndetin e tretjes
Është një krem i përhapur, në formë pureje dhe nga përbërës tjerë të shëndetshëm që është bërë shumë i famshëm në mbarë botën gjatë këtyre dy dekadave të fundit. Hummus është krejtësisht Natyral, Vegan, Pa Gluten dhe Pa ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 11:45
Është një krem i përhapur, në formë pureje dhe nga përbërës tjerë të shëndetshëm që është bërë shumë i famshëm në mbarë botën gjatë këtyre dy dekadave të fundit. Hummus është krejtësisht Natyral, Vegan, Pa Gluten dhe Pa ...

Ja të mirat që i bëni trupit tuaj nëse konsumoni sa më shumë karrota
Karrotat janë një nga ushqimet më të shëndetshme që mund të konsumoni. Ato janë të pasura në vitamina, antioksidues dhe fibra, të cilat mund të zvogëlojnë rrezikun e zhvillimit të kancerit, sëmundjeve të zemrës dhe ...
Telegraf | 11-Sep-2019 17:29
Karrotat janë një nga ushqimet më të shëndetshme që mund të konsumoni. Ato janë të pasura në vitamina, antioksidues dhe fibra, të cilat mund të zvogëlojnë rrezikun e zhvillimit të kancerit, sëmundjeve të zemrës dhe ...

20:30 6 Ushqimet e shëndetshme që duhet t’i hani çdo ditë  Shëndeti, bukuria, pesha optimale,...
Shëndeti, bukuria, pesha optimale, të gjitha këto mund t'i arrini nëse çdo ditë i konsumoni ushqimet që jua paraqesim më poshtë 6 Mandarina parandalon kancerin, sulmin në zemër dhe pakëson kilogramët. Lexoni edhe: ...
Kosova Sot | 10-Sep-2019 12:50
Shëndeti, bukuria, pesha optimale, të gjitha këto mund t'i arrini nëse çdo ditë i konsumoni ushqimet që jua paraqesim më poshtë 6 Mandarina parandalon kancerin, sulmin në zemër dhe pakëson kilogramët. Lexoni edhe: ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved