ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 09:16

Kujdes nga e kaluara, çfarë parashikojnë yjet për sot

Kujdes nga e kaluara, çfarë parashikojnë yjet për sot
mapo.al Ky është horoskopi për ditën e enjte 12 shtator 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Vijoni të ...
Mapo | 12-Sep-2019 08:02
mapo.al Ky është horoskopi për ditën e enjte 12 shtator 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Vijoni të ...

Horoskopi ditor, e enjte 12 shtator 2019
Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën familjare, me ndonjë shqetësim më shumë, por natyrisht çdo situatë është ndryshe. Kush është i martuar, gjatë këtyre ditëve do të jetë shumë i ...
Bordo | 12-Sep-2019 10:12
Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën familjare, me ndonjë shqetësim më shumë, por natyrisht çdo situatë është ndryshe. Kush është i martuar, gjatë këtyre ditëve do të jetë shumë i ...

Parashikimi i yjeve për sot 11 shtator 2019
Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën e disa ...
Telegraf | 11-Sep-2019 10:43
Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën e disa ...

Ja çfarë të papriturash kanë rezervuar yjet për ju sot
Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën familjare, me ndonjë shqetësim më shumë, por natyrisht çdo situatë është ndryshe. Edhe puna nuk sjell ndonjë zhvillim premtues. Demi Ju presin ...
Lajminet | 12-Sep-2019 07:46
Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën familjare, me ndonjë shqetësim më shumë, por natyrisht çdo situatë është ndryshe. Edhe puna nuk sjell ndonjë zhvillim premtues. Demi Ju presin ...

Puna dhe dashuria, horoskopi për sot
mapo.al Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 11 shtator 2019 që. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë ...
Mapo | 11-Sep-2019 08:04
mapo.al Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 11 shtator 2019 që. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë ...

Lexoni çfarë të papriturash kanë rezervuar yjet për ju sot
Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën familjare, me ndonjë shqetësim më shumë, por natyrisht çdo situatë është ndryshe. Edhe puna nuk sjell ndonjë zhvillim premtues. Demi Ju presin ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 07:21
Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën familjare, me ndonjë shqetësim më shumë, por natyrisht çdo situatë është ndryshe. Edhe puna nuk sjell ndonjë zhvillim premtues. Demi Ju presin ...

Horoskopi – 12 shtator
Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën familjare, me ndonjë shqetësim më shumë, por natyrisht çdo situatë është ndryshe. Kush është i martuar, gjatë këtyre ditëve do të jetë shumë i ...
Politiko | 11-Sep-2019 23:35
Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën familjare, me ndonjë shqetësim më shumë, por natyrisht çdo situatë është ndryshe. Kush është i martuar, gjatë këtyre ditëve do të jetë shumë i ...

Horoskopi i datës 12 shtator 2019
Dashi Dielli dhe Plutoni do ju bëjnë më optimistë gjatë kësaj dite dhe të gatshëm për të rimëkëmbur gjithçka që keni lënë pas dore. Ju të dashuruarit do keni një durim të jashtëzakonshëm dhe do përballoni edhe histerinë ...
Dritare | 11-Sep-2019 22:19
Dashi Dielli dhe Plutoni do ju bëjnë më optimistë gjatë kësaj dite dhe të gatshëm për të rimëkëmbur gjithçka që keni lënë pas dore. Ju të dashuruarit do keni një durim të jashtëzakonshëm dhe do përballoni edhe histerinë ...

Fati yt sot/ horoskopi 12 shtator 2019
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën ...
Lexo | 11-Sep-2019 21:04
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën ...

Horoskopi ditor, e enjte 12 shtator 2019
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën ...
Portalb | 11-Sep-2019 15:00
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën ...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 11 shtator 2019!
Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet të bëjnë. ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 07:42
Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet të bëjnë. ...

Parashikimi i horoskopit, datë 11 shtator 2019
Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet të bëjnë. ...
Bordo | 11-Sep-2019 09:26
Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet të bëjnë. ...

Ky është horoskopi për ditën e sotme
Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën e disa ...
Lajminet | 11-Sep-2019 08:00
Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën e disa ...

Shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha, tjetra është plot fat
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi-Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 07:36
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi-Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj ...

Horoskopi – 11 shtator
Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet të bëjnë. ...
Politiko | 10-Sep-2019 23:37
Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet të bëjnë. ...

Horoskopi i datës 11 shtator 2019
Dashi Sot do iu jepen mundësitë për të ndryshuar ato që dëshironi dhe do bëni zgjedhje. Nëse jeni në një lidhje do mendoni t’i ndryshoni disa zakone jo të mira vetëm që marrëdhënia me partnerin të jetë sa më e ...
Dritare | 10-Sep-2019 23:15
Dashi Sot do iu jepen mundësitë për të ndryshuar ato që dëshironi dhe do bëni zgjedhje. Nëse jeni në një lidhje do mendoni t’i ndryshoni disa zakone jo të mira vetëm që marrëdhënia me partnerin të jetë sa më e ...

Fati yt sot/ horoskopi 11 gusht 2019
Dashi Dashuria: Një ditë e rëndësishme për marrëdhëniet shoqërore, por disa komplikime në dashuri mund ta bëjnë të vështirë dialogun me të dashurin tënd. Arritjet do jenë shumë më të lehta për beqarët, edhe nëse ndjejnë ...
Lexo | 10-Aug-2019 20:50
Dashi Dashuria: Një ditë e rëndësishme për marrëdhëniet shoqërore, por disa komplikime në dashuri mund ta bëjnë të vështirë dialogun me të dashurin tënd. Arritjet do jenë shumë më të lehta për beqarët, edhe nëse ndjejnë ...

Për një lidhje që ecën, mesa duket duhet të gjejmë shenjën e horoskopit të kundërt me tonën
E kundërta tërheq! Me siguri që e keni dëgjuar këtë shprehje shpesh herë dhe tani është koha të dini kuptimin e saj të vërtetë! Horoskopi ka ato që quhen çifte kozmike polare, të cilat janë dy shenja që vendosen ...
Politiko | 10-Sep-2019 18:35
E kundërta tërheq! Me siguri që e keni dëgjuar këtë shprehje shpesh herë dhe tani është koha të dini kuptimin e saj të vërtetë! Horoskopi ka ato që quhen çifte kozmike polare, të cilat janë dy shenja që vendosen ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 shtator 2019
Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet të bëjnë. ...
Portalb | 10-Sep-2019 15:35
Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet të bëjnë. ...

Parashikimi i yjeve për sot 10 shtator 2019
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të ndihen në vështirësi gjatë ditës së sotme, pasi do të jenë përballë në grupi njerëzish, me të cilët nuk do të dinë sesi të komunikojnë. Mund të përfshiheni në një çështje, të ...
Telegraf | 10-Sep-2019 10:48
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të ndihen në vështirësi gjatë ditës së sotme, pasi do të jenë përballë në grupi njerëzish, me të cilët nuk do të dinë sesi të komunikojnë. Mund të përfshiheni në një çështje, të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved