ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:23

Goditet grupi i strukturuar kriminal në Tiranë, autoritetet: Kemi lëshuar mbi 30 urdhër-arreste

Goditet grupi i strukturuar kriminal në Tiranë, autoritetet: Kemi lëshuar mbi 30 urdhër-arreste
TIRANË Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë njoftuar se kanë goditur një grup kriminal në vend. Autoritetet e rendit njoftojnë se do të dalin në një deklaratë në orën 16.00, ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:50
TIRANË Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë njoftuar se kanë goditur një grup kriminal në vend. Autoritetet e rendit njoftojnë se do të dalin në një deklaratë në orën 16.00, ...

Arrestohen 8 trafikantë droge në jug, kthehet mbjellja e kanabisit në Lazarat
Rikthehet operacioni forca e ligjit. Gjatë orëve të natës forcat speciale kanë zbarkuar ne disa qytete te vendit për goditjen e një grupi kriminal ne fushën e trafikut të drogës. Sipas burimeve, 8 persona janë arrestuar ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 15:25
Rikthehet operacioni forca e ligjit. Gjatë orëve të natës forcat speciale kanë zbarkuar ne disa qytete te vendit për goditjen e një grupi kriminal ne fushën e trafikut të drogës. Sipas burimeve, 8 persona janë arrestuar ...

Aksion në të gjithë Shqipërinë kundër të fortëve, lëshohen 20 urdhërndalime
Një megaoperacion kundër grupeve kriminale po zhvillohet sot nga Policia e Shtetit. Operacioni përfshin edhe personat që u arrestuan në Gjirokastër dhe Lazarat. Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zbarkuar në terren të ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 14:46
Një megaoperacion kundër grupeve kriminale po zhvillohet sot nga Policia e Shtetit. Operacioni përfshin edhe personat që u arrestuan në Gjirokastër dhe Lazarat. Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zbarkuar në terren të ...

RENEA dhe FNSH zbarkojnë në Tiranë, goditen 2 grupe kriminale
Aksioni i Renas dhe forcave operacionale që është shtrirë në disa qytete të vendit, është duke u zhvilluar në këto moment dhe në Tiranë. Burime bëjnë me dije për Faxnews se aksioni në Tiranë po zhvillohet për goditjen e ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 14:39
Aksioni i Renas dhe forcave operacionale që është shtrirë në disa qytete të vendit, është duke u zhvilluar në këto moment dhe në Tiranë. Burime bëjnë me dije për Faxnews se aksioni në Tiranë po zhvillohet për goditjen e ...

RENEA operacion anti-kanabis në 6 qytete, 8 në pranga, 10 të tjerë në kërkim
Policia e Shtetit ka nisur një operacion të gjerë në 6 qytete të vendit, ku në fokus është lufta ndaj kultivimit dhe tregtimit të lëndëve narkotike. Ndonëse uniformat blu ende nuk kanë folur zyrtarisht për operacionin, ...
RTSH | 12-Sep-2019 13:54
Policia e Shtetit ka nisur një operacion të gjerë në 6 qytete të vendit, ku në fokus është lufta ndaj kultivimit dhe tregtimit të lëndëve narkotike. Ndonëse uniformat blu ende nuk kanë folur zyrtarisht për operacionin, ...

Prodhim dhe shitje droge, goditet grupi i strukturuar kriminal në Tepelenë, pesë të arrestuar
Një aksion i forcave operacionale është zhvilluar ditën e sotme në Tepelenë. Bëhet me dije se deri tani janë vënë në pranga pesë persona, mbi të cilët rëndon akuza e grupit të strukturuar kriminal dhe prodhimit dhe ...
Telegraf | 12-Sep-2019 12:25
Një aksion i forcave operacionale është zhvilluar ditën e sotme në Tepelenë. Bëhet me dije se deri tani janë vënë në pranga pesë persona, mbi të cilët rëndon akuza e grupit të strukturuar kriminal dhe prodhimit dhe ...

RENEA aksion në Gjirokastër e Tepelenë, arrestohet një grup kriminal
RENEA dhe Policia e Gjirokastrës janë duke zhvilluar operacion sekret në Tepelenë, për arrestimin e një grupi kriminal që kultivonte drogë. Aksioni mësohet se është i shtrirë në të gjithë qarkun e Gjirokastrës. Burimet ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 13:38
RENEA dhe Policia e Gjirokastrës janë duke zhvilluar operacion sekret në Tepelenë, për arrestimin e një grupi kriminal që kultivonte drogë. Aksioni mësohet se është i shtrirë në të gjithë qarkun e Gjirokastrës. Burimet ...

Policia “kreh” Tepelenën e Gjirokastrën, disa të arrestuar deri tani…
Nje operacion i madh i policise eshte duke u zhvilluar ne qarkun e Gjirokastres. Ne fokus te forcave te rendit ka qene sidomos Tepelene. Operacioni ka per synim kontrollet per droge dhe goditjen e grupeve kriminale qe ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 10:08
Nje operacion i madh i policise eshte duke u zhvilluar ne qarkun e Gjirokastres. Ne fokus te forcave te rendit ka qene sidomos Tepelene. Operacioni ka per synim kontrollet per droge dhe goditjen e grupeve kriminale qe ...

Tepelenë, aksion antidrogë për të goditur grupin kriminal
Një operacion i madh antikanabis po bëhet në zonën e Tepelenës. ABC News ka mësuar se në terren ndodhen forcat operacionale të ndihmuara edhe nga Policia e Gjirokastrës për të goditur një grup kriminal për prodhim dhe ...
ABCNews | 12-Sep-2019 10:36
Një operacion i madh antikanabis po bëhet në zonën e Tepelenës. ABC News ka mësuar se në terren ndodhen forcat operacionale të ndihmuara edhe nga Policia e Gjirokastrës për të goditur një grup kriminal për prodhim dhe ...

RENEA rikthehet në Lazarat, ndalohen dy gra për kultivimin e kanabisit
Policia e Gjirokastrës, në bashkëpunim me forcat RENEA kanë ndërmarrë një operacion anti-drogë në orët e para të mëngjesit të sotëm në Lazarat. Gjatë kontrollit, në dy banesa janë gjetur dhe sekuestruar 40 rrënjë ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 10:44
Policia e Gjirokastrës, në bashkëpunim me forcat RENEA kanë ndërmarrë një operacion anti-drogë në orët e para të mëngjesit të sotëm në Lazarat. Gjatë kontrollit, në dy banesa janë gjetur dhe sekuestruar 40 rrënjë ...

Aksion në Lazarat, gjendet drogë/ Arrestohen dy gra
Një aksion “blic” i Policisë së Gjirokastrës është zhvilluar në orët e para të mëngjesit të sotëm Lazarat për zbulimin e kanabisit të mbjellë. Burime bëjnë me dije për Faxweb se në dy banesa brenda në fshat janë zbuluar ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 09:56
Një aksion “blic” i Policisë së Gjirokastrës është zhvilluar në orët e para të mëngjesit të sotëm Lazarat për zbulimin e kanabisit të mbjellë. Burime bëjnë me dije për Faxweb se në dy banesa brenda në fshat janë zbuluar ...

Aksion kundër kanabisit në Lazarat, arrestohen dy gra
Një aksion “blic” i policisë së Gjirokastrës është zhvilluar në orët e para të mëngjesit të sotëm Lazarat për zbulimin e kanabisit të mbjellë. Burime bëjnë me dije për Faxweb se në dy banesa brenda në fshat janë zbuluar ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 09:49
Një aksion “blic” i policisë së Gjirokastrës është zhvilluar në orët e para të mëngjesit të sotëm Lazarat për zbulimin e kanabisit të mbjellë. Burime bëjnë me dije për Faxweb se në dy banesa brenda në fshat janë zbuluar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved