ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 21:01

Zyrtare: Beqë Kovaqi rikthehet te Peja

Zyrtare: Beqë Kovaqi rikthehet te Peja
Klubi basketbollistik, Peja ka rikthyer në skuadër basketbollistin e njohur Beqë Kovaqi. Peja ka bërë disa goditje në ditën e fundit të afatit kalimtar, ku ka zyrtarizuar fillimisht Drilon Hajrizin dhe pastaj trajnerin ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 14:12
Klubi basketbollistik, Peja ka rikthyer në skuadër basketbollistin e njohur Beqë Kovaqi. Peja ka bërë disa goditje në ditën e fundit të afatit kalimtar, ku ka zyrtarizuar fillimisht Drilon Hajrizin dhe pastaj trajnerin ...

“Godet” furishëm KB Peja, rikthen Hajrizin, merr disa lojtarë të huaj dhe angazhon trajnerin Sarin
Klubi i basketbollit Peja do të rikthehet furishëm në elitën e basketbollit kosovar. Verdhezinjtë kanë bërë përforcime të mëdha këtë verë, duke e rikthyer Drilon Hajrizin dhe duke e angazhuar trajnerin Jeronimo Sarin. ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 15:03
Klubi i basketbollit Peja do të rikthehet furishëm në elitën e basketbollit kosovar. Verdhezinjtë kanë bërë përforcime të mëdha këtë verë, duke e rikthyer Drilon Hajrizin dhe duke e angazhuar trajnerin Jeronimo Sarin. ...

Zyrtare: Peja emëron trajner kroatin Jeronimo Sarin
Trajneri kroat, Jeronimo Sarin është trajner i ri i klubit basketbollistik Peja. Para disa ditësh, Peja zyrtarizoi rikthimin në elitën e basketbollit të Kosovës, ndërsa në mbyllje të afatit kalimtar ka bërë disa ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:31
Trajneri kroat, Jeronimo Sarin është trajner i ri i klubit basketbollistik Peja. Para disa ditësh, Peja zyrtarizoi rikthimin në elitën e basketbollit të Kosovës, ndërsa në mbyllje të afatit kalimtar ka bërë disa ...

Rikthim i madh te Peja, arrihet marrëveshja me basketbollistin e njohur
Klubi basketbollistik Peja ka konfirmuarse se ka arritur marrveshje për ta rikthyer në skuadër Beqë Kovaqin. Basketbollisti pejan i cili ka qenë pjesë e Pejës edhe më herët është rikthyer në vendlindje me synime të ...
Zeri | 12-Sep-2019 14:43
Klubi basketbollistik Peja ka konfirmuarse se ka arritur marrveshje për ta rikthyer në skuadër Beqë Kovaqin. Basketbollisti pejan i cili ka qenë pjesë e Pejës edhe më herët është rikthyer në vendlindje me synime të ...

Zyrtare: Drilon Hajrizi rikthehet te KB Peja
KB Peja ka njoftuar se e ka transferuar zyrtarisht Drilon Hajrizin. Hajziri ishte pjesë e skuadrës nga Peja edhe në vitet e kaluar, për t’u rikthyer në këtë afat sërish në folenë e tyre. Klubi basketbollistik ka ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 23:29
KB Peja ka njoftuar se e ka transferuar zyrtarisht Drilon Hajrizin. Hajziri ishte pjesë e skuadrës nga Peja edhe në vitet e kaluar, për t’u rikthyer në këtë afat sërish në folenë e tyre. Klubi basketbollistik ka ...

“Godet” furishëm KB Peja, rikthen Hajrizin, merr disa lojtarë të huaj dhe angazhon trajnerin Sarin
Klubi i basketbollit Peja do të rikthehet furishëm në elitën e basketbollit kosovar. Verdhezinjtë kanë bërë përforcime të mëdha këtë verë, duke e rikthyer Drilon Hajrizin dhe duke e angazhuar trajnerin Jeronimo Sarin. ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 14:30
Klubi i basketbollit Peja do të rikthehet furishëm në elitën e basketbollit kosovar. Verdhezinjtë kanë bërë përforcime të mëdha këtë verë, duke e rikthyer Drilon Hajrizin dhe duke e angazhuar trajnerin Jeronimo Sarin. ...

ZYRTARE: KB Peja njofton përforcimin e madh
Pasi disa orë më parë zyrtarizuan trajnerin e ri, pejanët tashmë kanë filluar të njoftojnë publikun edhe me përforcimet e reja. Drilon Hajrizi do ta vesh fanellën e Pejës për të dytën herë, pas largimit disa vite më ...
Lajminet | 11-Sep-2019 22:57
Pasi disa orë më parë zyrtarizuan trajnerin e ri, pejanët tashmë kanë filluar të njoftojnë publikun edhe me përforcimet e reja. Drilon Hajrizi do ta vesh fanellën e Pejës për të dytën herë, pas largimit disa vite më ...

Përfundon afati kalimtar në basketboll
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për......
Zeri | 11-Sep-2019 19:33
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për......

KB Peja prezanton trajnerin e ri
Lajmi që KB Peja është rikthyer në basketbollin kosovar ka marrë duartrokitje të shumta nga të gjitha anët. Pejanët kanë marrë në duar riorganizimin e skuadrës dhe fillimisht kanë prezentuar trajnerin e ri i cili do të ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 18:28
Lajmi që KB Peja është rikthyer në basketbollin kosovar ka marrë duartrokitje të shumta nga të gjitha anët. Pejanët kanë marrë në duar riorganizimin e skuadrës dhe fillimisht kanë prezentuar trajnerin e ri i cili do të ...

Përfundon afati kalimtar në basketboll, shorti të premten
Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime në afatin kalimtar që ka përfunduar sot. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e Femrave dhe Ligën e ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 18:27
Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime në afatin kalimtar që ka përfunduar sot. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e Femrave dhe Ligën e ...

Përfundon afati kalimtar në basketbollin e Kosovës
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 18:07
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e ...

ZYRTARE: KB Peja prezanton trajnerin e ri
Pejanët kanë marrë në duar riorganizimin e skuadrës dhe fillimisht kanë prezentuar trajnerin e ri i cili do të jetë Jeronimo Sarin. ”KB Peja njofton se ka arritur marrveshje me trajnerin kroat, Jeronimo Sarin, për ...
Lajminet | 11-Sep-2019 18:26
Pejanët kanë marrë në duar riorganizimin e skuadrës dhe fillimisht kanë prezentuar trajnerin e ri i cili do të jetë Jeronimo Sarin. ”KB Peja njofton se ka arritur marrveshje me trajnerin kroat, Jeronimo Sarin, për ...

Mbyllet afati kalimtar i basketbollit, klubet përforcohen me të madhe
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 17:58
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e ...

Mbyllet afati kalimtar i basketbollit, klubet përforcohen me të madhe
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 17:54
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e ...

Basketboll, përfundon afati kalimtar –shorti të premten
Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime në afatin kalimtar që ka përfunduar sot.
Kosova Press | 11-Sep-2019 17:54
Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime në afatin kalimtar që ka përfunduar sot.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved