ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:17

Gjyqi për Suel Çelën, humbën provat në dosje. Prokurori bën të paditurin

Gjyqi për Suel Çelën, humbën provat në dosje. Prokurori bën të paditurin
Prokuroria e Krimeve të Rënda, Prokuroria e Elbasanit , Prokuroria e Përgjithshme dhe Laboratori i Kriminalistikës, kanë ngritur supet para pyetjes së Gjykatës, se ku janë provat materiale, sipas të cilave akuzohet ...
Top Channel | 12-Sep-2019 15:07
Prokuroria e Krimeve të Rënda, Prokuroria e Elbasanit , Prokuroria e Përgjithshme dhe Laboratori i Kriminalistikës, kanë ngritur supet para pyetjes së Gjykatës, se ku janë provat materiale, sipas të cilave akuzohet ...

Prokurori “nuk di” si u zhdukën videot e të arrestuarve të lidhur me Sejdinin
Rastet e humbjes së provave nuk janë të padëgjuara në sistemin tonë të drejtësisë. I tillë është rasti videos së një incidenti në Elbasan ku makina e zëvendës-drejtorit të policisë u godit qëllimisht nga një mjet ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 13:54
Rastet e humbjes së provave nuk janë të padëgjuara në sistemin tonë të drejtësisë. I tillë është rasti videos së një incidenti në Elbasan ku makina e zëvendës-drejtorit të policisë u godit qëllimisht nga një mjet ...

SKANDAL/ Humbin DVD-të që fiksuan përplasjen e makinës së policisë në Elbasan
Zhvendosja e dosjes së përplasjes së makinës së Policisë shoqërua me humbjen e DVD-ve me pamjet e përplasjes. Kjo u bë e ditur në seancën e sotme të Gjykatës së Krimeve të Rënda, ku u në shqyrtim dosja në ngarkim të ...
Lapsi | 12-Sep-2019 12:32
Zhvendosja e dosjes së përplasjes së makinës së Policisë shoqërua me humbjen e DVD-ve me pamjet e përplasjes. Kjo u bë e ditur në seancën e sotme të Gjykatës së Krimeve të Rënda, ku u në shqyrtim dosja në ngarkim të ...

Prokuroria humb pamjet e përplasjes së makinës së policisë, i gjen Gjykata
Gjatë transferimit disa herë të dosjes së përplasjes së makinës së Policisë tek tregu Agro Ushqimor në Elbasan, kanë humbur DVD me pamjet e përplasjes. Për 4 seanca, Gjykata për Krime të Rënda kërkoi DVD, të cilat nuk ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 12:06
Gjatë transferimit disa herë të dosjes së përplasjes së makinës së Policisë tek tregu Agro Ushqimor në Elbasan, kanë humbur DVD me pamjet e përplasjes. Për 4 seanca, Gjykata për Krime të Rënda kërkoi DVD, të cilat nuk ...

Lëvizja e dosjes, humbasin videot e përplasjes së makinës së policisë në Elbasan, gjykata: I rikuperuam
Lëvizja e dosjes së përplasjes së makinës së Policisë në Elbasan, bënë që të humbasin DVD me pamjet e përplasjes. Për 4 seanca Gjykata për Krime të Rënda kërkoi DVD, të cilat nuk gjendeshin në fashikullin e gjykimit. ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 11:08
Lëvizja e dosjes së përplasjes së makinës së Policisë në Elbasan, bënë që të humbasin DVD me pamjet e përplasjes. Për 4 seanca Gjykata për Krime të Rënda kërkoi DVD, të cilat nuk gjendeshin në fashikullin e gjykimit. ...

Sot gjyqi për Suel Çelën. Si i humbën gjykatës videot e incidentit me Audin (video)
Gjykata ka marrë në shqyrtim sot dosjen në ngarkim të Suel Çela. Ai është një personazh i njohur i botës “së nëndheshme” të Elbasanit.
Top Channel | 12-Sep-2019 11:05
Gjykata ka marrë në shqyrtim sot dosjen në ngarkim të Suel Çela. Ai është një personazh i njohur i botës “së nëndheshme” të Elbasanit.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved