ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 13:37

Gjendja e tmerrshme e zhveshtoreve në Sao Paolo, një javë para ndeshjes Napoli – Liverpool

Gjendja e tmerrshme e zhveshtoreve në Sao Paolo, një javë para ndeshjes Napoli – Liverpool
Carlo Ancelotti ka pasur të drejtë që është tërbuar me gjendjen e dhomave të zhveshjes në stadiumin e Napolit, Sao Paolo. Pamje të publikuar pak ditë pas deklaratave të ashpra të trajnerit italian e dëshmojnë më së miri ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 14:28
Carlo Ancelotti ka pasur të drejtë që është tërbuar me gjendjen e dhomave të zhveshjes në stadiumin e Napolit, Sao Paolo. Pamje të publikuar pak ditë pas deklaratave të ashpra të trajnerit italian e dëshmojnë më së miri ...

Plas te Napoli, Ancelotti i akuzon të gjithë, dhomat e zhveshjes ende në ndërtim e sipër! (FOTO/VIDEO)
Dhomat e zhveshjes në stadiumin San Paolo të Napolit janë në gjëndje të mjerueshme vetëm pak orë para ndeshjes së Napolit ndaj Sampdorias që do të luhet të shtunën në orën 18:00 ndërkohë që mesjavën e ardhshme në këtë ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 14:04
Dhomat e zhveshjes në stadiumin San Paolo të Napolit janë në gjëndje të mjerueshme vetëm pak orë para ndeshjes së Napolit ndaj Sampdorias që do të luhet të shtunën në orën 18:00 ndërkohë që mesjavën e ardhshme në këtë ...

Nervozizëm i madh nga Ancelotti në prag të ndeshjes Napoli – Liverpool
Carlo Ancelotti është i frustruar pasi gjeti se zhveshtoret e Napolit janë ende në ndërtim e sipër – pesë ditë para se ta presin Liverpoolin. Klubi i Serie A është pajtuar t’i luajtë dy ndeshjet e para të kampionatit ...
Zeri | 12-Sep-2019 13:58
Carlo Ancelotti është i frustruar pasi gjeti se zhveshtoret e Napolit janë ende në ndërtim e sipër – pesë ditë para se ta presin Liverpoolin. Klubi i Serie A është pajtuar t’i luajtë dy ndeshjet e para të kampionatit ...

13:44 Napoli e siguron Liverpoolin se zhveshtorja e tyre në Sao Paolo do të jetë e gatshme Napoli e ka siguruar Liverpoolin se dhoma e...
Napoli e ka siguruar Liverpoolin se dhoma e zhveshjeve e skuadrës mysafire në Sao Paolo nuk do të preket para ndeshjes së Ligës së Kampionëve mes këtyre dy klubeve javën e ardhshme. Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 13:45
Napoli e ka siguruar Liverpoolin se dhoma e zhveshjeve e skuadrës mysafire në Sao Paolo nuk do të preket para ndeshjes së Ligës së Kampionëve mes këtyre dy klubeve javën e ardhshme. Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, ...

Napoli e siguron Liverpoolin se zhveshtorja e tyre në Sao Paolo do të jetë e gatshme
Napoli e ka siguruar Liverpoolin se dhoma e zhveshjeve e skuadrës mysafire në Sao Paolo nuk do të preket para ndeshjes së Ligës së Kampionëve mes këtyre dy klubeve javën e ardhshme. Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 13:40
Napoli e ka siguruar Liverpoolin se dhoma e zhveshjeve e skuadrës mysafire në Sao Paolo nuk do të preket para ndeshjes së Ligës së Kampionëve mes këtyre dy klubeve javën e ardhshme. Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, ...

Ancelotti i zhgënjyer dhe zemëruar me Napolin
Napoli pritet të rikthehet në stadiumin “San Paolo” këtë fundjavë, për ndeshjen përballë Sampdorias, por trajneri Carlo Ancelotti nuk është aspak entuziast dhe ka reaguar ashpër nëpërmjet një deklarate. Stadiumi iu ...
InFokusi | 11-Sep-2019 23:15
Napoli pritet të rikthehet në stadiumin “San Paolo” këtë fundjavë, për ndeshjen përballë Sampdorias, por trajneri Carlo Ancelotti nuk është aspak entuziast dhe ka reaguar ashpër nëpërmjet një deklarate. Stadiumi iu ...

22:42 Ancelotti i zhgënjyer dhe zemëruar me Napolin Napoli pritet të rikthehet në stadiumin...
Napoli pritet të rikthehet në stadiumin “San Paolo” këtë fundjavë, për ndeshjen përballë Sampdorias, por trajneri Carlo Ancelotti nuk është aspak entuziast dhe ka reaguar ashpër nëpërmjet një deklarate. Stadiumi iu ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 22:46
Napoli pritet të rikthehet në stadiumin “San Paolo” këtë fundjavë, për ndeshjen përballë Sampdorias, por trajneri Carlo Ancelotti nuk është aspak entuziast dhe ka reaguar ashpër nëpërmjet një deklarate. Stadiumi iu ...

Ancelotti i zhgënjyer dhe zemëruar me Napolin
Napoli pritet të rikthehet në stadiumin “San Paolo” këtë fundjavë, për ndeshjen përballë Sampdorias, por trajneri Carlo Ancelotti nuk është aspak entuziast dhe ka reaguar ashpër nëpërmjet një deklarate. Stadiumi iu ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 22:27
Napoli pritet të rikthehet në stadiumin “San Paolo” këtë fundjavë, për ndeshjen përballë Sampdorias, por trajneri Carlo Ancelotti nuk është aspak entuziast dhe ka reaguar ashpër nëpërmjet një deklarate. Stadiumi iu ...

?De Laurentiis: Mund ta mposhtim Liverpoolin
Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis, beson që janë në gjendje t’i mposhtin kampionët e Evropës.
Kosova Press | 11-Sep-2019 20:18
Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis, beson që janë në gjendje t’i mposhtin kampionët e Evropës.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved