ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:57

Gëzimi i panevojshëm për rënien e John Bolton

Gëzimi i panevojshëm për rënien e John Bolton
Nga Andi Bushati Opozita shqiptare dhe pjesa më e madhe kritikëve të një marrëveshjeje Kosovë- Serbi, që kalon përmes ndryshimit të kufijve, po shfaqin një entusiazëm naiv, pas shkarkimit të paralajmëruar të John Bolton ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 15:27
Nga Andi Bushati Opozita shqiptare dhe pjesa më e madhe kritikëve të një marrëveshjeje Kosovë- Serbi, që kalon përmes ndryshimit të kufijve, po shfaqin një entusiazëm naiv, pas shkarkimit të paralajmëruar të John Bolton ...

Gëzimi i panevojshëm për rënien e John Bolton
Opozita shqiptare dhe pjesa më e madhe kritikëve të një marëveshjeje Kosovë- Serbi që kalon përmes ndryshimit të kufijve, po shfaqin një entuziazëm naiv, pas shkarkimit të paralajmëruar të John Bolton nga Presidenti ...
Lapsi | 12-Sep-2019 14:53
Opozita shqiptare dhe pjesa më e madhe kritikëve të një marëveshjeje Kosovë- Serbi që kalon përmes ndryshimit të kufijve, po shfaqin një entuziazëm naiv, pas shkarkimit të paralajmëruar të John Bolton nga Presidenti ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved