ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 19:26

General Motors tërheq 3.46 milionë vetura në SHBA

General Motors tërheq 3.46 milionë vetura në SHBA
Prodhuesi i veturave General Motors (GM) do të tërheqë 3.46 milionë automjete pick-up dhe SUV në SHBA për të rregulluar një mosfunksionim të pompës vakum që mund ta bëjë të vështirë për të frenuar dhe rritur rrezikun e ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 23:25
Prodhuesi i veturave General Motors (GM) do të tërheqë 3.46 milionë automjete pick-up dhe SUV në SHBA për të rregulluar një mosfunksionim të pompës vakum që mund ta bëjë të vështirë për të frenuar dhe rritur rrezikun e ...

General Motors tërhoqi 3.46 milionë vetura në SHBA
Prodhuesi i veturave General Motors (GM) do të tërheqë 3.46 milionë automjete pick-up dhe SUV në SHBA për të rregulluar një mosfunksionim të pompës vakum që mund ta bëjë të vështirë për të frenuar dhe rritur rrezikun e ...
Portalb | 11-Sep-2019 22:38
Prodhuesi i veturave General Motors (GM) do të tërheqë 3.46 milionë automjete pick-up dhe SUV në SHBA për të rregulluar një mosfunksionim të pompës vakum që mund ta bëjë të vështirë për të frenuar dhe rritur rrezikun e ...

“General Motors” tërheq 3.4 milionë automjete për problem me frenat
Nën presionin e qeverisë federale kompania amerikane “General Motors” po tërheq 3.4 milionë kamionçina të mëdha “pickup” dhe automjete sportive “SUV” në SHBA për të rregulluar problemin me frenat, transmeton Anadolu ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 17:26
Nën presionin e qeverisë federale kompania amerikane “General Motors” po tërheq 3.4 milionë kamionçina të mëdha “pickup” dhe automjete sportive “SUV” në SHBA për të rregulluar problemin me frenat, transmeton Anadolu ...

Për një gjobë prej 100 funtash harxhoi 30.000 funta
Një inxhinier në pension, në Britaninë e Madhe, ka shpenzuar 30 000 funta për tre vjet në luftën e tij ligjore për të mos paguar një gjobë prej 100 funtash me të cilën ishte dënuar për tejkalim të shpejtësisë. Sipas ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 22:19
Një inxhinier në pension, në Britaninë e Madhe, ka shpenzuar 30 000 funta për tre vjet në luftën e tij ligjore për të mos paguar një gjobë prej 100 funtash me të cilën ishte dënuar për tejkalim të shpejtësisë. Sipas ...

General Motors tërheq 3.46 milionë vetura në SHBA
Prodhuesi i veturave General Motors (GM) do të tërheqë 3.46 milionë automjete pick-up dhe SUV në SHBA për të rregulluar një mosfunksionim të pompës vakum që mund ta bëjë të vështirë për të frenuar dhe rritur rrezikun e ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 20:04
Prodhuesi i veturave General Motors (GM) do të tërheqë 3.46 milionë automjete pick-up dhe SUV në SHBA për të rregulluar një mosfunksionim të pompës vakum që mund ta bëjë të vështirë për të frenuar dhe rritur rrezikun e ...

Për një gjobë prej 100 funtash harxhoi 30.000 funta
Një inxhinier në pension, në Britaninë e Madhe, ka shpenzuar 30 000 funta për tre vjet në luftën e tij ligjore për të mos paguar një gjobë prej 100 funtash me të cilën ishte dënuar për tejkalim të shpejtësisë. Sipas ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 19:57
Një inxhinier në pension, në Britaninë e Madhe, ka shpenzuar 30 000 funta për tre vjet në luftën e tij ligjore për të mos paguar një gjobë prej 100 funtash me të cilën ishte dënuar për tejkalim të shpejtësisë. Sipas ...

Ky shofer për të shmangur gjobën 100, shpenzoi rreth 30 000
Një inxhinier në pension, në Britaninë e Madhe, ka shpenzuar 30 000 sterlina për tre vjet në luftën e tij ligjore për të mos paguar një gjobë prej 100 sterlinash, me të cilën ishte dënuar për tejkalim të shpejtësisë. ...
Portalb | 11-Sep-2019 17:58
Një inxhinier në pension, në Britaninë e Madhe, ka shpenzuar 30 000 sterlina për tre vjet në luftën e tij ligjore për të mos paguar një gjobë prej 100 sterlinash, me të cilën ishte dënuar për tejkalim të shpejtësisë. ...

Shpenzon 30 mijë stërlina për të kundërshtuar gjobën prej 100 stërlinash
Një inxhinier britanik 71-vjeçar, shpenzoi 30 mijë stërlina për të kundërshtuar një gjobë prej vetëm 100 stërlinash. Në përfundim të gjyqit, i cili nuk i dha të drejtë ai u shpreh i zhgënjyer nga sistemi. Një gjobë për ...
ABCNews | 11-Sep-2019 16:00
Një inxhinier britanik 71-vjeçar, shpenzoi 30 mijë stërlina për të kundërshtuar një gjobë prej vetëm 100 stërlinash. Në përfundim të gjyqit, i cili nuk i dha të drejtë ai u shpreh i zhgënjyer nga sistemi. Një gjobë për ...

General Motors tërheq 3.46 milionë vetura në SHBA
Prodhuesi i veturave General Motors (GM) do të tërheqë 3.46 milionë automjete pick-up dhe SUV në SHBA për të rregulluar një mosfunksionim të pompës vakum që mund ta bëjë të vështirë për të frenuar dhe rritur rrezikun e ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 15:39
Prodhuesi i veturave General Motors (GM) do të tërheqë 3.46 milionë automjete pick-up dhe SUV në SHBA për të rregulluar një mosfunksionim të pompës vakum që mund ta bëjë të vështirë për të frenuar dhe rritur rrezikun e ...

General Motors tërheq 3.46 milionë vetura në SHBA
Prodhuesi i veturave General Motors (GM) do të tërheqë 3.46 milionë automjete pick-up dhe SUV në SHBA për të rregulluar një mosfunksionim të pompës vakum që mund ta bëjë të vështirë për të frenuar dhe rritur rrezikun e ...
Kosova Press | 11-Sep-2019 15:36
Prodhuesi i veturave General Motors (GM) do të tërheqë 3.46 milionë automjete pick-up dhe SUV në SHBA për të rregulluar një mosfunksionim të pompës vakum që mund ta bëjë të vështirë për të frenuar dhe rritur rrezikun e ...

Shpenzon 30 mijë funta për të mos paguar gjobën prej 100 funtash
Richard Keedwell, 71 vjeç, kishte hapur procedurë gjyqësore kur në vitin 2016 u gjobit me 100 funta për tejkalim të shpejtësisë. Një inxhinier i pensionuar në Britani ka shpenzuar 30.000 funta për tre vjet në luftën e ...
Zeri | 10-Sep-2019 19:53
Richard Keedwell, 71 vjeç, kishte hapur procedurë gjyqësore kur në vitin 2016 u gjobit me 100 funta për tejkalim të shpejtësisë. Një inxhinier i pensionuar në Britani ka shpenzuar 30.000 funta për tre vjet në luftën e ...

Britaniku shpenzon 30 mijë funte për ta kundërshtuar gjobën e 100 funteve
Një inxhinier i pensionuar nga Britania e Madhe ka thënë se i ka shpenzuar 30 mijë funte të kursimeve të veta në luftën e tij për drejtësi lidhur me një gjobë prej 100 funtesh për tejkalim të shpejtësisë së lejuar. ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 09:45
Një inxhinier i pensionuar nga Britania e Madhe ka thënë se i ka shpenzuar 30 mijë funte të kursimeve të veta në luftën e tij për drejtësi lidhur me një gjobë prej 100 funtesh për tejkalim të shpejtësisë së lejuar. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved