ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:03

Fund kaosit me “xhamat e zinj”: Identifikimi i mjeteve përmes targës

Fund kaosit me “xhamat e zinj”: Identifikimi i mjeteve përmes targës
Ndërsa ankesat nga drejtuesit e automjeteve me xhama të zinj janë gjithnjë e në rritje për shkak të gjobave të vendosura nga autoritetet përkatëse, ministrja e infrastrukturës dhe energjisë, Belinda Balluku , si dhe ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 15:55
Ndërsa ankesat nga drejtuesit e automjeteve me xhama të zinj janë gjithnjë e në rritje për shkak të gjobave të vendosura nga autoritetet përkatëse, ministrja e infrastrukturës dhe energjisë, Belinda Balluku , si dhe ...

Përdorimi i xhamave të errët në automjete, Balluku: Zgjidhja së shpejti
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, në bashkëpunim edhe me Ministrinë e Brendshme shumë shpejt do t’i japë një zgjidhje të plotë dhe përfundimtare shqetësimit të shumë qytetarëve sa i takon përdorimit të xhamave ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 13:52
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, në bashkëpunim edhe me Ministrinë e Brendshme shumë shpejt do t’i japë një zgjidhje të plotë dhe përfundimtare shqetësimit të shumë qytetarëve sa i takon përdorimit të xhamave ...

Xhamat e zinj të makinave, qeveria nuk lëshon pe
Ministria e Infrastrukturës, në bashkëpunim edhe me Ministrinë e Brendshme pritet t’i japë një zgjidhje përfundimtare shqetësimit të shumë qytetarëve sa i takon përdorimit të xhamave të errët në automjetet e tyre. Në ...
Medial | 12-Sep-2019 13:36
Ministria e Infrastrukturës, në bashkëpunim edhe me Ministrinë e Brendshme pritet t’i japë një zgjidhje përfundimtare shqetësimit të shumë qytetarëve sa i takon përdorimit të xhamave të errët në automjetet e tyre. Në ...

Xhamat e zinj të makinave, qeveria nuk lëshon pe
Ministria e Infrastrukturës, në bashkëpunim edhe me Ministrinë e Brendshme pritet t’i japë një zgjidhje përfundimtare shqetësimit të shumë qytetarëve sa i takon përdorimit të xhamave të errët në automjetet e tyre. Në ...
RTSH | 12-Sep-2019 13:22
Ministria e Infrastrukturës, në bashkëpunim edhe me Ministrinë e Brendshme pritet t’i japë një zgjidhje përfundimtare shqetësimit të shumë qytetarëve sa i takon përdorimit të xhamave të errët në automjetet e tyre. Në ...

Interpelanca/ Balluku: Shumë shpejt zgjidhje shqetësimit të qytetarëve për përdorimin e xhamave të errët në automjete
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, në bashkëpunim edhe me Ministrinë e Brendshme deklaron se shumë shpejt do t’i japë një zgjidhje të plotë dhe përfundimtare shqetësimit të shumë qytetarëve sa i takon përdorimit ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 12:11
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, në bashkëpunim edhe me Ministrinë e Brendshme deklaron se shumë shpejt do t’i japë një zgjidhje të plotë dhe përfundimtare shqetësimit të shumë qytetarëve sa i takon përdorimit ...

Qytetarët interpelancë me Ballukun për xhamat e errët të makinave, ministrja përmend precedentin e Portugalisë
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, në bashkëpunim edhe me Ministrinë e Brendshme shumë shpejt do t’i japë një zgjidhje të plotë dhe përfundimtare shqetësimit të shumë qytetarëve sa i takon përdorimit të xhamave ...
Politiko | 12-Sep-2019 12:28
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, në bashkëpunim edhe me Ministrinë e Brendshme shumë shpejt do t’i japë një zgjidhje të plotë dhe përfundimtare shqetësimit të shumë qytetarëve sa i takon përdorimit të xhamave ...

Lejohen xhamat e errët të makinave – Balluku: Standard i BE-së. Gonxhja: Shërbimi nga serviset, jo me koncesion
Gjobat për xhamat e errët duket se do të marrin fund, duke qenë se Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transporti Rrugor do të nxjerrë një udhëzim të përbashkët me Policinë e Shtetit, me qëllim lejimin e errësimit ...
ScanTv | 12-Sep-2019 12:25
Gjobat për xhamat e errët duket se do të marrin fund, duke qenë se Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transporti Rrugor do të nxjerrë një udhëzim të përbashkët me Policinë e Shtetit, me qëllim lejimin e errësimit ...

Automjetet me xhama të zinj/Balluku e Gonxhja interpelancë me qytetarët: Zgjidhje efikase sipas standardeve
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku u shpreh sot se problemi i ngritur nga qytetarët për penalitetet për automjetet që qarkullojnë me xhama të errët, do të gjejë zgjidhje efikase shumë shpejtë. ...
Lexo | 12-Sep-2019 11:16
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku u shpreh sot se problemi i ngritur nga qytetarët për penalitetet për automjetet që qarkullojnë me xhama të errët, do të gjejë zgjidhje efikase shumë shpejtë. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved