ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 18:25

Flaka Loxha një fitore larg medaljes evropiane

Flaka Loxha një fitore larg medaljes evropiane
Flaka Loxha është vetëm një fitore larg medaljes së bronztë evropiane të xhudos, në kampionatin evropian për junior, që po mbahet në Vantaa të Finlandës. Sukseset e Kosovës në xhudo nuk kanë të ndalur dhe tani pritet ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 15:40
Flaka Loxha është vetëm një fitore larg medaljes së bronztë evropiane të xhudos, në kampionatin evropian për junior, që po mbahet në Vantaa të Finlandës. Sukseset e Kosovës në xhudo nuk kanë të ndalur dhe tani pritet ...

FC Prishtina arrin marrëveshje me kompaninë e njohur të marketingut
Flaka Loxha është vetëm një hap larg fitores së medaljes së bronztë në garat evropiane. Në kompeticionin e rëndësishëm që po mbahet në Vantaa të Finlandës, Loxha do të tentojë me çdo kusht që të kthehet në Kosovës me ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 15:29
Flaka Loxha është vetëm një hap larg fitores së medaljes së bronztë në garat evropiane. Në kompeticionin e rëndësishëm që po mbahet në Vantaa të Finlandës, Loxha do të tentojë me çdo kusht që të kthehet në Kosovës me ...

Flaka Loxha, një fitore larg medaljes evropiane
Sporti i xhudos kosovare po vazhdon të arrijë suksese ndërkombëtare. Flaka Loxha është shumë afër medaljes në Kampionatin Evropian për Juniorë Flaka Loxha është vetëm një fitore larg medaljes së bronztë evropiane të ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 15:06
Sporti i xhudos kosovare po vazhdon të arrijë suksese ndërkombëtare. Flaka Loxha është shumë afër medaljes në Kampionatin Evropian për Juniorë Flaka Loxha është vetëm një fitore larg medaljes së bronztë evropiane të ...

Flaka Loxha, një fitore larg medaljes evropiane
Flaka Loxha është vetëm një fitore larg medaljes së bronztë evropiane të xhudos, në Kampionatin Evropian për Juniorë, që po mbahet në Vantaa të Finlandës. Xhudistja jonë në kategorinë -57 kilogramë, shënoi tri fitore, ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 14:46
Flaka Loxha është vetëm një fitore larg medaljes së bronztë evropiane të xhudos, në Kampionatin Evropian për Juniorë, që po mbahet në Vantaa të Finlandës. Xhudistja jonë në kategorinë -57 kilogramë, shënoi tri fitore, ...

Xhudistja nga Kosova një fitore larg medaljes evropiane
Flaka Loxha është vetëm një fitore larg medaljes së bronztë evropiane të xhudos, në Kampionatin Evropian për juniorë, që po mbahet në Vantaa të Finlandës, përcjell Zëri.info. Xhudistja nga Kosova në kategorinë -57......
Zeri | 12-Sep-2019 14:46
Flaka Loxha është vetëm një fitore larg medaljes së bronztë evropiane të xhudos, në Kampionatin Evropian për juniorë, që po mbahet në Vantaa të Finlandës, përcjell Zëri.info. Xhudistja nga Kosova në kategorinë -57......

Flaka Loxha, një fitore larg medaljes evropiane
Sporti i xhudos kosovare po vazhdon të arrijë suksese ndërkombëtare. Flaka Loxha është shumë afër medaljes në Kampionatin Evropian për Juniorë Flaka Loxha është vetëm një fitore larg medaljes së bronztë evropiane të ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 14:41
Sporti i xhudos kosovare po vazhdon të arrijë suksese ndërkombëtare. Flaka Loxha është shumë afër medaljes në Kampionatin Evropian për Juniorë Flaka Loxha është vetëm një fitore larg medaljes së bronztë evropiane të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved