ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:37

Fansja i thotë ”vetëm nuse s’mund t’jesh ti”, Tayna i kthen përgjigjen epike

Fansja i thotë ”vetëm nuse s’mund t’jesh ti”, Tayna i kthen përgjigjen epike
Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram. Ajo publikoi video nga shtrati i spitalit me serum në krah. “ Nuk është e lehtë të vdesësh, ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 15:58
Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram. Ajo publikoi video nga shtrati i spitalit me serum në krah. “ Nuk është e lehtë të vdesësh, ...

FOTOT/ Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital: Nuk është e lehtë të vdesësh
Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram. Ajo publikoi video nga shtrati i spitalit me serum në krah. “Nuk është e lehtë të ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 15:11
Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram. Ajo publikoi video nga shtrati i spitalit me serum në krah. “Nuk është e lehtë të ...

Fjolla Morina përfundon në spital
Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram. Ajo publikoi video nga shtrati i spitalit me serum në krah. “Nuk është e lehtë të ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 14:46
Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram. Ajo publikoi video nga shtrati i spitalit me serum në krah. “Nuk është e lehtë të ...

Fjolla Morina në spital
Këngëtarja Fjolla Morina ka treguar se gjendet në spital. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka treguar se nuk duhet shumë për të humbur jetën. Ajo nuk ka treguar saktësisht se çfarë ka pësuar por në foto ...
PortaliOnline | 12-Sep-2019 10:34
Këngëtarja Fjolla Morina ka treguar se gjendet në spital. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka treguar se nuk duhet shumë për të humbur jetën. Ajo nuk ka treguar saktësisht se çfarë ka pësuar por në foto ...

Këngëtarja shqiptare përfundon në spital: Nuk është e lehtë të vdesësh (Foto)
TIRANE Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Këngëtarja shqiptare ditën e sotme ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shihet e shtrirë në një shtrat spitali. Untitled 21 Ajo që bie në sy është se ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 20:19
TIRANE Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Këngëtarja shqiptare ditën e sotme ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shihet e shtrirë në një shtrat spitali. Untitled 21 Ajo që bie në sy është se ...

Këngëtarja shqiptare i shpëton vdekjes, gjendet në spital
Me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka treguar se nuk duhet shumë për të humbur jetën. Ajo nuk ka thënë saktësisht se çfarë ka pësuar por në foto duket se po i injektojnë serum. ...
Arbresh | 11-Sep-2019 23:35
Me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka treguar se nuk duhet shumë për të humbur jetën. Ajo nuk ka thënë saktësisht se çfarë ka pësuar por në foto duket se po i injektojnë serum. ...

Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital: S’është e lehtë të vdesësh
Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo i ka treguar ndjekësve të saj një lajm jo të mirë. Fjolla ka probleme me shëndetin dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një foto të ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 23:01
Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo i ka treguar ndjekësve të saj një lajm jo të mirë. Fjolla ka probleme me shëndetin dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një foto të ...

Fjolla Morina shtrihet në spital
Fjolla Morina është shtrirë në spital. Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Ajo këtë e ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet se është në ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 20:38
Fjolla Morina është shtrirë në spital. Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Ajo këtë e ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet se është në ...

Fjolla Morina përfundon në spital: “S’është e thjeshtë të vdesësh!”
Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina,ka pasur problem me shëndetin. Lajmin e ka dhënë vetë Fjolla nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet se është në spital dhe po merr trajtim mjekësor. Megjithatë ...
Lexo | 11-Sep-2019 19:34
Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina,ka pasur problem me shëndetin. Lajmin e ka dhënë vetë Fjolla nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet se është në spital dhe po merr trajtim mjekësor. Megjithatë ...

Fjolla Morina shtrohet në spital: “ S`është e lehtë të vdesësh“!!
Edhe pse është e mbushur me energji, problemet shëndetësore nuk e kanë kursyer Fjolla Morinën. Përmes një postimi në Instastory, këngëtarja e tregoi vetë se ka përfunduar në spital. Duket situata nuk ishte e tillë që ...
Bordo | 11-Sep-2019 19:28
Edhe pse është e mbushur me energji, problemet shëndetësore nuk e kanë kursyer Fjolla Morinën. Përmes një postimi në Instastory, këngëtarja e tregoi vetë se ka përfunduar në spital. Duket situata nuk ishte e tillë që ...

Reagon Shefqet Krasniqi pasi Gjiko u tall me të në Instagram
Në një mënyrë apo tjetër, ajo gjithmonë merr vëmendjen e shtypit rozë, shkruan GazetaBlic. Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila së fundmi ka përfunduar në spital, nga ku dhe ka publikuar pamje teksa po bën serum, por ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 18:44
Në një mënyrë apo tjetër, ajo gjithmonë merr vëmendjen e shtypit rozë, shkruan GazetaBlic. Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila së fundmi ka përfunduar në spital, nga ku dhe ka publikuar pamje teksa po bën serum, por ...

Fjolla Morina shtrihet në spital
Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, nuk është mirë me shëndet, shkruan . Ajo këtë e ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet se është në spital dhe po merr tretman mjeksor. “So let me ...
Lajminet | 11-Sep-2019 18:26
Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, nuk është mirë me shëndet, shkruan . Ajo këtë e ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet se është në spital dhe po merr tretman mjeksor. “So let me ...

Fjolla Morina përfundon në spital
Në një mënyrë apo tjetër, ajo gjithmonë merr vëmendjen e shtypit rozë, shkruan GazetaBlic. Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila së fundmi ka përfunduar në spital, nga ku dhe ka publikuar pamje teksa po bën serum, por ...
Zeri | 11-Sep-2019 18:07
Në një mënyrë apo tjetër, ajo gjithmonë merr vëmendjen e shtypit rozë, shkruan GazetaBlic. Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila së fundmi ka përfunduar në spital, nga ku dhe ka publikuar pamje teksa po bën serum, por ...

Fjolla Morina 'dridh' rrjetin, i vë në plan të parë të pasmet super seksi
Është një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. Bëhet fjalë për Fjolla Morina, e cila tërheq thuajse gjithnjë vëmendje me postimet që bën në rrjetet më të frekuentuara......
Zeri | 11-Sep-2019 16:27
Është një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. Bëhet fjalë për Fjolla Morina, e cila tërheq thuajse gjithnjë vëmendje me postimet që bën në rrjetet më të frekuentuara......

Dy vite të ndarë, vajza “bashkon” Eneda Tarifën dhe ish-bashkëshortin e saj
Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa dhe Erjon Zaloshnja janë divorcuar prej më shumë se një viti. Por megjithatë “çiftin” do i bashkojë gjithmonë vajza e tyre, Aria. Në çdo festë, ditëlindje apo ditë të rëndësishme babi, ...
Lexo | 10-Sep-2019 16:12
Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa dhe Erjon Zaloshnja janë divorcuar prej më shumë se një viti. Por megjithatë “çiftin” do i bashkojë gjithmonë vajza e tyre, Aria. Në çdo festë, ditëlindje apo ditë të rëndësishme babi, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved