ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:03

FOTOT/ Nga kamerat për qentë, tek armët e teknologjisë së fundit: Brenda panairit të armatimeve në Londër

FOTOT/ Nga kamerat për qentë, tek armët e teknologjisë së fundit: Brenda panairit të armatimeve në Londër
Është hapur në Londër panairi i armëve. Në këtë panair mund të gjesh gjithçka, nga kamerat për t’u montuar mbi qen, avionët luftarakë Tempest që kushtojnë 2 miliardë paund, e deri tek bombat dhe automatikët e ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 11:22
Është hapur në Londër panairi i armëve. Në këtë panair mund të gjesh gjithçka, nga kamerat për t’u montuar mbi qen, avionët luftarakë Tempest që kushtojnë 2 miliardë paund, e deri tek bombat dhe automatikët e ...

Një kompani 100 miliardë dollarëshe që nuk e keni dëgjuar kurrë, listohet në Europë
Prosus është kompania më e re teknologjike e cila i është shtuar bizneseve më të fuqishme në Europë. Kompania operon në fushën e shpërndarjes së internetit dhe ka vendosur bazat në Amsterdam. Kapitali i lartë i ...
ScanTv | 11-Sep-2019 13:54
Prosus është kompania më e re teknologjike e cila i është shtuar bizneseve më të fuqishme në Europë. Kompania operon në fushën e shpërndarjes së internetit dhe ka vendosur bazat në Amsterdam. Kapitali i lartë i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved