ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:23

FOTO/ Tenton të mbytet në lumin Shkumbin, policia shpëton të moshuarën (Apeli)

FOTO/ Tenton të mbytet në lumin Shkumbin, policia shpëton të moshuarën (Apeli)
ELBASAN Ndërhyrja në kohë e Policisë së Elbasanit i ka shpëtuar jetën e një të moshuare, e cila po tentonte të hidhej në lumin e Shkumbinit. Sipas policisë, e moshuara nuk është në gjendje të flasë dhe ende nuk dihet ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:18
ELBASAN Ndërhyrja në kohë e Policisë së Elbasanit i ka shpëtuar jetën e një të moshuare, e cila po tentonte të hidhej në lumin e Shkumbinit. Sipas policisë, e moshuara nuk është në gjendje të flasë dhe ende nuk dihet ...

E moshuara tenton të hidhet në lum, e shpëton policia
Polica e Elbasanit ka parandaluar nëj të moshaur që të kryej vetëvrasje. Pas marrjes së një telefonate nga një qytetar, ku një e moshaur rreth 80 vjeçe ishte në tentativë për t’u mbytur në lumin Shkumbin, uniformat blu ...
Medial | 12-Sep-2019 15:03
Polica e Elbasanit ka parandaluar nëj të moshaur që të kryej vetëvrasje. Pas marrjes së një telefonate nga një qytetar, ku një e moshaur rreth 80 vjeçe ishte në tentativë për t’u mbytur në lumin Shkumbin, uniformat blu ...

E moshuara tenton të hidhet në lum, e shpëton policia
Polica e Elbasanit ka parandaluar nëj të moshaur që të kryej vetëvrasje. Pas marrjes së një telefonate nga një qytetar, ku një e moshaur rreth 80 vjeçe ishte në tentativë për t’u mbytur në lumin Shkumbin, uniformat blu ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 15:01
Polica e Elbasanit ka parandaluar nëj të moshaur që të kryej vetëvrasje. Pas marrjes së një telefonate nga një qytetar, ku një e moshaur rreth 80 vjeçe ishte në tentativë për t’u mbytur në lumin Shkumbin, uniformat blu ...

Tentoi të mbytet në Shkumbin, e shpëtoi Policia: Kush është kjo zonjë?
Në Sallë Operative të Komisariatit të Policisë Elbasan, ka ardhur një telefonatë nga një qytetar ku ka konstatuar se një e moshuar ishte në tentativë për t’u mbytur në lumin Shkumbin. Me marrjen e njoftimit menjëherë ...
Telegraf | 12-Sep-2019 14:57
Në Sallë Operative të Komisariatit të Policisë Elbasan, ka ardhur një telefonatë nga një qytetar ku ka konstatuar se një e moshuar ishte në tentativë për t’u mbytur në lumin Shkumbin. Me marrjen e njoftimit menjëherë ...

Kërkohet ndihmë, 80 vjeçarja po mbytej në lumin e Shkumbinit
Në Sallë Operative të Komisariatit të Policisë Elbasan, ka ardhur një telefonatë nga një qytetar ku ka konstatuar se një e moshuar ishte në tentativë për t’u mbytur në lumin Shkumbin. Me marrjen e njoftimit menjëherë ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 15:00
Në Sallë Operative të Komisariatit të Policisë Elbasan, ka ardhur një telefonatë nga një qytetar ku ka konstatuar se një e moshuar ishte në tentativë për t’u mbytur në lumin Shkumbin. Me marrjen e njoftimit menjëherë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved