ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 07:16

Hetim 3-vjeçar/ Shkatërrohen 4 grupe kriminale, 57 të arrestuar dhe 8 në kërkim

Hetim 3-vjeçar/ Shkatërrohen 4 grupe kriminale, 57 të arrestuar dhe 8 në kërkim
Në një deklaratë të përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda është bërë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar, kryesisht mes shtetit shqiptar dhe atij grek, por që gjithashtu ka ...
Top Channel | 12-Sep-2019 16:45
Në një deklaratë të përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda është bërë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar, kryesisht mes shtetit shqiptar dhe atij grek, por që gjithashtu ka ...

Goditen 4 banda të rrezikshme kriminale, 57 të arrestuar, sekuestrohet kokainë, kanabis, laborator dhe disa mjete
Policia e Shtetit, në bashkëpunim me policinë greke, ka goditur katër banda të rrezikshme të trafikut ndërkombëtar të drogës, duke arrestuar 57 persona në Greqi e Shqipëri, si dhe janë shpallur në kërkim 8 të tjerë. ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 16:39
Policia e Shtetit, në bashkëpunim me policinë greke, ka goditur katër banda të rrezikshme të trafikut ndërkombëtar të drogës, duke arrestuar 57 persona në Greqi e Shqipëri, si dhe janë shpallur në kërkim 8 të tjerë. ...

DETAJET: Shkatërrohet organizata e drogës që vepronte në Shqipëri dhe Greqi, 57 të arrestuar
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë shkatërruar një organizatë kriminale që vepronte në fushën e kultivimit të drogës, trafikut të lëndëve narkotike dhe kontrabandës së emigrantëve. Në një deklaratë ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 16:49
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë shkatërruar një organizatë kriminale që vepronte në fushën e kultivimit të drogës, trafikut të lëndëve narkotike dhe kontrabandës së emigrantëve. Në një deklaratë ...

Shkatërrohet grupi kriminal i trafikut të drogës, prokurori: Do godasim edhe grupe të tjera…
TIRANË Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë lëshuar mbi 30 urdhër-arreste për persona të dyshuar për veprimtari kriminale në fushën e trafikut të lëndëve narkotike. Prokurori Vladimir Mara ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 16:39
TIRANË Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë lëshuar mbi 30 urdhër-arreste për persona të dyshuar për veprimtari kriminale në fushën e trafikut të lëndëve narkotike. Prokurori Vladimir Mara ...

Arrestohen 4 grupe kriminale në vend, zbulohet laborator droge
mapo.al Policia ka arrestuar 23 persona, pjesë të 4 grupeve kriminale në Shqipëri. Në një konferencë për media, Drejtori i Policisë Ardi Veliu, u shpreh se është zbuluar edhe një laborator droge. Hetimet kanë filluar në ...
Mapo | 12-Sep-2019 16:35
mapo.al Policia ka arrestuar 23 persona, pjesë të 4 grupeve kriminale në Shqipëri. Në një konferencë për media, Drejtori i Policisë Ardi Veliu, u shpreh se është zbuluar edhe një laborator droge. Hetimet kanë filluar në ...

Goditet grupi i strukturuar kriminal në Tiranë, autoritetet: Kemi lëshuar mbi 30 urdhër-arreste
TIRANË Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë njoftuar se kanë goditur një grup kriminal në vend. Autoritetet e rendit njoftojnë se do të dalin në një deklaratë në orën 16.00, ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:50
TIRANË Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë njoftuar se kanë goditur një grup kriminal në vend. Autoritetet e rendit njoftojnë se do të dalin në një deklaratë në orën 16.00, ...

Goditet grupi i strukturuar kriminal në Tiranë, autoritetet: Kemi lëshuar mbi 30 urdhër-arreste
Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë njoftuar se kanë goditur një grup kriminal në vend. Autoritetet e rendit njoftojnë se do të dalin në një deklaratë në orën 16.00, për të ...
Telegraf | 12-Sep-2019 16:14
Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë njoftuar se kanë goditur një grup kriminal në vend. Autoritetet e rendit njoftojnë se do të dalin në një deklaratë në orën 16.00, për të ...

LAJM I FUNDIT/ Policia godet gupin kriminal, rreth 60 persona të arrestuar
Policia e Shteti ka zhvilluar gjatë ditës së sotme një operacion në kuadër të luftës kundër kriminalitetit dhe paraprakisht mësohet se janë arrestuar rreth 60 persona. Ndërkohë pritet që në orën 16:00 autoritetet e ...
Telegraf | 12-Sep-2019 15:58
Policia e Shteti ka zhvilluar gjatë ditës së sotme një operacion në kuadër të luftës kundër kriminalitetit dhe paraprakisht mësohet se janë arrestuar rreth 60 persona. Ndërkohë pritet që në orën 16:00 autoritetet e ...

Arrestohen 8 trafikantë droge në jug, kthehet mbjellja e kanabisit në Lazarat
Rikthehet operacioni forca e ligjit. Gjatë orëve të natës forcat speciale kanë zbarkuar ne disa qytete te vendit për goditjen e një grupi kriminal ne fushën e trafikut të drogës. Sipas burimeve, 8 persona janë arrestuar ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 15:25
Rikthehet operacioni forca e ligjit. Gjatë orëve të natës forcat speciale kanë zbarkuar ne disa qytete te vendit për goditjen e një grupi kriminal ne fushën e trafikut të drogës. Sipas burimeve, 8 persona janë arrestuar ...

Trafik droge/ Shpërbëhen 4 grupe kriminale, 57 të arrestuar dhe 8 në kërkim
4 grupe kriminale në fushën e narkotikëve janë shpërbërë, në kuadër të finalizimit të operacionit policor të koduar “LIMIT”. 57 persona janë arrestuar, ndërsa 8 të tjerë janë shpallur në kërkim, nën akzuën e ezaurimit ...
Lapsi | 12-Sep-2019 16:45
4 grupe kriminale në fushën e narkotikëve janë shpërbërë, në kuadër të finalizimit të operacionit policor të koduar “LIMIT”. 57 persona janë arrestuar, ndërsa 8 të tjerë janë shpallur në kërkim, nën akzuën e ezaurimit ...

Atentat gjatë ndeshjes/ 48-vjeçari u qëllua gabimisht, shenjestër ishte një tjetër. Autori, me dy identitete
Plagosi një 48-vjeçar në lokal, arrestohet autori i dyshuar. 28- vjeçari i akuzuar për një atentat të ndodhur katër ditë më parë në qytetin e Korçës, është vënë në pranga. Bëhet fjalë për J. Hoxha, i cili sipas Policisë ...
Telegraf | 12-Sep-2019 13:56
Plagosi një 48-vjeçar në lokal, arrestohet autori i dyshuar. 28- vjeçari i akuzuar për një atentat të ndodhur katër ditë më parë në qytetin e Korçës, është vënë në pranga. Bëhet fjalë për J. Hoxha, i cili sipas Policisë ...

Lëviznin me pistoletë dhe drogë, dy të ndaluar
Dy persona janë arrestuar në Lezhë dhe Mamurras nga forcat e rendit gjatë kontrolleve të orëve të fundit për persona në kërkim dhe ata me rrezikshmëri shoqërore. Në pranga përfundoi shtetasi B. P., 28 vjeç, banues në ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 12:30
Dy persona janë arrestuar në Lezhë dhe Mamurras nga forcat e rendit gjatë kontrolleve të orëve të fundit për persona në kërkim dhe ata me rrezikshmëri shoqërore. Në pranga përfundoi shtetasi B. P., 28 vjeç, banues në ...

Prodhim dhe shitje droge, goditet grupi i strukturuar kriminal në Tepelenë, pesë të arrestuar
Një aksion i forcave operacionale është zhvilluar ditën e sotme në Tepelenë. Bëhet me dije se deri tani janë vënë në pranga pesë persona, mbi të cilët rëndon akuza e grupit të strukturuar kriminal dhe prodhimit dhe ...
Telegraf | 12-Sep-2019 12:25
Një aksion i forcave operacionale është zhvilluar ditën e sotme në Tepelenë. Bëhet me dije se deri tani janë vënë në pranga pesë persona, mbi të cilët rëndon akuza e grupit të strukturuar kriminal dhe prodhimit dhe ...

Goditet grupi i strukturuar kriminal në Tiranë, lëshohen mbi 30 urdhër-arreste
Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë njoftuar se kanë goditur një grup kriminal në vend. Autoritetet e rendit njoftojnë se do të dalin në një deklaratë në orën 16.00, për të ...
Lapsi | 12-Sep-2019 15:58
Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë njoftuar se kanë goditur një grup kriminal në vend. Autoritetet e rendit njoftojnë se do të dalin në një deklaratë në orën 16.00, për të ...

Droga e tyre trafikohej kudo në Evropë! Policia godet 4 grupe kriminale, vë në pranga 57 persona
Policia e Shtetit ka bërë me dije se pas një hetimi që ka zgjatur rreth 3 vite, më në fund është arritur të goditen dhe shkatërrohen 4 grupe kriminale në fushën e narkotikëve si dhe të arrestohen plot 57 persona, ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 16:51
Policia e Shtetit ka bërë me dije se pas një hetimi që ka zgjatur rreth 3 vite, më në fund është arritur të goditen dhe shkatërrohen 4 grupe kriminale në fushën e narkotikëve si dhe të arrestohen plot 57 persona, ...

Vjedhje, drogë dhe prostitucion, arrestohen tre persona në Lezhë
Policia e Lezhës ka zhvilluar një operacion të gjerë kontrolli në të gjithë territorin e bashkisë, për kapjen e personave në kërkim, si dhe atyre që qarkullojnë me armë zjarri. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije ...
Telegraf | 12-Sep-2019 11:05
Policia e Lezhës ka zhvilluar një operacion të gjerë kontrolli në të gjithë territorin e bashkisë, për kapjen e personave në kërkim, si dhe atyre që qarkullojnë me armë zjarri. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije ...

Vetëm 23 vjeç, kush është i ‘forti’ që u arrestua në Lezhë
mapo.al 23-vjeçari Erikson Tetaj, është arrestuar në Lezhë, pasi dyshohet pjesë e një grupi kriminal në Itali dhe që është dënuar nga Gjykata e Monzas me 20 vite burg. Erikson Tetaj shfrytëzonte vajza për prostitucion ...
Mapo | 12-Sep-2019 10:10
mapo.al 23-vjeçari Erikson Tetaj, është arrestuar në Lezhë, pasi dyshohet pjesë e një grupi kriminal në Itali dhe që është dënuar nga Gjykata e Monzas me 20 vite burg. Erikson Tetaj shfrytëzonte vajza për prostitucion ...

Prok.për Krime të Rënda godet 4 grupe të strukturuar krimi, 57 persona të arrestuar
Sot është finalizuar operacioni policor i koduar “LIMIT”, si rezultat i të cilit u shkatërruan 4 grupe kriminale në fushën e narkotikëve. Në kuadër të operacionit janë arrestuar 57 persona, si dhe janë shpallur në ...
Illyriapress | 12-Sep-2019 16:29
Sot është finalizuar operacioni policor i koduar “LIMIT”, si rezultat i të cilit u shkatërruan 4 grupe kriminale në fushën e narkotikëve. Në kuadër të operacionit janë arrestuar 57 persona, si dhe janë shpallur në ...

Mbi 30 urdhër- arreste, goditet grupi i strukturuar kriminal në Tiranë
Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë njoftuar se kanë goditur një grup kriminal në vend. Autoritetet e rendit njoftojnë se do të dalin në një deklaratë në orën 16.00, për të ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 16:07
Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë njoftuar se kanë goditur një grup kriminal në vend. Autoritetet e rendit njoftojnë se do të dalin në një deklaratë në orën 16.00, për të ...

Policia ‘spastrim’ në Lezhë/ Arrestime për prostitucion, vjedhje dhe armë mbajtje pa leje
Policia e Lezhës ka ndërmarrë një aksion të gjerë, ku ka vënë në pranga tre persona për akuzat si prostitucion, vjedhje dhe armë mbajtje pa leje dhje një tjetër është proceduar penalisht.
Top Channel | 12-Sep-2019 09:52
Policia e Lezhës ka ndërmarrë një aksion të gjerë, ku ka vënë në pranga tre persona për akuzat si prostitucion, vjedhje dhe armë mbajtje pa leje dhje një tjetër është proceduar penalisht.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved