ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 21:51

“Do digjej Parlamenti?” Ish ministri i LSI, ironi me Metën: Po i përvëluar është, 120 copa mishi me nga dy sy secili

“Do digjej Parlamenti?” Ish ministri i LSI, ironi me Metën: Po i përvëluar është, 120 copa mishi me nga dy sy secili
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani e cilëson të djegur dhe të përvëluar parlamentin e Shqipërisë. Duke vënë në dyshim deklaratën se do digjej parlamenti, Manjani shkruan se ka brenda ‘120 copa mishi me nga dy sy ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 14:17
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani e cilëson të djegur dhe të përvëluar parlamentin e Shqipërisë. Duke vënë në dyshim deklaratën se do digjej parlamenti, Manjani shkruan se ka brenda ‘120 copa mishi me nga dy sy ...

“Do digjej Parlamenti? Po i përvëluar është”, Manjani: 120 copa mishi me nga dy sy secili
TIRANË Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani e cilëson të djegur dhe të përvëluar parlamentin e Shqipërisë. Duke vënë në dyshim deklaratën se do digjej parlamenti, Manjani shkruan se ka brenda ‘120 copa mishi me nga dy ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 13:49
TIRANË Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani e cilëson të djegur dhe të përvëluar parlamentin e Shqipërisë. Duke vënë në dyshim deklaratën se do digjej parlamenti, Manjani shkruan se ka brenda ‘120 copa mishi me nga dy ...

“Po le të vijë Basha”, shpërthen Manjani: Të largojmë këtë që u qelb kokë e këmbë nga ‘99
Vendi ka nevojë të ngushtë për rotacion. Kështu mendon ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, i cili kërkon mbështetje për opozitën dhe kreun e PD-së Lulzim Basha. Ai shkruan në “Facebook” se ‘në këto kushte, le të ...
Standard | 11-Sep-2019 09:10
Vendi ka nevojë të ngushtë për rotacion. Kështu mendon ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, i cili kërkon mbështetje për opozitën dhe kreun e PD-së Lulzim Basha. Ai shkruan në “Facebook” se ‘në këto kushte, le të ...

“Po le të vijë Basha. Ta provojmë edhe atë”, ish-ministri: Të largojmë këtë që u qelb kokë e këmbë nga ‘99
TIRANË Vendi ka nevojë të ngushtë për rotacion. Kështu mendon ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, i cili kërkon mbështetje për opozitën dhe kreun e PD-së Lulzim Basha. Ai shkruan në “Facebook” se ‘në këto kushte, le ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 22:38
TIRANË Vendi ka nevojë të ngushtë për rotacion. Kështu mendon ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, i cili kërkon mbështetje për opozitën dhe kreun e PD-së Lulzim Basha. Ai shkruan në “Facebook” se ‘në këto kushte, le ...

“Le të vijë Basha”, ish-ministri: Të largojmë këtë që u qelb kokë e këmbë në pushtet që nga viti 1999
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani shprehet se vendi ka nevojë të ngushtë për rotacion. Manjani kërkon mbështetje për opozitën dhe kreun e PD-së Lulzim Basha. Ai shkruan në “Facebook” se ‘në këto kushte, le të vijë ...
Lajmi i Fundit | 10-Sep-2019 23:08
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani shprehet se vendi ka nevojë të ngushtë për rotacion. Manjani kërkon mbështetje për opozitën dhe kreun e PD-së Lulzim Basha. Ai shkruan në “Facebook” se ‘në këto kushte, le të vijë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved