ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:03

Dhanë 100% në fushë, legjionarët rikthehen të “plagosur” në ekipet respektive

Dhanë 100% në fushë, legjionarët rikthehen të “plagosur” në ekipet respektive
2 ndeshje brenda 3 ditësh ishin një ngarkesë e madhe për legjionarët kuqezi. Franca na kushtoi shumë në asketin fizik pasi lojtarët ishin gjatë gjithë kohës në ndjekje të topit. Kjo detyroj trajnerin Edy Reja të ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 13:27
2 ndeshje brenda 3 ditësh ishin një ngarkesë e madhe për legjionarët kuqezi. Franca na kushtoi shumë në asketin fizik pasi lojtarët ishin gjatë gjithë kohës në ndjekje të topit. Kjo detyroj trajnerin Edy Reja të ...

Kjo është e vërteta e largimit të Berishës nga grumbullimi me Shqipërinë
Etrit Berisha u largua para kohe nga grumbullimi i Kombëtares, teksa la ekipin pas ndeshjes me Francën, për t’u bashkuar me ekipin e tij, SPAL, kjo për shkak të një lëndimi. Por, në Itali shpresojnë shumë tek gardiani i ...
Zeri | 12-Sep-2019 13:25
Etrit Berisha u largua para kohe nga grumbullimi i Kombëtares, teksa la ekipin pas ndeshjes me Francën, për t’u bashkuar me ekipin e tij, SPAL, kjo për shkak të një lëndimi. Por, në Itali shpresojnë shumë tek gardiani i ...

Prapaskenat/ Nuk pranoi të luante kundër Francës, ja pse u largua Berisha nga Kombëtarja
Etrit Berisha është larguar dje nga grumbullimi dhe vendin e tij e ka zënë pas pasdites së djeshme Gentian Selmani. “Kemi një ndryshim në listën e Kombëtares A. Për arsye dëmtimi është larguar sot Etrit Berisha dhe ...
Lexo | 10-Sep-2019 17:26
Etrit Berisha është larguar dje nga grumbullimi dhe vendin e tij e ka zënë pas pasdites së djeshme Gentian Selmani. “Kemi një ndryshim në listën e Kombëtares A. Për arsye dëmtimi është larguar sot Etrit Berisha dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved