ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 02:43

Besian Mustafa: Do ta vazhdoj rrugëtimin e babait tim në kontributin për Kosovën

Besian Mustafa: Do ta vazhdoj rrugëtimin e babait tim në kontributin për Kosovën
Kandidati për deputet nga radhët e LDK-së Besian Mustafa, është zotuar se do të ndjek hapat e babait e tij të ndjerë, Xhemajl Mustafa në të mirën e përgjithshme.
Kosova Press | 12-Sep-2019 11:53
Kandidati për deputet nga radhët e LDK-së Besian Mustafa, është zotuar se do të ndjek hapat e babait e tij të ndjerë, Xhemajl Mustafa në të mirën e përgjithshme.

Shkëmb Manaj: Së bashku e bëjmë ndryshimin
Kandidati i LDK-së për deputet, Shkëmb Manaj ka theksuar se nuk ka forcë që e ndal uraganin e fitores së Lidhjes Demokratike të Kosovës.
Kosova Press | 12-Sep-2019 00:01
Kandidati i LDK-së për deputet, Shkëmb Manaj ka theksuar se nuk ka forcë që e ndal uraganin e fitores së Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Besart Dreshaj: Me Vjosën kryeministre, secili nga këta të rinj do realizojë ëndrrën për politiken me duar të pastra
Nënkryetari i LDK-së në Istog dhe kandidati për deputet Besart Dreshaj ka vazhduar aktivitetin e tij me takime të shumta për të fituar besimin e qytetarëve.
Kosova Press | 11-Sep-2019 21:25
Nënkryetari i LDK-së në Istog dhe kandidati për deputet Besart Dreshaj ka vazhduar aktivitetin e tij me takime të shumta për të fituar besimin e qytetarëve.

Ekrem Hysenaj i LDK-së: Jam në shërbim të çështjes kombëtare dhe jo për interesa personale
Kandidati për deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës Ekrem Hysenaj, i cili në listën e kësaj partie ka numrin 34, ka thënë se është në shërbim të çështjes kombëtare dhe jo për interesa personale.
Kosova Press | 11-Sep-2019 13:01
Kandidati për deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës Ekrem Hysenaj, i cili në listën e kësaj partie ka numrin 34, ka thënë se është në shërbim të çështjes kombëtare dhe jo për interesa personale.

Lumir Abdixhiku: Zemër-luanë. Kokën lartë – Ëndrra vazhdon
Kandidati për deputet në LDK, Lumir Abdixhiku, ka thënë se djemtë e Përfaqësueses së Kosovës janë matur sot me një nga ekipet më të forta. Ai u ka dhënë atyre epitetin “zemër-luanë” derisa ka thënë......
Zeri | 10-Sep-2019 23:37
Kandidati për deputet në LDK, Lumir Abdixhiku, ka thënë se djemtë e Përfaqësueses së Kosovës janë matur sot me një nga ekipet më të forta. Ai u ka dhënë atyre epitetin “zemër-luanë” derisa ka thënë......

Lumir Abdixhiku: Zemër-luanë. Kokën lartë – Ëndrra vazhdon
Ai u ka dhënë atyre epitetin “zemër-luanë” derisa ka thënë se e ardhmja me këta djem është e mirë. Madje, sipas Abdixhikut djemtë e Përfaqësueses së Kosovës janë model se si duhet të sillemi si komb. Postimi i plotë i ...
Lajminet | 10-Sep-2019 23:18
Ai u ka dhënë atyre epitetin “zemër-luanë” derisa ka thënë se e ardhmja me këta djem është e mirë. Madje, sipas Abdixhikut djemtë e Përfaqësueses së Kosovës janë model se si duhet të sillemi si komb. Postimi i plotë i ...

Lumir Abdixhiku: Zemër-luanë. Kokën lartë – Ëndrra vazhdon
Kandidati për deputet në LDK, Lumir Abdixhiku, ka thënë se djemtë e Përfaqësueses së Kosovës janë matur sot me një nga ekipet më të forta. Ai u ka dhënë atyre epitetin “zemër-luanë” derisa ka thënë se e ardhmja me këta ...
Klan Kosova | 10-Sep-2019 23:15
Kandidati për deputet në LDK, Lumir Abdixhiku, ka thënë se djemtë e Përfaqësueses së Kosovës janë matur sot me një nga ekipet më të forta. Ai u ka dhënë atyre epitetin “zemër-luanë” derisa ka thënë se e ardhmja me këta ...

Dreshaj: Kontributi i futbollistëve të Kosovës është i nivelit heroik
Kandidati i LDK-së për deputet, Besart Dreshaj ka shkruar se në rrethana kur qeveria në ikje, i bëri dëme të mëdha imazhit të Kosovës ndërkombtarisht, kontributi i futbollistëve të Kosovës është i nivelit heroik.
Kosova Press | 10-Sep-2019 21:15
Kandidati i LDK-së për deputet, Besart Dreshaj ka shkruar se në rrethana kur qeveria në ikje, i bëri dëme të mëdha imazhit të Kosovës ndërkombtarisht, kontributi i futbollistëve të Kosovës është i nivelit heroik.

Shkëmb Manaj: Nuk ka forcë që e ndalon uraganin e fitores së LDK-së
Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shkëmb Manaj, ka deklaruar se Klina ka vendosur që të jetë pjesë e fitores së madhe të kësaj partie, ashtu siç ka fituar në vitin 2000 me kryetarin Ismet Rraci dhe veprimtarët ...
Kosova Press | 10-Sep-2019 19:35
Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shkëmb Manaj, ka deklaruar se Klina ka vendosur që të jetë pjesë e fitores së madhe të kësaj partie, ashtu siç ka fituar në vitin 2000 me kryetarin Ismet Rraci dhe veprimtarët ...

?Dreshaj: Besëlidhja me qytetarët është e shenjtë
Në mesin e kandidatëve për deputetë të Lidhjes Demokratike të Kosovës është edhe Besart Dreshaj, anëtar i këshillit të Përgjithshëm të kësaj partie dhe nënkryetar i degës së LDK-së në Istog.
Kosova Press | 10-Sep-2019 12:55
Në mesin e kandidatëve për deputetë të Lidhjes Demokratike të Kosovës është edhe Besart Dreshaj, anëtar i këshillit të Përgjithshëm të kësaj partie dhe nënkryetar i degës së LDK-së në Istog.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved