ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 16:33

Bardhi: Për shkak të Ramës, Shqipërisë do t’i shtohen kushtet për hapjen e negociatave

Bardhi: Për shkak të Ramës, Shqipërisë do t’i shtohen kushtet për hapjen e negociatave
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...
Kosova Press | 11-Sep-2019 22:25
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...

Pakt Rama-Basha? Ja çfarë thotë Gazmend Bardhi!
Partia Demokratike ka shpërndarë një intervistë të Sekretari të Përgjigjëm të PD, Gamend Bardhi. Bardhi është pyetur nëse është gati një marrëveshje mes kreut të PD, Lulzim Basha dhe kryeministrit Rama, ndërsa ka mohuar ...
Dritare | 11-Sep-2019 22:19
Partia Demokratike ka shpërndarë një intervistë të Sekretari të Përgjigjëm të PD, Gamend Bardhi. Bardhi është pyetur nëse është gati një marrëveshje mes kreut të PD, Lulzim Basha dhe kryeministrit Rama, ndërsa ka mohuar ...

“Asnjë pakt Rama-Basha”
Gazmend Bardhi konfirmon: Për shkak të Ramës, Shqipërisë do t’i shtohen kushtet për hapjen e negociatave. Pyetje: Si i komentini qëndrimet e Presidentit, i cili ju kritikoi sot? Gazmend Bardhi : Nuk është hera e parë që ...
Telegraf | 11-Sep-2019 22:03
Gazmend Bardhi konfirmon: Për shkak të Ramës, Shqipërisë do t’i shtohen kushtet për hapjen e negociatave. Pyetje: Si i komentini qëndrimet e Presidentit, i cili ju kritikoi sot? Gazmend Bardhi : Nuk është hera e parë që ...

Basha nxjerr Spahon të tallet me Metën: Deklaratën e Presidentit po e marr si batutë
Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e institucioneve’ ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 21:59
Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e institucioneve’ ...

Spaho: Zgjedhjet e parakohshme janë rruga e vetme për të kapërcyer këtë krizë
Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e institucioneve’ ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 22:01
Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e institucioneve’ ...

“PD gati platformën, duhet ndërhyrje në Kodin Penal”, Edmond Spaho: Çfarë presim nga partitë e tjera
TIRANË Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka skanuar krizën politike në Shqipëri, ndërsa u ndal edhe tek përgatitjet që po kryen PD-ja me synim tejkalimin e ngërçit. Ai tha në studion e rubrikës “Opinion” ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 21:53
TIRANË Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka skanuar krizën politike në Shqipëri, ndërsa u ndal edhe tek përgatitjet që po kryen PD-ja me synim tejkalimin e ngërçit. Ai tha në studion e rubrikës “Opinion” ...

Spaho: Zgjedhjet e parakohshme janë rruga e vetme për të kapërcyer këtë krizë
TIRANË Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 21:39
TIRANË Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e ...

A po krijohet një pakt Rama-Basha? Gazment Bardhi tregon vendimin e kryedemokratit
TIRANË Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka pohuar se kryeopozitari Lulzim Basha nuk synon të krijojë asnjë pakt me kryeministrin, Edi Rama, siç pretendohet nga opinioni publik. Gjatë një ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 21:16
TIRANË Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka pohuar se kryeopozitari Lulzim Basha nuk synon të krijojë asnjë pakt me kryeministrin, Edi Rama, siç pretendohet nga opinioni publik. Gjatë një ...

“Asnjë pakt Rama- Basha”/ Gazment Bardhi konfirmon: Për shkak të Ramës, Shqipërisë do t’i shtohen kushtet për hapjen e negociatave
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...
Top Channel | 11-Sep-2019 21:15
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...

Spaho: Zgjedhjet e parakohshme janë rruga e vetme për të kapërcyer këtë krizë
TIRANË Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e ...
Medial | 11-Sep-2019 21:48
TIRANË Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka folur në studion e News24 për deklaratat e Presidentit të Republikës por edhe qëndrimet e opozitës. Duke iu referuar deklaratës së Presidentit Meta për ‘braktisjen e ...

PD “qetëson” çiftin Meta-Kryemadhi: Asnjë pakt Rama- Basha
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 21:15
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...

Bardhi: Nuk ka pakt Rama-Basha, Shqipërisë i shtohen kushtet për negociatat
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 21:44
I pyetur mbi qëndrimet e Ilir Metës, në konferencën e sotme për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se nuk është hera e parë që presidenti kritikon opozitën për vendimin e ...

“Situata edhe më e vështirë në Shqipëri”, Basha në Bruksel: Duhet një vendim politik dhe…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi në Bruksel se për Shqipërinë situata është bërë edhe më e vështirë për integrimin për shkak se vendi nuk ka bërë progres në kushtet e vendosura. Zoti Basha veçoi ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 17:40
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi në Bruksel se për Shqipërinë situata është bërë edhe më e vështirë për integrimin për shkak se vendi nuk ka bërë progres në kushtet e vendosura. Zoti Basha veçoi ...

Gazment Bardhi komenton Metën: Asnjë pakt Rama – Basha
mapo.al Numri II i PD-së, Gazment Bardhi ka shuar të gjitha zërat për një pakt mes Ramës dhe Bashës. Marrë shkas nga deklarata e sotme e Presidentit, Bardhi u shpreh në një interviste për “Ora News se “dua të konfirmoj ...
Mapo | 11-Sep-2019 21:25
mapo.al Numri II i PD-së, Gazment Bardhi ka shuar të gjitha zërat për një pakt mes Ramës dhe Bashës. Marrë shkas nga deklarata e sotme e Presidentit, Bardhi u shpreh në një interviste për “Ora News se “dua të konfirmoj ...

Basha nga Brukseli: Shqipëria nuk i ka përmbushur kushtet e vëna nga BE
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi në Bruksel se për Shqipërinë situata është bërë edhe më e vështirë për integrimin për shkak se vendi sipas tij nuk ka bërë progres në kushtet e vendosura.
Top Channel | 10-Sep-2019 17:01
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi në Bruksel se për Shqipërinë situata është bërë edhe më e vështirë për integrimin për shkak se vendi sipas tij nuk ka bërë progres në kushtet e vendosura.

Braimllari: Shqipëria në krizë të thellë politike e ekonomike për shkak të Ramës
Sekretari i Përgjithshëm I LSI, Endrit Braimllari ka deklaruar se Shqipëria është në krizë të thellë politike, ekonomike dhe sociale. Shkak I kësaj krize, sipas Braimllarit, është kryeministri Edi Rama, të cilin e ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 13:02
Sekretari i Përgjithshëm I LSI, Endrit Braimllari ka deklaruar se Shqipëria është në krizë të thellë politike, ekonomike dhe sociale. Shkak I kësaj krize, sipas Braimllarit, është kryeministri Edi Rama, të cilin e ...

Gazment Bardhi komenton Metën: Asnjë pakt Rama – Basha
 Numri II i PD-së, Gazment Bardhi ka shuar të gjitha zërat për një pakt mes Ramës dhe Bashës. Marrë shkas nga deklarata e sotme e Presidentit, Bardhi u shpreh në një interviste për “Ora News se “dua të konfirmoj se nuk ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 21:28
 Numri II i PD-së, Gazment Bardhi ka shuar të gjitha zërat për një pakt mes Ramës dhe Bashës. Marrë shkas nga deklarata e sotme e Presidentit, Bardhi u shpreh në një interviste për “Ora News se “dua të konfirmoj se nuk ...

Basha në Bruksel për krizën dhe integrimin: Negociatat, presion ndaj Ramës
“Situata është bërë edhe më e vështirë për Shqipërinë me kushtet aktuale për integrimin në BE”. Ky është qëndrimi i kryetarit të opozitës Lulzim Basha, i cili nga Brukseli nënvizoi krizën politike dhe zgjedhjet sipas ...
VizionPlus | 10-Sep-2019 18:18
“Situata është bërë edhe më e vështirë për Shqipërinë me kushtet aktuale për integrimin në BE”. Ky është qëndrimi i kryetarit të opozitës Lulzim Basha, i cili nga Brukseli nënvizoi krizën politike dhe zgjedhjet sipas ...

“Asnjë pakt Rama- Basha”, Bardhi: Për shkak të kryeministrit, Shqipërisë do t’i shtohen kushtet për hapjen e negociatave.
Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi deklaron se nuk ka asnjë pakt të fshehtë midis kryetarit të PD-së, Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama. I pyetur nëse deklarata e Metës la të kuptohet se ka sinjale për ...
Politiko | 11-Sep-2019 21:25
Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi deklaron se nuk ka asnjë pakt të fshehtë midis kryetarit të PD-së, Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama. I pyetur nëse deklarata e Metës la të kuptohet se ka sinjale për ...

A ka një pakt të fshehtë Rama-Basha? Flet numri “2” i PD-së
“Asnjë pakt Rama- Basha”. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi konfirmon se një gjë e tillë nuk është e vërtetë edhe pse Presidenti Ilir Meta i kritikoi të dy njëlloj kur foli për entuziazëm në çeljen e ...
Lapsi | 11-Sep-2019 21:15
“Asnjë pakt Rama- Basha”. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi konfirmon se një gjë e tillë nuk është e vërtetë edhe pse Presidenti Ilir Meta i kritikoi të dy njëlloj kur foli për entuziazëm në çeljen e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved