ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 13:37

Barcelona lanson fanellat e treat – duken për mrekulli

Barcelona lanson fanellat e treat – duken për mrekulli
Barcelona ka lansuar fanellat e treat për edicionin 2019/2020 gjatë ditës së sotme. Fanella në fjalë është ri-kujtim i fanellës së skuadrës katalunase nga edicioni 1994/95, derisa është dizajnuar për nder të qytetit ...
Zeri | 12-Sep-2019 15:37
Barcelona ka lansuar fanellat e treat për edicionin 2019/2020 gjatë ditës së sotme. Fanella në fjalë është ri-kujtim i fanellës së skuadrës katalunase nga edicioni 1994/95, derisa është dizajnuar për nder të qytetit ...

15:21 Barcelona e zbulon fanellën e tretë për këtë sezon Barcelona, në bashkëpunim me Nike, e ka...
Barcelona, në bashkëpunim me Nike, e ka zbuluar fanellën e tretë për sezonin e ri 2019/20. Lojtarët e kampionit të La Ligës do ta bartin këtë fanellë për herë të parë në ndeshjen hapëse të Barçës në Ligën e Kampionëve ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 15:26
Barcelona, në bashkëpunim me Nike, e ka zbuluar fanellën e tretë për sezonin e ri 2019/20. Lojtarët e kampionit të La Ligës do ta bartin këtë fanellë për herë të parë në ndeshjen hapëse të Barçës në Ligën e Kampionëve ...

Barcelona e zbulon fanellën e tretë për këtë sezon
Barcelona, në bashkëpunim me Nike, e ka zbuluar fanellën e tretë për sezonin e ri 2019/20. Lojtarët e kampionit të La Ligës do ta bartin këtë fanellë për herë të parë në ndeshjen hapëse të Barçës në Ligën e Kampionëve ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 15:15
Barcelona, në bashkëpunim me Nike, e ka zbuluar fanellën e tretë për sezonin e ri 2019/20. Lojtarët e kampionit të La Ligës do ta bartin këtë fanellë për herë të parë në ndeshjen hapëse të Barçës në Ligën e Kampionëve ...

Ja kur do të rikthehen Suarez dhe Messi
Luis Suarez pritet të rikthehet këtë fundjavë në ndeshjen e Barcelonës kundër Valencias në La Liga, derisa Lionel Messi javën e ardhshme kundër Borussia Dortmundit në Ligën e Kampionëve. Suarez u stërvit me ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 15:09
Luis Suarez pritet të rikthehet këtë fundjavë në ndeshjen e Barcelonës kundër Valencias në La Liga, derisa Lionel Messi javën e ardhshme kundër Borussia Dortmundit në Ligën e Kampionëve. Suarez u stërvit me ...

Ja kur do të rikthehen Suarez dhe Messi
Luis Suarez pritet të rikthehet këtë fundjavë në ndeshjen e Barcelonës kundër Valencias në La Liga, derisa Lionel Messi javën e ardhshme kundër Borussia Dortmundit në Ligën e Kampionëve. Suarez u stërvit me ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 14:57
Luis Suarez pritet të rikthehet këtë fundjavë në ndeshjen e Barcelonës kundër Valencias në La Liga, derisa Lionel Messi javën e ardhshme kundër Borussia Dortmundit në Ligën e Kampionëve. Suarez u stërvit me ...

Barcelona po e mbron Messin Barcelona e ka bërë të qartë se nuk e ka ndërmend të rrezikojë me gjendjen fizike të Lionel Messit. Kapiteni i gjigantit katalonas nuk stërviti me bashkëlojtarë të mërkurën...
Barcelona e ka bërë të qartë se nuk e ka ndërmend të rrezikojë me gjendjen fizike të Lionel Messit. Kapiteni i gjigantit katalonas nuk stërviti me bashkëlojtarë të mërkurën në mëngjes dhe kjo ka ngritur dyshime nëse ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 10:34
Barcelona e ka bërë të qartë se nuk e ka ndërmend të rrezikojë me gjendjen fizike të Lionel Messit. Kapiteni i gjigantit katalonas nuk stërviti me bashkëlojtarë të mërkurën në mëngjes dhe kjo ka ngritur dyshime nëse ...

Barcelona po e mbron Messin
Barcelona e ka bërë të qartë se nuk e ka ndërmend të rrezikojë me gjendjen fizike të Lionel Messit. Kapiteni i gjigantit katalonas nuk stërviti me bashkëlojtarë të mërkurën në mëngjes dhe kjo ka ngritur dyshime nëse ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 10:19
Barcelona e ka bërë të qartë se nuk e ka ndërmend të rrezikojë me gjendjen fizike të Lionel Messit. Kapiteni i gjigantit katalonas nuk stërviti me bashkëlojtarë të mërkurën në mëngjes dhe kjo ka ngritur dyshime nëse ...

Tifozët kërkuan ndihmë nga O’Connell për ta ndalë Anglinë
Problemet e Lionel Messit me dëmtime vazhdojnë. Superylli argjentinas është përjashtuar nga takimi i fundjavës së Barcelonës ndaj Valencia, ndërsa ai madje nuk mund të jetë i aftë për ndeshjen e parë në Champions League ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 21:59
Problemet e Lionel Messit me dëmtime vazhdojnë. Superylli argjentinas është përjashtuar nga takimi i fundjavës së Barcelonës ndaj Valencia, ndërsa ai madje nuk mund të jetë i aftë për ndeshjen e parë në Champions League ...

Messi në dilemë për ndeshjen ndaj Dortmundit pasi i rikthehet lëndimi
Lionel Messi është në dilemë për përballjen e së shtunës ndaj Valencias, derisa po vazhdon të rikuperohet nga lëndimi. Sulmuesi argjentinas ende nuk e ka bërë asnjë paraqitje te Barcelona në këtë sezon, pas lëndimit që ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 18:59
Lionel Messi është në dilemë për përballjen e së shtunës ndaj Valencias, derisa po vazhdon të rikuperohet nga lëndimi. Sulmuesi argjentinas ende nuk e ka bërë asnjë paraqitje te Barcelona në këtë sezon, pas lëndimit që ...

Mungon edhe ndaj Valencias, Messi “frikëson” Barçen
Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 18:44
Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së ...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi
Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi. Argjentinasi nuk ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 18:08
Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi. Argjentinasi nuk ...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 17:41
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...

Messi në dilemë për ndeshjen ndaj Dortmundit pasi i rikthehet lëndimi
Lionel Messi është në dilemë për përballjen e së shtunës ndaj Valencias, derisa po vazhdon të rikuperohet nga lëndimi. Sulmuesi argjentinas ende nuk e ka bërë asnjë paraqitje te Barcelona në këtë sezon, pas lëndimit që ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 17:10
Lionel Messi është në dilemë për përballjen e së shtunës ndaj Valencias, derisa po vazhdon të rikuperohet nga lëndimi. Sulmuesi argjentinas ende nuk e ka bërë asnjë paraqitje te Barcelona në këtë sezon, pas lëndimit që ...

Mungon edhe ndaj Valencias, Messi “frikëson” Barçen
Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 17:14
Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së ...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...
Lexo | 11-Sep-2019 17:13
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 15:49
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 15:45
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...

Mungon edhe ndaj Valencias, Messi “frikëson” Barcelonën
Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së ...
InFokusi | 11-Sep-2019 14:46
Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së ...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij...
Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi. Argjentinasi nuk ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 14:32
Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi. Argjentinasi nuk ...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi
Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi. Argjentinasi nuk ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 14:31
Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi. Argjentinasi nuk ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved