ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 21:51

Baneri i famshëm në ndeshjen Angli-Kosovë, nuk do ta besoni kush është autori

Baneri i famshëm në ndeshjen Angli-Kosovë, nuk do ta besoni kush është autori
Kristian Gashi është një tifoz i flaktë i futbollit. Gjatë ndeshjes në mes të Anglisë dhe Kosovës në St Mary’s Stadium, ai u bë protagonist në të gjitha mediat, për mesazhin e mrekullueshëm që kishte vendosur në banerin ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 14:53
Kristian Gashi është një tifoz i flaktë i futbollit. Gjatë ndeshjes në mes të Anglisë dhe Kosovës në St Mary’s Stadium, ai u bë protagonist në të gjitha mediat, për mesazhin e mrekullueshëm që kishte vendosur në banerin ...

Para 32 viteve, edhe Fadil Vokrri kishte luajtur kundër Anglisë
Mediumi i madh britanik The Telegraph ka bërë një shkrim special për Kosovës pas ndeshjes së humbur 5-3 nga Anglia në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020, ndërsa artikullin e tyre mund ta lexoni më poshtë. Ata kishin ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 11:21
Mediumi i madh britanik The Telegraph ka bërë një shkrim special për Kosovës pas ndeshjes së humbur 5-3 nga Anglia në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020, ndërsa artikullin e tyre mund ta lexoni më poshtë. Ata kishin ...

Shkrimi special i The Telegraph: Rrëfimet e katër shqiptarëve nga Kosova që ishin për të shikuar ndeshjen
Mediumi i madh britanik The Telegraph ka bërë një shkrim special për Kosovës pas ndeshjes së humbur 5-3 nga Anglia në kuad ër të eliminatoreve për Euro 2020, ndërsa artikullin e tyre mund ta lexoni më poshtë. Ata ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 09:38
Mediumi i madh britanik The Telegraph ka bërë një shkrim special për Kosovës pas ndeshjes së humbur 5-3 nga Anglia në kuad ër të eliminatoreve për Euro 2020, ndërsa artikullin e tyre mund ta lexoni më poshtë. Ata ...

08:17 Mediumi i madh anglez shkruan për tifozët e Kosovës Mediumi i madh anglez, Telegraph, e publikoi...
Mediumi i madh anglez, Telegraph, e publikoi një artikull për tifozët e Kosovës në Southampton, pak momente para fillimit të ndeshjes kualifikuese për EURO 2020 – mes Anglisë dhe Kosovës. Artikullin e plotë mund ta ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 08:25
Mediumi i madh anglez, Telegraph, e publikoi një artikull për tifozët e Kosovës në Southampton, pak momente para fillimit të ndeshjes kualifikuese për EURO 2020 – mes Anglisë dhe Kosovës. Artikullin e plotë mund ta ...

Mediumi i madh anglez shkruan për tifozët e Kosovës
Mediumi i madh anglez, Telegraph, e publikoi një artikull për tifozët e Kosovës në Southampton, pak momente para fillimit të ndeshjes kualifikuese për EURO 2020 – mes Anglisë dhe Kosovës. Artikullin e plotë mund ta ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 07:58
Mediumi i madh anglez, Telegraph, e publikoi një artikull për tifozët e Kosovës në Southampton, pak momente para fillimit të ndeshjes kualifikuese për EURO 2020 – mes Anglisë dhe Kosovës. Artikullin e plotë mund ta ...

The Telegraph: Tifozët e Kosovës kënaqen me ndeshjen midis dy kombeve të tyre më të dashur
“Ata kishin ardhur nga e gjithë Evropa dhe nga Mbretëria e Bashkuar në Stadiumin St Mary për një lojë që do të thotë më shumë për kombin e ri të Kosovës sesa thjesht një tjetër kualifikues në Euro 2020 në jetën e këtij ...
Klan Kosova | 10-Sep-2019 21:25
“Ata kishin ardhur nga e gjithë Evropa dhe nga Mbretëria e Bashkuar në Stadiumin St Mary për një lojë që do të thotë më shumë për kombin e ri të Kosovës sesa thjesht një tjetër kualifikues në Euro 2020 në jetën e këtij ...

“Falë jush mund të luajmë sot kundër jush.”
Tifozët e Kosovës shprehin mirënjohjen për ndihmën në 1999 dhe për pavarësinë e Kosovës. Fotografi nga Sam Wallace, gazetari kryesor për futbollin në “The Daily Telegraph” dhe “Sunday Telegraph” Ai shkruan: “Realisht të ...
Illyriapress | 10-Sep-2019 20:46
Tifozët e Kosovës shprehin mirënjohjen për ndihmën në 1999 dhe për pavarësinë e Kosovës. Fotografi nga Sam Wallace, gazetari kryesor për futbollin në “The Daily Telegraph” dhe “Sunday Telegraph” Ai shkruan: “Realisht të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved