ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 17:24

Aurela kritikohet ashpër pasi kërceu vallen e Rugovës me bikini

Aurela kritikohet ashpër pasi kërceu vallen e Rugovës me bikini
Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, e ka publikuar së fundmi një video dhe në të shihet duke e kërcyer vallen e Rugovës, shkruan . Pranë saj nuk kanë munguar as komentet të cilat kanë qenë pozitive mirëpo nuk kanë ...
Lajminet | 12-Sep-2019 00:03
Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, e ka publikuar së fundmi një video dhe në të shihet duke e kërcyer vallen e Rugovës, shkruan . Pranë saj nuk kanë munguar as komentet të cilat kanë qenë pozitive mirëpo nuk kanë ...

Florent Hasani: Jam i lumtur dhe krenar që debutova te Kosova, do ta jap maksimumin
Florent Hasani debutoi te Kosova në humbjen 5-3 ndaj Anglisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Talenti shqiptar ka thënë se ndihet shumë i lumtur që ka debutuar në atë ndeshje historike dhe se do mundohet çdo ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 23:53
Florent Hasani debutoi te Kosova në humbjen 5-3 ndaj Anglisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Talenti shqiptar ka thënë se ndihet shumë i lumtur që ka debutuar në atë ndeshje historike dhe se do mundohet çdo ...

Anxhelina pozon me këmbë të hapura dhe fustan super të shkurtër
Anxhelina Hadërgjonaj duket joshëse në fotot e reja. Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë, shkruan lajmi.net. Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato profesionale dhe duket si një ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 22:23
Anxhelina Hadërgjonaj duket joshëse në fotot e reja. Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë, shkruan lajmi.net. Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato profesionale dhe duket si një ...

Enca në poza atraktive me bikini nga pushimet luksoze
Enca Haxhia asnjëherë nuk ka hezituar të vë në plan të parë figurën e saj trupore përmes imazheve që i publikon në rrjetet sociale. Këngëtarja është duke i shijuar pushimet luksoze, ndërsa me fansat e saj të shumtë në ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 21:44
Enca Haxhia asnjëherë nuk ka hezituar të vë në plan të parë figurën e saj trupore përmes imazheve që i publikon në rrjetet sociale. Këngëtarja është duke i shijuar pushimet luksoze, ndërsa me fansat e saj të shumtë në ...

Anxhelina hap këmbët, ndërkaq lajmëron fansat se është “tigreshë” e Deçanit
Këngëtarja dhe modelja Anxhelina Hadërgjonaj po vazhdon me foto provokative në rrjetet sociale E këtë ajo e ka bërë edhe në fotot e saj më të fundit ku Anxhelina përsëri shihet në elementin e saj. E në këtë rast, ajo ka ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 21:25
Këngëtarja dhe modelja Anxhelina Hadërgjonaj po vazhdon me foto provokative në rrjetet sociale E këtë ajo e ka bërë edhe në fotot e saj më të fundit ku Anxhelina përsëri shihet në elementin e saj. E në këtë rast, ajo ka ...

Ndërsa Dhurata bën zgjedhjen në meny, ne ia shikojmë gjoksin
Ka qenë në një restorant. Por, siç duket, Dhurata Ahmetaj e ka të vështirë zgjedhjen e ushqimit Në fotografinë e hedhur në Instagram, ajo duket se po e shikonte me vëmendje menynë. Por, për shkak të bluzës së hapur, ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 20:54
Ka qenë në një restorant. Por, siç duket, Dhurata Ahmetaj e ka të vështirë zgjedhjen e ushqimit Në fotografinë e hedhur në Instagram, ajo duket se po e shikonte me vëmendje menynë. Por, për shkak të bluzës së hapur, ...

Anxhelina pozon me këmbë të hapura dhe fustan super të shkurtër
Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë, shkruan . Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato profesionale dhe duket si një modele e vërtetë derisa merr poza para aparatit. Para disa ...
Lajminet | 11-Sep-2019 20:54
Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë, shkruan . Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato profesionale dhe duket si një modele e vërtetë derisa merr poza para aparatit. Para disa ...

Kërceu vallen e Rugovës me bikini, komentuesit kritikojnë Aurela Hoxhën
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 17:04
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...

Kërceu vallen e Rugovës me bikini, kometuesit kritikojnë Aurela Hoxhën
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 16:51
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...

Mënyra se si e shqipton Eva emrin e babit Lyrical Son, do ju shkrijë së qeshuri
Lyrical Son, përveç se një reper tejet i suksesshëm shqiptar i cili ka arritur të qëndrojë relevant për vite të tëra, është edhe një bashkëshort dhe baba i përkushtuar. View this post on Instagram Perhajr Kurban ...
Prive | 11-Sep-2019 20:27
Lyrical Son, përveç se një reper tejet i suksesshëm shqiptar i cili ka arritur të qëndrojë relevant për vite të tëra, është edhe një bashkëshort dhe baba i përkushtuar. View this post on Instagram Perhajr Kurban ...

Ëndërroni të bëheni aktor ose aktore? Bëhuni pjesë e shkollës së aktrimit për fëmijë “O Sa Mirë KiDS Academy”
Për herë të parë në Kosovë kasti i serialit ‘O sa mirë’ në bashkëpunim me “Universum Kids Academy” sjellin shkollën më profesionale të aktrimit për fëmijë “O Sa Mirë KiDS Academy” . Shkolla e parë e aktrimit për fëmijë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 18:32
Për herë të parë në Kosovë kasti i serialit ‘O sa mirë’ në bashkëpunim me “Universum Kids Academy” sjellin shkollën më profesionale të aktrimit për fëmijë “O Sa Mirë KiDS Academy” . Shkolla e parë e aktrimit për fëmijë ...

Vetëm një minutë pasi publikoi linjën e produkteve të reja, Kim Kardashian fitoi 2 milionë euro
Kim Kardashian ka hedhur dje në treg linjën e re të të brendshmeve në formë korseje. Kim kishte kohë që punonte për këtë linjë dhe i kushtoi një vëmendje të madhe marketingut. Dhe mesa duket ja ka vlejtur e gjitha. Kjo ...
Politiko | 11-Sep-2019 20:04
Kim Kardashian ka hedhur dje në treg linjën e re të të brendshmeve në formë korseje. Kim kishte kohë që punonte për këtë linjë dhe i kushtoi një vëmendje të madhe marketingut. Dhe mesa duket ja ka vlejtur e gjitha. Kjo ...

VIDEO/ Ndjekësit kritikojnë Aurela Hoxha pse kërceu vallen e Tropojës gati nudo mbi jaht
Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës. Ndjekësit e saj të shumtë e kanë pëlqyer me mijëra herë këtë video, por disa prej tyre e kanë ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 16:08
Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës. Ndjekësit e saj të shumtë e kanë pëlqyer me mijëra herë këtë video, por disa prej tyre e kanë ...

Ndjekësi e kritikon për jetën luksoze, Aurela Hoxha ka dy gjëra për t’i thënë (FOTO)
Modelja shqiptare Aurela Hoxha gjithmonë ka rënë në sy për jetën e saj luksoze, duke e pasqyruar atë edhe në rrjetet sociale. Në videon e fundit të postuar në “Instagram”, modelja shfaqet tepër seksi mbi një jaht ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 19:34
Modelja shqiptare Aurela Hoxha gjithmonë ka rënë në sy për jetën e saj luksoze, duke e pasqyruar atë edhe në rrjetet sociale. Në videon e fundit të postuar në “Instagram”, modelja shfaqet tepër seksi mbi një jaht ...

Beatrix me pozë të re, tregon këmbët e gjata e veshur shkurt
Këngëtarja Beatrix Ramosaj këtë verë ka publikuar shpesh foto provokative, shkruan . Që nga projekti muzikor “Ndjenjë”, atë të tillë e kemi parë vetëm në foto e video që i publikon në rrjete sociale, në të cilat shfaqet ...
Lajminet | 11-Sep-2019 18:26
Këngëtarja Beatrix Ramosaj këtë verë ka publikuar shpesh foto provokative, shkruan . Që nga projekti muzikor “Ndjenjë”, atë të tillë e kemi parë vetëm në foto e video që i publikon në rrjete sociale, në të cilat shfaqet ...

Eni Koçi, një flokëkuqe tërheqëse
Këngëtarja Eni Koçi qe një kohë është shndërruar në flokëkuqe, ndërsa me raste publikon fotografi në rrjetet sociale nga dukja e saj. Bukuroshja arrin të marrë vëmendjen e fansave të saj jo vetëm me këngët që i ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 16:55
Këngëtarja Eni Koçi qe një kohë është shndërruar në flokëkuqe, ndërsa me raste publikon fotografi në rrjetet sociale nga dukja e saj. Bukuroshja arrin të marrë vëmendjen e fansave të saj jo vetëm me këngët që i ...

VIDEO: UEFA i dedikon një postim driblimeve magjike të talentit shqiptar që u tall me Griezmann dhe Lemar…
UEFA i ka dedikuar Keidi Bares një postim me video duke cituar emrin e futbollistit shqiptar në super driblimin dysh që i bëri Griezmann dhe Lemar në sfidën Francë-Shqipëri. Gjesti i mesfushorit kuqezi ishte vërtet ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 17:28
UEFA i ka dedikuar Keidi Bares një postim me video duke cituar emrin e futbollistit shqiptar në super driblimin dysh që i bëri Griezmann dhe Lemar në sfidën Francë-Shqipëri. Gjesti i mesfushorit kuqezi ishte vërtet ...

Kylie Jenner pozon e zhveshur krah të dashurit
Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, që pas ditëlindjes së 22-të ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Zeshkania, e cila së fundmi dhuroi 750 mijë dollarë për organizatën “Nest Of Love”, vazhdon të marrë ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 17:54
Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, që pas ditëlindjes së 22-të ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Zeshkania, e cila së fundmi dhuroi 750 mijë dollarë për organizatën “Nest Of Love”, vazhdon të marrë ...

Nita Latifi publikon prapaskenat e xhirimit të klipit të këngës “Tequila”
Në fund të vitit të kaluar, Nita Latifi e publikoi këngën “Tequila”, të cilën e kompletoi edhe nga ana vizuale. Një këngë e pëlqyeshme me një videoklip interesant që u pranua mirë nga fansat e saj. Tash, këngëtarja ka ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 16:39
Në fund të vitit të kaluar, Nita Latifi e publikoi këngën “Tequila”, të cilën e kompletoi edhe nga ana vizuale. Një këngë e pëlqyeshme me një videoklip interesant që u pranua mirë nga fansat e saj. Tash, këngëtarja ka ...

Në këtë foto Adelina Tahiri duket shumë seksi
Adelina Tahiri, këngëtarja e njohur nga Shkupi, mbrëmë ka pasur festë në shtëpinë e saj. Kjo pasi që djali i saj Joni, ka festuar ditëlindjen e parë, shkruan Gazeta Observer. E në këtë festë çdo gjë ka qenë perfektë, ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 17:37
Adelina Tahiri, këngëtarja e njohur nga Shkupi, mbrëmë ka pasur festë në shtëpinë e saj. Kjo pasi që djali i saj Joni, ka festuar ditëlindjen e parë, shkruan Gazeta Observer. E në këtë festë çdo gjë ka qenë perfektë, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved