ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 17:34

Atentat gjatë ndeshjes/ 48-vjeçari u qëllua gabimisht, shenjestër ishte një tjetër. Autori, me dy identitete

Atentat gjatë ndeshjes/ 48-vjeçari u qëllua gabimisht, shenjestër ishte një tjetër. Autori, me dy identitete
Plagosi një 48-vjeçar në lokal, arrestohet autori i dyshuar. 28- vjeçari i akuzuar për një atentat të ndodhur katër ditë më parë në qytetin e Korçës, është vënë në pranga. Bëhet fjalë për J. Hoxha, i cili sipas Policisë ...
Telegraf | 12-Sep-2019 13:56
Plagosi një 48-vjeçar në lokal, arrestohet autori i dyshuar. 28- vjeçari i akuzuar për një atentat të ndodhur katër ditë më parë në qytetin e Korçës, është vënë në pranga. Bëhet fjalë për J. Hoxha, i cili sipas Policisë ...

Vetëm 23 vjeç, kush është i ‘forti’ që u arrestua në Lezhë
mapo.al 23-vjeçari Erikson Tetaj, është arrestuar në Lezhë, pasi dyshohet pjesë e një grupi kriminal në Itali dhe që është dënuar nga Gjykata e Monzas me 20 vite burg. Erikson Tetaj shfrytëzonte vajza për prostitucion ...
Mapo | 12-Sep-2019 10:10
mapo.al 23-vjeçari Erikson Tetaj, është arrestuar në Lezhë, pasi dyshohet pjesë e një grupi kriminal në Itali dhe që është dënuar nga Gjykata e Monzas me 20 vite burg. Erikson Tetaj shfrytëzonte vajza për prostitucion ...

Lëviznin me pistoletë dhe drogë, dy të ndaluar
Dy persona janë arrestuar në Lezhë dhe Mamurras nga forcat e rendit gjatë kontrolleve të orëve të fundit për persona në kërkim dhe ata me rrezikshmëri shoqërore. Në pranga përfundoi shtetasi B. P., 28 vjeç, banues në ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 12:30
Dy persona janë arrestuar në Lezhë dhe Mamurras nga forcat e rendit gjatë kontrolleve të orëve të fundit për persona në kërkim dhe ata me rrezikshmëri shoqërore. Në pranga përfundoi shtetasi B. P., 28 vjeç, banues në ...

Vjedhje, drogë dhe prostitucion, arrestohen tre persona në Lezhë
Policia e Lezhës ka zhvilluar një operacion të gjerë kontrolli në të gjithë territorin e bashkisë, për kapjen e personave në kërkim, si dhe atyre që qarkullojnë me armë zjarri. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije ...
Telegraf | 12-Sep-2019 11:05
Policia e Lezhës ka zhvilluar një operacion të gjerë kontrolli në të gjithë territorin e bashkisë, për kapjen e personave në kërkim, si dhe atyre që qarkullojnë me armë zjarri. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije ...

Policia ‘spastrim’ në Lezhë/ Arrestime për prostitucion, vjedhje dhe armë mbajtje pa leje
Policia e Lezhës ka ndërmarrë një aksion të gjerë, ku ka vënë në pranga tre persona për akuzat si prostitucion, vjedhje dhe armë mbajtje pa leje dhje një tjetër është proceduar penalisht.
Top Channel | 12-Sep-2019 09:52
Policia e Lezhës ka ndërmarrë një aksion të gjerë, ku ka vënë në pranga tre persona për akuzat si prostitucion, vjedhje dhe armë mbajtje pa leje dhje një tjetër është proceduar penalisht.

Operacion në Lezhë për kapjen e ‘të fortëve’, tre në pranga, dy prej tyre në kërkim
LEZHË Policia e Lezhës ka zhvilluar një operacion të gjerë kontrolli në të gjithë territorin e bashkisë, për kapjen e personave në kërkim, si dhe atyre që qarkullojnë me armë zjarri. Burime zyrtare nga policia bëjnë me ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 09:50
LEZHË Policia e Lezhës ka zhvilluar një operacion të gjerë kontrolli në të gjithë territorin e bashkisë, për kapjen e personave në kërkim, si dhe atyre që qarkullojnë me armë zjarri. Burime zyrtare nga policia bëjnë me ...

Arrestohet i dënuari me 20 vjet për shfrytëzim prostitucioni e trafik droge
Policia ka zhvilluar një operacion të gjërë kontrolli në qarkun e Lezhës për arrestimin e personave të dënuar ose në kërkim. Si rezultat u arrestua përkohësisht me qëllim ekstradimi, shtetasi Erikson Tetaj, 23 vjeç, ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 09:59
Policia ka zhvilluar një operacion të gjërë kontrolli në qarkun e Lezhës për arrestimin e personave të dënuar ose në kërkim. Si rezultat u arrestua përkohësisht me qëllim ekstradimi, shtetasi Erikson Tetaj, 23 vjeç, ...

Aksion “blic” në Tiranë, gjenden armë, drogë dhe thika, dy persona në pranga
TIRANË Dy persona janë vënë në pranga të policisë, ndërsa u sekuestruan një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis. Sipas Policisë, në pranga kanë përfunduar shtetasit E. ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 15:27
TIRANË Dy persona janë vënë në pranga të policisë, ndërsa u sekuestruan një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis. Sipas Policisë, në pranga kanë përfunduar shtetasit E. ...

Aksion i gjerë për ndalimin e personave të shpallur në kërkim
Në Lezhë është zhvilluar operacioni i koduar “Qarku” për ndalimin e personave të shpallur në kërkim. Në njoftimin e policisë lokale thuhet se është vënë në pranga 23-vjecari, Erikson Tetaj. Gjykata në Itali e ka dënuar ...
ABCNews | 12-Sep-2019 10:49
Në Lezhë është zhvilluar operacioni i koduar “Qarku” për ndalimin e personave të shpallur në kërkim. Në njoftimin e policisë lokale thuhet se është vënë në pranga 23-vjecari, Erikson Tetaj. Gjykata në Itali e ka dënuar ...

Armë dhe drogë, pranga dy personave në Tiranë
Komisariati i Policisë Nr. 6 finalizoi operacionin policor të koduar “Aleati 2”, në kuadër të të cilit, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve: – E. D., 33 vjeç, banues në Yrshek, Tiranë; – E. B., 25 vjeç, banues në ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 15:58
Komisariati i Policisë Nr. 6 finalizoi operacionin policor të koduar “Aleati 2”, në kuadër të të cilit, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve: – E. D., 33 vjeç, banues në Yrshek, Tiranë; – E. B., 25 vjeç, banues në ...

Lëviznin me armë zjarri dhe kanabis nëpër Tiranë, 2 në pranga
mapo.al Dy persona kanë rënë në prangat e policisë si rezultat i finalizimit të operacionit “Aleati 2”. Gjatë aksionit janë sekuestruar një armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde e dyshuar ...
Mapo | 11-Sep-2019 15:29
mapo.al Dy persona kanë rënë në prangat e policisë si rezultat i finalizimit të operacionit “Aleati 2”. Gjatë aksionit janë sekuestruar një armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde e dyshuar ...

Atentati gjatë ndeshjes Francë- Shqipëri, 48-vjeçari u qëllua gabimisht… shenjestër ishte dikush tjetër!
Plagosi një 48-vjeçar në lokal, arrestohet autori i dyshuar. 28- vjeçari i akuzuar për një atentat të ndodhur katër ditë më parë në qytetin e Korçës, është vënë në pranga. Bëhet fjalë për J. Hoxha, i cili sipas Policisë ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 13:48
Plagosi një 48-vjeçar në lokal, arrestohet autori i dyshuar. 28- vjeçari i akuzuar për një atentat të ndodhur katër ditë më parë në qytetin e Korçës, është vënë në pranga. Bëhet fjalë për J. Hoxha, i cili sipas Policisë ...

Operacion në Lezhë për kapjen e “të fortëve”, tre në pranga, dy prej tyre në kërkim
Policia e Lezhës ka zhvilluar një operacion të gjerë kontrolli në të gjithë territorin e bashkisë, për kapjen e personave në kërkim, si dhe atyre që qarkullojnë me armë zjarri. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 11:01
Policia e Lezhës ka zhvilluar një operacion të gjerë kontrolli në të gjithë territorin e bashkisë, për kapjen e personave në kërkim, si dhe atyre që qarkullojnë me armë zjarri. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije ...

I dënuar me 20 vite burg për prostitucion në Itali, arrestohet në Lezhë
Tre persona janë arrestuar nga policia e Lezhës për akuzat si prostitucion, vjedhje dhe armë mbajtje pa leje dhje një tjetër është proceduar penalisht. Dy nga shtetasit që akuzohen për prostitucion dhe vjedhje ishin ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 10:55
Tre persona janë arrestuar nga policia e Lezhës për akuzat si prostitucion, vjedhje dhe armë mbajtje pa leje dhje një tjetër është proceduar penalisht. Dy nga shtetasit që akuzohen për prostitucion dhe vjedhje ishin ...

Dhunojnë bashkëshortet, e pësojnë keq lushnjari dhe fieraku
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për dhunë fizike ndaj bashkëshorteve të tyre. Një 43-vjeçar është arrestuar në Fier, ndërsa një 36-vjeçar është kapur në Lushnjë, pasi të dy kanë dhunuar ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 10:26
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për dhunë fizike ndaj bashkëshorteve të tyre. Një 43-vjeçar është arrestuar në Fier, ndërsa një 36-vjeçar është kapur në Lushnjë, pasi të dy kanë dhunuar ...

Lëviznin me armë dhe drogë me vete, arrestohet dy persona në Tiranë
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, ditën e sotme. Personave të arrestuar I janë sekuestrohet një armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde e dyshuar kanabis. NJOFTIMI I POLICISE: Tiranë ...
Telegraf | 11-Sep-2019 15:26
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, ditën e sotme. Personave të arrestuar I janë sekuestrohet një armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde e dyshuar kanabis. NJOFTIMI I POLICISE: Tiranë ...

Aksion i policisë në Lezhë, arrestohet i dënuari me 20 vite burg për prostitucion
Operacion i gjerë kontrolli në të gjithë territorin e Lezhës, i koduar “Qarku”, për kapjen e personave në kërkim, si d he atyre që qarkullojnë me armë zjarri. Kapet një shtetas në kërkim ndërkombëtar i dënuar me 20 vite ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 10:03
Operacion i gjerë kontrolli në të gjithë territorin e Lezhës, i koduar “Qarku”, për kapjen e personave në kërkim, si d he atyre që qarkullojnë me armë zjarri. Kapet një shtetas në kërkim ndërkombëtar i dënuar me 20 vite ...

Tiranë/ Lëviznin me armë dhe drogë me vete, në pranga dy persona
Dy persona janë arrestuar në flagrancë në Tiranë, teksa lëviznin në kryeqytet me armë zjarri pistoletë, një armë të ftohtë thikë dhe një sasi lënde narkotike e dyshuar të jetë e llojit “cannabis sativa”. Nga njoftimi i ...
Lapsi | 11-Sep-2019 15:43
Dy persona janë arrestuar në flagrancë në Tiranë, teksa lëviznin në kryeqytet me armë zjarri pistoletë, një armë të ftohtë thikë dhe një sasi lënde narkotike e dyshuar të jetë e llojit “cannabis sativa”. Nga njoftimi i ...

Policia, arrestime për prostitucion, vjedhje dhe armë mbajtje pa leje në Lezhë
Policia e Lezhës ka ndërmarrë një aksion të gjerë, ku ka vënë në pranga tre persona për akuzat si prostitucion, vjedhje dhe armë mbajtje pa leje dhje një tjetër është proceduar penalisht. Dy nga shtetasit që akuzohen ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 09:59
Policia e Lezhës ka ndërmarrë një aksion të gjerë, ku ka vënë në pranga tre persona për akuzat si prostitucion, vjedhje dhe armë mbajtje pa leje dhje një tjetër është proceduar penalisht. Dy nga shtetasit që akuzohen ...

Kanos punonjësin e policisë dhe të shërbimit parimior, arrestohet 38 vjeçari
Një 38 vjeçar me iniciale A.O, banues në Ballsh, është arrestuar në flgrancë nga policia në Mallakastër. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur për shkak të detyrës punonjësit e policisë dhe punonjësit e ...
Telegraf | 11-Sep-2019 12:01
Një 38 vjeçar me iniciale A.O, banues në Ballsh, është arrestuar në flgrancë nga policia në Mallakastër. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur për shkak të detyrës punonjësit e policisë dhe punonjësit e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved