ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 22:31

“Asgjë në botë s’na ndan”/ Dedikimi i ndjerë i Vesës për Big Bastën

“Asgjë në botë s’na ndan”/ Dedikimi i ndjerë i Vesës për Big Bastën
Vesa Luma dhe reperi Big Basta festojnë sot 4-vjetorin e martesës së tyre. Këngëtarja ka vendosur ta urojë të shoqin përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku nuk kursen aspak fjalët e ndjera. “Gëzuar ...
Telegraf | 12-Sep-2019 15:52
Vesa Luma dhe reperi Big Basta festojnë sot 4-vjetorin e martesës së tyre. Këngëtarja ka vendosur ta urojë të shoqin përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku nuk kursen aspak fjalët e ndjera. “Gëzuar ...

Kaq elegante ka kohë që s’e kemi parë Xhensilën, vë në pah këmbët në fustanin e shkurtër
Ka një kohë që Xhensila Myrtezajn nuk e kemi parë duke pozuar elegante e veshur edhe në mënyrë provokative, shkruan . Para disa minutash ajo u shfaq e tillë në Instagram, foto me të cilën nuk pati se si të mos e merr ...
Lajminet | 12-Sep-2019 15:45
Ka një kohë që Xhensila Myrtezajn nuk e kemi parë duke pozuar elegante e veshur edhe në mënyrë provokative, shkruan . Para disa minutash ajo u shfaq e tillë në Instagram, foto me të cilën nuk pati se si të mos e merr ...

Bebe Rexha i përgjigjet të atit që e kritikoi për foton e saj nudo
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...
TetovaSot | 12-Sep-2019 15:43
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...

Bebe Rexha i përgjigjet të atit që e kritikoi për foton e saj nudo
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...
Albportali | 12-Sep-2019 15:27
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...

Bebe Rexha i përgjigjet të atit që e kritikoi për foton e saj nudo
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...
Republika | 12-Sep-2019 15:25
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...

Shawn dhe Camila ndajnë me fansat një puthje pasionante (VIDEO)
Lidhja e Camila Cabello dhe Shawn Mendez i ka kapërcyer 100 nivele përnjëherë pasi nga të qenit tepër diskret, tani këngëtarët nuk përmbahen më me puthje në publik! Të mërkurën ata publikuan një video në Instagram, ku ...
Lapsi | 12-Sep-2019 15:01
Lidhja e Camila Cabello dhe Shawn Mendez i ka kapërcyer 100 nivele përnjëherë pasi nga të qenit tepër diskret, tani këngëtarët nuk përmbahen më me puthje në publik! Të mërkurën ata publikuan një video në Instagram, ku ...

Bebe Rexha flet rreth imazhit nudo të ditëlindjes
Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, me 30 gusht festoi ditëlindjen e 30-të dhe atë ditë biondja publikoi një fotografi tërësisht nudo në rrjetin social, Instagram. Ky imazh mori kritika të shumta, ndërsa në një ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 14:43
Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, me 30 gusht festoi ditëlindjen e 30-të dhe atë ditë biondja publikoi një fotografi tërësisht nudo në rrjetin social, Instagram. Ky imazh mori kritika të shumta, ndërsa në një ...

Fjolla Morina: So let me dek
Vesa Luma dhe Big Basta sot e kanë një arsye të madhe për të festuart. Ata sot e kanë përvjetorin e tyre të katërt të martesës dhe me këtë rast nuk ka munguar dedikimi special që Vesa i ka bërë bashkëshortit. “Urime ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 14:49
Vesa Luma dhe Big Basta sot e kanë një arsye të madhe për të festuart. Ata sot e kanë përvjetorin e tyre të katërt të martesës dhe me këtë rast nuk ka munguar dedikimi special që Vesa i ka bërë bashkëshortit. “Urime ...

Rita Ora sjell një tjetër pozë atraktive nga pushimet në Turqi
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ditë më parë njoftoi fansat se ka përfunduar turneun e koncerteve. Të fundit koncert ajo e mbajti në Berlin, derisa dhuroi një performancë të paharrueshme, duke ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 14:10
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ditë më parë njoftoi fansat se ka përfunduar turneun e koncerteve. Të fundit koncert ajo e mbajti në Berlin, derisa dhuroi një performancë të paharrueshme, duke ...

Kështu i fitoi Kim Kardashian 2 milionë dollarë brenda pak minutave
Kim Kardashian u bë e famshme me trupin e saj por edhe biznesi po i shkon shumë mirë. Ajo ka hedhur në treg linjën e re të të brendshmeve në formë korseje dhe mund të themi me plot gojën se ka bërë namin. Nuk kanë ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 14:36
Kim Kardashian u bë e famshme me trupin e saj por edhe biznesi po i shkon shumë mirë. Ajo ka hedhur në treg linjën e re të të brendshmeve në formë korseje dhe mund të themi me plot gojën se ka bërë namin. Nuk kanë ...

Vesa Luma me dedikim special për Big Bastën në përvjetorin e katërt të martesës
Post Malone ka publikuar videon për këngën e tij “Saint Tropez” të cilën ju mund ta shihni më poshtë. Kënga është pjesë e albumit të tij të fundit “Bleeding”. Disa nga skenat e këtij videoklipi janë filmuar jashtë ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 14:30
Post Malone ka publikuar videon për këngën e tij “Saint Tropez” të cilën ju mund ta shihni më poshtë. Kënga është pjesë e albumit të tij të fundit “Bleeding”. Disa nga skenat e këtij videoklipi janë filmuar jashtë ...

Kërceu vallen e Rugovës me bikini, komentuesit kritikojnë Aurela Hoxhën
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 17:04
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...

Kërceu vallen e Rugovës me bikini, kometuesit kritikojnë Aurela Hoxhën
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 16:51
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...

Vesa me dedikim ndaj Big Bastës në përvjetorin e katërt të martesës: Deri sot e dëshmuam që asgjë në këtë botë s’na ndan
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, tashmë është e martuar me reperin Big Basta. Çifti sot (e enjte), festojnë katërvjetorin e martesës dhe me këtë rast një urim i biondes ndaj artistit të njohur nuk ka munguar. ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 13:22
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, tashmë është e martuar me reperin Big Basta. Çifti sot (e enjte), festojnë katërvjetorin e martesës dhe me këtë rast një urim i biondes ndaj artistit të njohur nuk ka munguar. ...

VIDEO/ Ndjekësit kritikojnë Aurela Hoxha pse kërceu vallen e Tropojës gati nudo mbi jaht
Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës. Ndjekësit e saj të shumtë e kanë pëlqyer me mijëra herë këtë video, por disa prej tyre e kanë ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 16:08
Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës. Ndjekësit e saj të shumtë e kanë pëlqyer me mijëra herë këtë video, por disa prej tyre e kanë ...

Vesa Luma me dedikim special për Big Bastën në përvjetorin e katërt të martesës
Vesa Luma dhe Big Basta sot e kanë një arsye të madhe për të festuar, shkruan . Ata sot e kanë përvjetorin e tyre të katërt të martesës dhe me këtë rast nuk ka munguar dedikimi special që Vesa i ka bërë bashkëshortit. ...
Lajminet | 12-Sep-2019 14:01
Vesa Luma dhe Big Basta sot e kanë një arsye të madhe për të festuar, shkruan . Ata sot e kanë përvjetorin e tyre të katërt të martesës dhe me këtë rast nuk ka munguar dedikimi special që Vesa i ka bërë bashkëshortit. ...

VIDEO: UEFA i dedikon një postim driblimeve magjike të talentit shqiptar që u tall me Griezmann dhe Lemar…
UEFA i ka dedikuar Keidi Bares një postim me video duke cituar emrin e futbollistit shqiptar në super driblimin dysh që i bëri Griezmann dhe Lemar në sfidën Francë-Shqipëri. Gjesti i mesfushorit kuqezi ishte vërtet ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 17:28
UEFA i ka dedikuar Keidi Bares një postim me video duke cituar emrin e futbollistit shqiptar në super driblimin dysh që i bëri Griezmann dhe Lemar në sfidën Francë-Shqipëri. Gjesti i mesfushorit kuqezi ishte vërtet ...

Publikohet klipi i këngës “Saint Tropez” nga Post Malone
Kim Kardashian u bë e famshme me trupin e saj por edhe biznesi po i shkon shumë mirë. Ajo ka hedhur në treg linjën e re të të brendshmeve në formë korseje dhe mund të themi me plot gojën se ka bërë namin. Nuk kanë ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 13:52
Kim Kardashian u bë e famshme me trupin e saj por edhe biznesi po i shkon shumë mirë. Ajo ka hedhur në treg linjën e re të të brendshmeve në formë korseje dhe mund të themi me plot gojën se ka bërë namin. Nuk kanë ...

Justin Bieber planifikon dasmë madhështore me Hailey Baldwin
Ylli i muzikës pop, Justin Bieber, mezi po e pret dasmën me gruan e tij, Hailey Baldwin, këtë herë në mesin e të gjithë familjes dhe miqve të ngushtë. Një burim ka thënë për ET se 25-vjeçari dhe 22-vjeçarja janë duke u ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 12:03
Ylli i muzikës pop, Justin Bieber, mezi po e pret dasmën me gruan e tij, Hailey Baldwin, këtë herë në mesin e të gjithë familjes dhe miqve të ngushtë. Një burim ka thënë për ET se 25-vjeçari dhe 22-vjeçarja janë duke u ...

Vesa me dedikim ndaj Big Bastës në përvjetorin e katërt të martesës: Deri sot e dëshmuam që asgjë në këtë botë s’na ndan
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, tashmë është e martuar me reperin Big Basta. Çifti sot (e enjte), festojnë katërvjetorin e martesës dhe me këtë rast një urim i biondes ndaj artistit të njohur nuk ka munguar. ...
Zeri | 12-Sep-2019 13:42
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, tashmë është e martuar me reperin Big Basta. Çifti sot (e enjte), festojnë katërvjetorin e martesës dhe me këtë rast një urim i biondes ndaj artistit të njohur nuk ka munguar. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved