ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 16:14

“Arena Kombëtare” inagurohet me Francën? UEFA pas një muaji në Tiranë

“Arena Kombëtare” inagurohet me Francën? UEFA pas një muaji në Tiranë
Federata Shqiptare e Futbollit publikoi në llogaritë e saj zyrtare në rrjetet sociale një video të re, duke përditësuar ecurinë e punimeve në stadiumin “Arena Kombëtare”. Me krenari, qeveria shqiptare e futbollit tregon ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 12:43
Federata Shqiptare e Futbollit publikoi në llogaritë e saj zyrtare në rrjetet sociale një video të re, duke përditësuar ecurinë e punimeve në stadiumin “Arena Kombëtare”. Me krenari, qeveria shqiptare e futbollit tregon ...

“Arena Kombëtare” inagurohet me Francën? UEFA pas një muaji në Tiranë
Federata Shqiptare e Futbollit publikoi në llogaritë e saj zyrtare në rrjetet sociale një video të re, duke përditësuar ecurinë e punimeve në stadiumin “Arena Kombëtare”. Me krenari, qeveria shqiptare e futbollit tregon ...
E Dua Sportin | 12-Sep-2019 14:01
Federata Shqiptare e Futbollit publikoi në llogaritë e saj zyrtare në rrjetet sociale një video të re, duke përditësuar ecurinë e punimeve në stadiumin “Arena Kombëtare”. Me krenari, qeveria shqiptare e futbollit tregon ...

VIDEO/ Nis shtrimi i tapetit tek “Arena Kombëtare”, inaugurimi afër
FSHF ka publikuar pamje nga nisja e punimeve në stadiumin e ri kombëtar për shtrimin e tapetit. Me fillimin e shtrimit të fushës zvogelohet edhe koha e pritjes për inaugurimin e stadiumit. Tapeti do mbi 1 muaj që të ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 22:21
FSHF ka publikuar pamje nga nisja e punimeve në stadiumin e ri kombëtar për shtrimin e tapetit. Me fillimin e shtrimit të fushës zvogelohet edhe koha e pritjes për inaugurimin e stadiumit. Tapeti do mbi 1 muaj që të ...

Në stadiumin “Arena Kombëtare” ka nisur puna për shtrimin e tapetit të gjelbërt
Në stadiumin “Arena Kombëtare” ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt. Punimet në impiantin më modern në Shqipëri janë drejt fundit, ndërkohë që parashikohet të jetë gati për ndeshjen Shqipëri-Francë. Punimet në ...
ABCNews | 11-Sep-2019 22:31
Në stadiumin “Arena Kombëtare” ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt. Punimet në impiantin më modern në Shqipëri janë drejt fundit, ndërkohë që parashikohet të jetë gati për ndeshjen Shqipëri-Francë. Punimet në ...

Publikohen pamjet, nis shtrimi me bar në stadiumin “Arena Kombëtare”
Arena Kombetare ka hyre ne nje faze te re te punimeve. Stadiumi i ri kombetar ka niur te shtrohet me barin e gjelbert i cili do te sherbeje per ndeshjet e ekipit kombetar. Nga pamjet e publikuara nga FSHF duket edhe ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 00:32
Arena Kombetare ka hyre ne nje faze te re te punimeve. Stadiumi i ri kombetar ka niur te shtrohet me barin e gjelbert i cili do te sherbeje per ndeshjet e ekipit kombetar. Nga pamjet e publikuara nga FSHF duket edhe ...

Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”
Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar duket se një pjesë e mirë është shtruar, dhe brenda pak ditësh pritet të përfundojë gjithçka. Më pas, do të duhet një periudhë prej 30 ditësh ...
Lajminet | 11-Sep-2019 22:37
Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar duket se një pjesë e mirë është shtruar, dhe brenda pak ditësh pritet të përfundojë gjithçka. Më pas, do të duhet një periudhë prej 30 ditësh ...

Pamje: Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare” Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. {408782} Tashmë, aty ka nisur shtrimi i
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Lexoni edhe: Molliqaj – Abazit: Kur unë kam hyre në burg për Vetëvendosje, ti ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 22:22
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Lexoni edhe: Molliqaj – Abazit: Kur unë kam hyre në burg për Vetëvendosje, ti ...

Pamje: Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar ...
InFokusi | 11-Sep-2019 22:17
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar ...

Video/ Arena Kombëtare drejt fundit, fillon shtrimi i tapetit
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tanimë, duket se gjithçka është drejt fundit, dhe ka nisur edhe shtrimi i tapetit të gjelbër. Pas ...
Dritare | 11-Sep-2019 22:11
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tanimë, duket se gjithçka është drejt fundit, dhe ka nisur edhe shtrimi i tapetit të gjelbër. Pas ...

Pamje: Vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 22:05
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar ...

Publikohen pamjet, vazhdon vendosja e barit në “Arenën Kombëtare”
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në videon e postuar ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 21:59
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në videon e postuar ...

Nis shtrimi i tapetit të gjelbër, Arena Kombëtare në hapin e fundi të kompletimit
Arena Kombëtare është drejt përfundimit pasi sot ka filluar shtrimi i tapetit të gjelbër. Kjo fazë tregon se stadiumi më i madh në Shqipëri është në fazën e fundi të përfundimit. Shtrimi i tapetit të gjelbër është një ...
Lexo | 11-Sep-2019 21:29
Arena Kombëtare është drejt përfundimit pasi sot ka filluar shtrimi i tapetit të gjelbër. Kjo fazë tregon se stadiumi më i madh në Shqipëri është në fazën e fundi të përfundimit. Shtrimi i tapetit të gjelbër është një ...

Publikohen pamjet, vazhdon vendosja e barit në “Arenën Kombëtare”
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në videon e postuar ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 20:42
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në videon e postuar ...

VIDEO: “Arena Kombëtare” në fazën finale të punimeve, nis shtrimi i barit
“Arena Kombëtare” vijon me ritme të larta punimet të cilat janë fazën finale. Impianti më i ri që po ndërtohet në kryeqytet pritet që të jetë gati në muajin nëntor për ndeshjen eleminatore të kampionatit europian kundër ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 18:36
“Arena Kombëtare” vijon me ritme të larta punimet të cilat janë fazën finale. Impianti më i ri që po ndërtohet në kryeqytet pritet që të jetë gati në muajin nëntor për ndeshjen eleminatore të kampionatit europian kundër ...

‘Arena Kombëtare’ po bëhet gati, këto janë pamjet e fundit
Stadiumi “Arena Kombëtare” është shumë afër përfundimit, shkruan zeri.info Tashmë ka filluar shtrimi i fushës dhe tapetit të gjelbër, njofton Federata Shqiptare e Futbollit. Stadiumi “Arena Kombëtare” ishte ...
Zeri | 11-Sep-2019 19:41
Stadiumi “Arena Kombëtare” është shumë afër përfundimit, shkruan zeri.info Tashmë ka filluar shtrimi i fushës dhe tapetit të gjelbër, njofton Federata Shqiptare e Futbollit. Stadiumi “Arena Kombëtare” ishte ...

Nis shtrimi i tapetit në “Arenën Kombëtare”, pas 4 ditësh përfundon…
Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, anëtari i Komitetit Ekzekutiv në FSHF, Arben Dervishaj, i cili mbikëqyr edhe Komisionin e Infrastrukturës, i cili njofton se ditën e sotme ka nisur shtrimi i tapetit në stadiumin ...
Telegraf | 10-Sep-2019 21:15
Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, anëtari i Komitetit Ekzekutiv në FSHF, Arben Dervishaj, i cili mbikëqyr edhe Komisionin e Infrastrukturës, i cili njofton se ditën e sotme ka nisur shtrimi i tapetit në stadiumin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved